Жезқазған қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 17 ақпандағы № 06/01 "Жезқазған қаласы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің және Жезқазған қаласының бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 1 шілдедегі № 30/01 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 9 шілдеде № 134-20 болып тіркелді
Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жезқазған қаласының әкімдігінің "Жезқазған қаласы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің және Жезқазған қаласының бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану қағидаларын бекіту туралы" 2021 жылғы 17 ақпандағы №06/01 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6199 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жезқазған қаласы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің және Жезқазған қаласының бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану қағидаларында:
1) 2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2. "Жезқазған қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және Жезқазған қаласының бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне мынадай көтермелеулер қолданылады:
1) біржолғы ақшалай сыйақы беру;
2) алғыс жариялау;
3) бағалы сыйлықпен марапаттау;
4) грамотамен марапаттау;
5) құрметті атақ беру;
6) көтермелеудің өзге де нысандары, оның ішінде ведомстволық наградалармен марапаттау.";
2) 3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. Бір рет ерекшеленгені үшін мемлекеттік қызметшіге осы Қағидалардың 2-тармағында көрсетілген көтермелеу нысандарының біреуі ғана және мемлекеттік органның актісінде нақты сіңірген еңбегі көрсетіле отырып, бір рет қана қолданылуы мүмкін.".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі К. Шайжанов

О внесении изменений в постановление акимата города Жезказган от 17 февраля 2021 года № 06/01 "Об утверждении Правил применения поощрений государственных служащих государственного учреждения "Аппарат акима города Жезказган" и исполнительных органов, финансируемых из бюджета города Жезказган"
Постановление акимата города Жезказган области Ұлытау от 1 июля 2024 года № 30/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 9 июля 2024 года № 134-20
Акимат города Жезказган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Жезказган "Об утверждении Правил применения поощрений государственных служащих государственного учреждения "Аппарат акима города Жезказган" и исполнительных органов, финансируемых из бюджета города Жезказган" от 17 февраля 2021 года №06/01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6199) следующие изменения:
в Правилах применения поощрений государственных служащих государственного учреждения "Аппарат акима города Жезказган" и исполнительных органов, финансируемых из бюджета города Жезказган, утвержденных указанным постановлением:
1) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. К государственным служащим государственного учреждения "Аппарат акима города Жезказган" и исполнительных органов, финансируемых из бюджета города Жезказган, применяются следующие поощрения:
1) единовременное денежное вознаграждение;
2) объявление благодарности;
3) награждение ценным подарком;
4) награждение грамотой;
5) присвоение почетного звания;
6) иные формы поощрения, в том числе награждение ведомственными наградами.";
2) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. За одно и то же отличие государственному служащему может быть применена только одна из форм поощрений, указанных в пункте 2 настоящих Правил, и только один раз с указанием конкретных заслуг в акте государственного органа.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жезказган К. Шайжанов