Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 18 мамырдағы "Сатып алынатын ауылшаруашылық өнімінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативтерін бекіту туралы" №146 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 18 сәуірдегі № 120 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 22 сәуірде № 203-19 болып тіркелді
Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 18 мамырдағы "Сатып алынатын ауылшаруашылық өнімінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативтерін бекіту туралы" №146 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 181756 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жетісу облысының әкімі Б. Исабаев
Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 18 сәуірдегі № 120 Қаулысына қосымша
Ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алынатын бірлігіне арналған субсидиялар нормативтері
Ауылшаруашылық өнімнің атауы
Тереңдете қайта өңделген өнімдердің атауы
Шикізатқа қайта есептелген субсидиялар нормативтері, теңге/литр (теңге/килограмм)
Шикі сүт
Сары май

О внесении изменения в постановление акимата области Жетісу от 18 мая 2023 года №146 "Об утверждении нормативов субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции"
Постановление акимата области Жетісу от 18 апреля 2024 года № 120. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 22 апреля 2024 года № 203-19
Акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующее изменение в Постановление акимата области Жетісу от 18 мая 2023 года №146 "Об утверждении нормативов субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 181756):
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области Жетісу Б. Исабаев
Приложение к постановлению акимата области Жетісу от 18 апреля 2024 года № 120
Нормативы субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
Наименование сельскохозяйственной продукции
Наименование продуктов глубокой переработки
Нормативы субсидий в перерсчете на сырье, тенге/килограмм тенге/литр (тенге/килограм)
Молоко сырое
Сливочное масло