Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының Жезқазған кентін тарату туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2024 жылғы 18 желтоқсандағы № 93/01 бірлескен қаулысы және Ұлытау облыстық мәслихатының 2024 жылғы 18 желтоқсандағы № 23/213 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 23 желтоқсанда № 163-20 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Сәтбаев қаласы әкімдігінің және Сәтбаев қалалық мәслихатының пікірін ескере отырып, Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ұлытау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есепті деректерден шығарылып, Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының Жезқазған кенті таратылсын.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Әкім Д.Рыспеков
Ұлытау облыстық мәслихатының төрағасы Б.Шингисов

Об упразднении поселка Жезказган города Сатпаев области Ұлытау
Совместные постановление акимата области Ұлытау от 18 декабря 2024 года № 93/01 и решение маслихата области Ұлытау от 18 декабря 2024 года № 23/213. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 23 декабря 2024 года № 163-20
В соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения акимата города Сатпаев и Сатпаевского городского маслихата, акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:
1. Упразднить поселок Жезказган города Сатпаев области Ұлытау с последующим исключением из учетных данных.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Д.Рыспеков
Председатель маслихата области Ұлытау Б. Шингисов