Ұлытау облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелерін көтеру туралы
Ұлытау облыстық мәслихатының 2024 жылғы 1 тамыздағы № 17/152 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 7 тамызда № 139-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 576-бабына сәйкес Ұлытау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ұлытау облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері көтерілсін.

О повышении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду по области Ұлытау
Решение маслихата области Ұлытау от 1 августа 2024 года № 17/152. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 7 августа 2024 года № 139-20
В соответствии со статьей 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:
1. Повысить ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по области Ұлытау согласно приложению к настоящему решению.

0,266
5. Көмірсутектерді барлау және (немесе) өндіру жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде түзілетін күкіртті ашық түрде күкірт карталарында орналастыру үшін төлемақы мөлшерлемелері бір тонна үшін 5,278 АЕК құрайды.
Аббревиатураны ажыратып алу:
АЕК – айлық есептік көрсеткіш.

0,266
5. Ставки платы за размещение серы в открытом виде на серных картах, образующейся при проведении операций по разведке и (или) добыче углеводородов, составляют 5,278 МРП за одну тонну.
Расшифровка аббревиатуры:
МРП – месячный расчетный показатель.