Ұлытау облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелерін көтеру туралы
Ұлытау облыстық мәслихатының 2024 жылғы 1 тамыздағы № 17/152 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 7 тамызда № 139-20 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 28 ақпандағы № 24/236 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облыстық мәслихатының 28.02.2025 № 24/236 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 576-бабына сәйкес Ұлытау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О повышении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду по области Ұлытау
Решение маслихата области Ұлытау от 1 августа 2024 года № 17/152. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 7 августа 2024 года № 139-20. Утратило силу решением маслихата области Ұлытау от 28 февраля 2025 года № 24/236
Сноска. Утратило cилу решением маслихата области Ұлытау от 28.02.2025 № 24/236 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ұлытау облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері көтерілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2024 жылдың 1 ақпанынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Ұлытау облыстық мәслихатының төрағасы Б. Шингисов
Ұлытау облыстық
мәслихатының
2024 жылғы 1
тамыздағы

1. Повысить ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по области Ұлытау согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 февраля 2024 года.
Председатель маслихата области Ұлытау Б. Шингисов
Приложение к решению
маслихата области
Ұлытау
от 1 августа 2024 года