Жезқазған қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 5 тамыздағы № 20/122 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 8 тамызда № 144-20 болып тіркелді
Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қалалық мәслихатының төрағасы Р. Капарова
Жезқазған қалалық
мәслихатының
2024 жылғы 5
тамыздағы
№ 20/122
шешіміне қосымша
Жезқазған қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Жезқазған қалалық мәслихатының "Кеңгір ауылының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 29 тамыздағы № 27/250 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4959 болып тіркелген).
2. Жезқазған қалалық мәслихатының "Малшыбай ауылының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 42/373 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5632 болып тіркелген).
3. Жезқазған қалалық мәслихатының "Талап ауылының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 44/389 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5793 болып тіркелген).
4. Жезқазған қалалық мәслихатының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 тамыздағы XXVII сессиясының № 27/250 "Кеңгір ауылының жергілікті Қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 10/89 шешімі.
5. Жезқазған қалалық мәслихатының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 44/389 "Талап ауылының жергілікті Қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 18 қарашадағы № 12/105 шешімі.
6. Жезқазған қалалық мәслихатының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 42/373 "Малшыбай ауылының жергілікті Қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 18 қарашадағы № 12/104 шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Жезказганского городского маслихата
Решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 5 августа 2024 года № 20/122. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 8 августа 2024 года № 144-20
Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жезказганского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жезказганского городского маслихата Р. Капарова
Приложение к решению
Жезказганского городского
маслихата
от 5 августа 2024 года
№ 20/122
Перечень утративших силу некоторых решений Жезказганского городского маслихата
1. Решение Жезказганского городского маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества села Кенгир" от 29 августа 2018 года № 27/250 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4959).
2. Решение Жезказганского городского маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества села Малшыбай" от 27 декабря 2019 года № 42/373 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5632).
3. Решение Жезказганского городского маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества села Талап" от 9 апреля 2020 года № 44/389 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5793).
4. Решение Жезказганского городского маслихата "О внесении изменении в решение XXVII сессии Жезказганского городского маслихата от 29 августа 2018 года № 27/250 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества села Кенгир" от 28 сентября 2021 года № 10/89.
5. Решение Жезказганского городского маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Жезказганского городского маслихата от 9 апреля 2020 года № 44/389 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества села Талап" от 18 ноября 2021 года № 12/105.
6. Решение Жезказганского городского маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Жезказганского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 42/373 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества села Малшыбай" от 18 ноября 2021 года № 12/104.