2024 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 11 наурыздағы № 75 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 13 наурызда № 171-19 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 19 қарашадағы № 381 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы әкімдігінің 19.11.2024 № 381 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №140838 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, 2024 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемі бекітілсін.
2. "Жетісу облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Жетісу облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Жетісу облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жетісу облысының әкімі Б. Исабаев

Об утверждении объема бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства на 2024 год
Постановление акимата области Жетісу от 11 марта 2024 года № 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 13 марта 2024 года № 171-19. Утратило силу постановлением акимата области Жетісу от 19 ноября 2024 года № 381
Сноска. Утратило силу постановлением акимата области Жетісу от 19.11.2024 № 381 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №140838), акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объем бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства на 2024 год, согласно приложению к настоящему постановлению;
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства области Жетісу" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Жетісу;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата области Жетісу после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области Жетісу Б. Исабаев