Сәтбаев қалалық мәслихатының 2023 жылғы 5 желтоқсандағы № 76 "Сәтбаев қаласы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2024 жылғы 10 маусымдағы № 122 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 18 маусымда № 127-20 болып тіркелді
Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының "Сәтбаев қаласы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 5 желтоқсандағы № 76 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 77-20 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Сәтбаев қаласы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері, хостелдерді, қонақжайларды, жалға берілетін тұрғын үйлерді қоспағанда, туристерді орналастыру орындарында болатын әрбір тәулік үшін болу құнынан 0 (нөл) пайыз мөлшерінде бекітілсін.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қалалық мәслихатының төрағасы К. Балмагамбетов

О внесении изменения в решение Сатпаевского городского маслихата от 5 декабря 2023 года № 76 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по городу Сатпаев"
Решение Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 10 июня 2024 года № 122. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 18 июня 2024 года № 127-20
Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по городу Сатпаев" от 5 декабря 2023 года № 76 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 77-20) следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев по городу Сатпаев за каждые сутки пребывания в местах размещения туристов, за исключением хостелов, гостевых домов, арендного жилья, в размере 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сатпаевского городского маслихата К. Балмагамбетов