Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 28/337 "Жезқазған қаласының күндізгі оқу нысандарында білім алушылардың қала ішіндегі қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 19 қарашадағы № 25/152 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 21 қарашада № 155-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының "Жезқазған қаласының күндізгі оқу нысандарында білім алушылардың қала ішіндегі қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 28/337 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-2-132 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қалалық мәслихатының төрағасы Р. Капарова

О признании утратившим силу решения Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 28/337 "О льготном проезде на внутригородском общественном транспорте (кроме такси) обучающихся на очной форме обучения города Жезказгана"
Решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 19 ноября 2024 года № 25/152. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 21 ноября 2024 года № 155-20
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жезказганского городского маслихата "О льготном проезде на внутригородском общественном транспорте (кроме такси) обучающихся на очной форме обучения города Жезказгана" от 23 декабря 2010 года № 28/337 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-2-132).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жезказганского городского маслихата Р. Капарова