Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 мамырдағы № 17/10 "Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 4 сәуірдегі № 24/01 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 8 сәуірде № 117-20 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласының әкімдігінің "Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы" 2016 жылғы 27 мамырдағы №17/10 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3867 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Саухимов

О признании утратившим силу постановления акимата города Сатпаев от 27 мая 2016 года № 17/10 "Об утверждении перечня работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором"
Постановление акимата города Сатпаев области Ұлытау от 4 апреля 2024 года № 24/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 8 апреля 2024 года № 117-20
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Сатпаев "Об утверждении перечня работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором" от 27 мая 2016 года № 17/10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3867).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Саухимов