Сәтбаев қаласының жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 қыркүйектегі № 151 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 7 қазанда № 149-20 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексінің 510-бабының 1-тармағына сәйкес Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 130 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2323 болып тіркелген) бекітілген Нысаналы мақсаты мен пайдаланылу режимi бойынша аумақтарды айқындай отырып, Сәтбаев қаласы жерлерін аймақтарға бөлу схемасының негізінде, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексінің 505 және 506-баптарында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінен жер салығының мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес арттырылсын.

О повышении ставок земельного налога города Сатпаев
Решение Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 30 сентября 2024 года № 151. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 7 октября 2024 года № 149-20
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. На основании схемы зонирования земель города Сатпаев с определением территорий по целевому назначению и режиму использования, утвержденной решением Сатпаевского городского маслихата от 29 марта 2013 года № 130 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2323), повысить ставки земельного налога от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 505 и 506 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Сәтбаев қалалық мәслихатының төрағасы К. Балмагамбетов
Сәтбаев қалалық
мәслихатының
2024 жылғы 30
қыркүйектегі
№ 151
шешіміне қосымша
Сәтбаев қаласы бойынша жер салығының мөлшерлемелерінің арттыру пайызы
Жер орналастыру аймағы
Территорияның сипаттамасы
Арттыру пайызы
1.
I
есептік тоқсандар: 001, 002, 003, 004, 010, 011; Ерден көшесі мен "Байқоныс" шағын ауданы арасындағы аумақ; Ұлытау көшесі мен темір жолы арасындағы аумақ
50 %

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Сатпаевского городского маслихата К. Балмагамбетов
Приложение к
решению
Сатпаевского городского
маслихата
от 30 сентября 2024 года
№ 151
Процент повышения ставок земельного налога города Сатпаев
Зона расположения земель
Описание территории
Процент повышения
1.
I
учетные кварталы: 001, 002, 003, 004, 010, 011; территория между улицей Ердена и микрорайоном "Байқоныс"; территория между улицей Улытауской и железной дорогой
50 %