"2024 жылға тыңайтқыштарға арналған субсидиялардың тізбесі мен нормалары, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы" Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 11 наурыздағы №74 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 10 қыркүйектегі № 294 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 11 қыркүйекте № 240-19 болып тіркелді
Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2024 жылға тыңайтқыштарға арналған субсидиялардың тізбесі мен нормалары, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы" Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 11 наурыздағы №74 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 194423 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"2024 жылға тыңайтқыштарға (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) арналған субсидиялардың тізбесі мен нормаларын бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2024 жылға тыңайтқыштарға (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) арналған субсидиялардың тізбесі мен нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы алынып тасталынсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жетісу облысының әкімі Б. Исабаев
Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 10 қыркүйектегі № 294 Қаулыға қосымша
2024 жылға тыңайтқыштарға арналған субсидиялардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) тізбесі және нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы белсенді заттардың мөлшері, %
Субсидиялар нормасы, теңге / тонна, литр, килограмм
Өлшем бірлігі
Азотты тыңайтқыштар
1
Аммиак селитрасы

О внесении изменении в постановление акимата области Жетісу от 11 марта 2024 года №74 "Об утверждении перечня и норм субсидий на удобрения, а также объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2024 год"
Постановление акимата области Жетісу от 10 сентября 2024 года № 294. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 11 сентября 2024 года № 240-19
Акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие изменения в постановление акимата области Жетісу от 11 марта 2024 года №74 "Об утверждении перечня и норм субсидий на удобрения, а также объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2024 год" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 194423).
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении перечня и норм субсидий на удобрения (за исключением органических) на 2024 год";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить перечень и нормы субсидий на удобрения (за исключением органических) на 2024 год согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение 1 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.
приложение 2 указанного постановления исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области Жетісу Б. Исабаев
Приложение к постановлению акимата области Жетісу от 10 сентября 2024 года № 294
Перечень и нормы субсидий на удобрения (за исключением органических) на 2024 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Норма субсидий, тенге/ тонна, литр, килограмм
Единица измерения
Азотные удобрения
1
Селитра аммиачная

N-12, P2O5-45, K2O-12
268
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
269
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
270
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
271
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
272
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
273
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
274
POTASHCA
жалпы азот (N) - 8%, нитрат азот (N-NO2) - 8%, суда еритін калий оксиді (K2O) - 7%, суда еритін кальций оксиді (CaO) - 15%, хлорид мөлшері - 0,38%, РН-0,5
1500,00
литр
275
POTATO START
N - 5, P2O5 - 25, K2O - 5
750,00
литр
276
PROMOSTART
N - 30%
3432,00
литр
277
PUENTE
органикалық заттар-42%, жалпы азот (N) - 2%, органикалық көміртегі - 18%, суда еритін калий оксиді (K2O) - 2%, РН – 1-3
650,00
литр
278
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Жалпы Азот (N) – 10%, оның ішінде нитрат азоты (NO3) – 4%, амид азоты (NH2) – 4%, аммоний азоты (NH4) – 2%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) - 10%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 40%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) - 0,01%
1278,00
килограмм
279
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы Азот (N) - 10%, оның ішінде аммоний азоты (NH4) - 10%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 52%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 10%; темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) жылы хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) – 0,01%
280
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы Азот (N) – 20%, оның ішінде нитрат азоты (NO3) – 2%, амид азоты (NH2) – 14%, аммоний азоты (NH4) – 4%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) - 20%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 20%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) - 0,01%
281
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы Азот (N) – 25%, оның ішінде амид азоты (NH2) – 12%, аммоний азоты (NH4) – 13%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 5%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 5%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) - 0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) – 0,01%

N-12, P2O5-45, K2O-12
268
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
269
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
270
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
271
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
272
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
273
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
274
POTASHCA
общий азот (N) - 8%, нитратный азот (N-NO2) - 8%, водорастворимый оксид калия (K2O) - 7%, водорастворимый оксид кальция (CaO) - 15%, количество хлорида - 0,38%, pH – 0,5
1500,00
литр
275
POTATO START
N - 5, P2O5 - 25, K2O - 5
750,00
литр
276
PROMOSTART
N - 30%
3432,00
литр
277
PUENTE
органическое вещество - 42%, общий азот (N) - 2%, органический углерод - 18%, водорастворимый оксид калия (K2O) - 2%, pH – 1-3
650,00
литр
278
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 4%, Амидный Азот (NH2) – 4%, Аммонийный Азот (NH4) – 2%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 10%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 40%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
1278,00
килограмм
279
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Аммонийный Азот (NH4) – 10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
280
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N) – 20%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 2%, Амидный Азот (NH2) – 14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
281
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в т.ч. Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%

N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
357
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 3:11: 38+3МдО+me
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
358
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 3:11: 38+4mg+me
N-3, P-11, K-38, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
359
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 6:14: 35+2MgO+me
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
360
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
361
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
362
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
363
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-3%, P-11%, K-35%, MgO-4,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
364
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
365
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
366
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
367
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
368
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
369
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
370
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"

N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
357
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
358
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+4MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
359
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
360
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
361
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
362
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
363
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-35%, MgO-4,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
364
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
365
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
366
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
367
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
368
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
369
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
370
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16

N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
371
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
372
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-14, P2O5-18, K2O-32, MgO-2,4

N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
371
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
372
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-14, P2O5-18, K2O-32, MgO-2,4

373
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
374
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
375
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
376
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
377
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
378
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
379
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
380
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
381
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
382
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
383
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
384
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
385
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed gg 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
386
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed gg 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
387
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
388
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2Mg
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
389
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
390
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
391
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
392
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed gg 16-8-32

373
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
374
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
375
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
376
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
377
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
378
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
379
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
380
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
381
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
382
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
383
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
384
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
385
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
386
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
387
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
388
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2Mg
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
389
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
390
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
391
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
392
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32

N-16, P2O5-8, K2O-32
393
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 12:8: 31+2MgO+me
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
394
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 12:8: 31+2MgO+me
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
395
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 13: 40:13 + me
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
396
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 13: 40:13 + me
N-13, P-40, K-13+МЭ
397
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 15:15: 30 +1,5 MgO +me
N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ
398
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 15:15: 30 +1,5 MgO +me
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
399
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 18: 18: 18 +3MgO+me
N-18, P-18, K-18, MgO-3, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
400
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 18: 18: 18 +3MgO+me
N-18, P-18, K-18+3MgO+МЭ
401
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 20: 20:20 + me
N-20, P-20, K-20+МЭ
402
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 20: 20:20 + me
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
403
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 6: 14: 35+2MgO+me
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
404
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 6: 14: 35+2MgO+me
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ
405
ГРОС денсаулығы
N жалпы-2,7, Д-а-аминқышқылдары-8, фитогормондар-75ppm
5000,00
литр
406
ГРОС Квицелийі
Fe-2,4, Mn-0,6, B-0,24, Zn-0,6, Cu-0,6, Mo-0,02, L-a-аминқышқылдары-7,5
5000,00
литр
407
ГРОС Корнерост
N-3, P2O5 (фосфит) -5, K2O-3, L-a-аминқышқылдары-3, фитогормондар-22 ррм
2750,00
литр
408
ГРОС Фосфито -NP
N-30, P2O5 (фосфит) -60
3000,00
литр
409
Калий Гуматы
K2O-12
800000,0
тонна
410
Зеромикс сұйық кешенді микро тыңайтқышы
Ag-0,3; B-0,33; Cu-0,45; Zn-0,8; Mn-0,8; Mo-0,1; Co-0,03
6175,00
литр
411
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Волски Диформы" маркалы "Диформа Бор-Молибден"
В - 7,5, Mo - 3,0, N – 4,9
4515,00
литр
412
Микромак маркалы"Волски Микрокешені" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2541,00
литр
413
Волски Микрокешені сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Микроэл" маркалы "Волски Биохим" ЖШҚ компаниясы, Ресей, Нижний Новгород.
Cu - 0,57, Zn - 1,21, MgO - 1,307, Ni - 0,006, Li - 0,037, Co - 0,075, Fe - 0,27, Mn - 0,31, SО3 - 5,86, К₂O - 0,028, Mo - 0,12 B - 0,14, N - 0,47
2925,00
литр
414
Экомак маркалы "Волски Микрокешені" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39

N-16, P2O5-8, K2O-32
393
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
394
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
395
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
396
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13+МЭ
397
Водорастворимые NPK удобрения марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ
398
Водорастворимые NPK удобрения марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
399
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
400
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18+3MgO+МЭ
401
Водорастворимые NPK удобрения марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20+МЭ
402
Водорастворимые NPK удобрения марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
403
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
404
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ
405
ГРОС Здоровье
N общий - 2,7, L-a-aминокислоты-8, фитогормоны-75ррm
5000,00
литр
406
ГРОС Квицелиум
Fe-2,4, Mn-0,6, B-0,24, Zn-0,6, Cu-0,6, Mo-0,02, L-a-aминокислоты-7,5
5000,00
литр
407
ГРОС Корнерост
N-3, P2O5 (фосфит) -5, K2O-3, L-a-aминокислоты-3, фитогормоны-22 ррm
2750,00
литр
408
ГРОС Фосфито -NP
N-30, P2O5 (фосфит) -60
3000,00
литр
409
Гумат Калия
K2O-12
800000,0
тонна
410
Жидкое комплексное микроудобрение "Зеромикс"
Ag-0,3; B-0,33; Cu-0,45; Zn-0,8; Mn-0,8; Mo-0,1; Co-0,03
6175,00
литр
411
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Диформы" марки "Диформа Бор-Молибден"
В - 7,5, Mo - 3,0, N – 4,9
4515,00
литр
412
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микромак"
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2541,00
литр
413
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл" Компания ООО Волски Биохим, Россия, Нижний Новгород.
Cu - 0,57, Zn - 1,21, MgO - 1,307, Ni - 0,006, Li - 0,037, Co - 0,075, Fe - 0,27, Mn - 0,31, SО3 - 5,86, К₂O - 0,028, Mo - 0,12 B - 0,14, N - 0,47
2925,00
литр
414
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Экомак"
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39

10015,00
килограмм
581
Органо-минералды тыңайтқыш "Zargreen Natural Liquid Fertilizer"
N-3, P2O5-2, K2O-2,5, аминқышқылдары - 40, L - 6 бос аминқышқылдары, органикалық көміртегі - 11, органикалық заттар-30
2500,00
литр
582
Органо-минералды тыңайтқыш Millerplex (Миллерплекс)
N-3, P205-3, K20-3, теңіз балдыры сығындысы
6498,00
литр
583
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим маркалар "Зерновой"
аминқышқылдары – 7,0, N – 5,5, Р2О5 – 4,5, К2О – 4,0, SO3 – 2,0, MgO - 2,0, Fe – 0,3, Mn – 0,7, Zn – 0,6, Cu -0,4, B – 0,2, Mo – 0,02, Co – 0,02
3375,00
литр
584
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим маркалар "Кукуруза"
аминқышқылдары-6,0, N-6, SO3-6,0, MgO-2,0, Fe-0,3,Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
585
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим маркалар "Масличный"
аминқышқылдары – 6,0, N – 1,2, SO3 – 8,0, MgO - 3,0, Fe – 0,2, Mn – 1,0, Zn – 0,2, Cu – 0,1, B – 0,7, Mo – 0,04, Co – 0,02
586
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим маркалар "Рост"
аминқышқылдары – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe – 0,4, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu – 0,1
587
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим маркалар "Свекла"
аминқышқылдары-6,0,N-3,5, SO3-2,0,MgO-2,5, Fe-0,03,Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
588
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим маркалар "Старт"
аминқышқылдары – 5,5, полисахариды – 7,0, N – 4,5, Р2О5 – 5,0, К2О – 2,5, MgO - 1,0, Fe – 0,2, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu -0,1, B – 0,1, Mo – 0,01
3450,00
литр
589
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим маркалар "Универсал"
аминқышқылдары – 10,0, N – 6,0, К2О – 3,0%, SO3 – 5,0%
3375,00
литр
590
Органо-минералды тыңайтқыш "Борошанс"
В - 20%, N - 4%, органическое вещество - 20%, экстракт морских водорослей - 20%
3459,00
литр
591
Органо-минералды тыңайтқыш "Макрошанс"
Cu - 1%, Fe - 3%, Mn - 0,7 %, Zn - 1,6%, В -0,3%, Mg - 0,7%, S - 1%, К - 5%, органикалық заттар - 20%
3578,00
литр
592
Фульвигрейн гумин және фульв қышқылдарына негізделген Органо-минералды тыңайтқыш, Фульвигрейн Антистресс маркасы
гумин қышқылдарының тұздары-10%, фульв қышқылдарының тұздары-2%, амин қышқылдары - 6%
5649,00
литр
593
Фульвигрейн гумин және фульв қышқылдары негізіндегі Органо-минералды тыңайтқыш, фульвигрейн бор маркасы
В - 8%, фульв қышқылдарының тұздары - 10%
594
Фулвигрейн гумин және фульв қышқылдарына негізделген Органо-минералды тыңайтқыш, фулвигрейн Классик маркасы
гумин қышқылдарының тұздары - 16%, фульв қышқылдарының тұздары-4%
5252,00
литр
595
Фулвигрейн гумин және фульв қышқылдарына негізделген Органо-минералды тыңайтқыш, Фулвигрейн Стимул маркасы
S - 1,5%, Cu - 0,5%, Mg - 2,1%, Mn - 0,65%, Fe - 1,35%, Zn - 0,3%, фульв қышқылдары - 20%

10015,00
килограмм
581
Органоминеральное удобрение "Zargreen Natural Liquid Fertilizer"
N-3, P2O5-2, K2O-2,5, Аминокислоты- 40, свободные аминокислоты L- 6, органический углерод- 11, органическое вещество-30
2500,00
литр
582
Органо-минеральное удобрение Millerplex (Миллерплекс)
N-3, P205-3, K20-3, экстракт морских водорослей
6498,00
литр
583
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Зерновой"
аминокислоты – 7,0, N – 5,5, Р2О5 – 4,5, К2О – 4,0, SO3 – 2,0, MgO - 2,0, Fe – 0,3, Mn – 0,7, Zn – 0,6, Cu -0,4, B – 0,2, Mo – 0,02, Co – 0,02
3375,00
литр
584
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Кукуруза"
аминокислоты-6,0, N-6, SO3-6,0, MgO-2,0, Fe-0,3,Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
585
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Масличный"
аминокислоты – 6,0, N – 1,2, SO3 – 8,0, MgO - 3,0, Fe – 0,2, Mn – 1,0, Zn – 0,2, Cu – 0,1, B – 0,7, Mo – 0,04, Co – 0,02
586
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Рост"
аминокислоты – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe – 0,4, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu – 0,1
587
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Свекла"
аминокислоты-6,0,N-3,5, SO3-2,0,MgO-2,5, Fe-0,03,Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
588
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Старт"
аминокислоты – 5,5, полисахариды – 7,0, N – 4,5, Р2О5 – 5,0, К2О – 2,5, MgO - 1,0, Fe – 0,2, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu -0,1, B – 0,1, Mo – 0,01
3450,00
литр
589
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Универсал"
аминокислоты – 10,0, N – 6,0, К2О – 3,0%, SO3 – 5,0%
3375,00
литр
590
Органо-минеральное удобрение "Борошанс"
В - 20%, N - 4%, органическое вещество - 20%, экстракт морских водорослей - 20%
3459,00
литр
591
Органо-минеральное удобрение "Макрошанс"
Cu - 1%, Fe - 3%, Mn - 0,7 %, Zn - 1,6%, В -0,3%, Mg - 0,7%, S - 1%, К - 5%, органическое вещество - 20%
3578,00
литр
592
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Антистресс
соли гуминовых кислот - 10%, соли фульвовых кислот - 2%, аминокислоты - 6%
5649,00
литр
593
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Бор
В - 8%, соли фульвовых кислот - 10%
594
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Классик
соли гуминовых кислот - 16%, соли фульвовых кислот - 4%
5252,00
литр
595
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Стимул
S - 1,5%, Cu - 0,5%, Mg - 2,1%, Mn - 0,65%, Fe - 1,35%, Zn - 0,3%, фульвовые кислоты - 20%

3828,00
литр
655
Тыңайтқыш Naturmix-L
N-4,3, B-0,74, Cu-0,47, Fe-6,75, Mn-3,92, Mo-0,20, Zn-1,08
3696,00
литр
656
Тыңайтқыш Nutrivant 10-50-10
NH4H2PO4-50%, KH2PO4-2,5%, KNO3-10%, пекацид-2,5%
1186,00
килограмм
657
Тыңайтқыш Nutrivant Әмбебап
KH2PO4-25%, KNO3-10%, CH4 N2O-25%, MgSO4-2,5%, бор қышқылы-0,5%
1186,00
килограмм
658
Тыңайтқыш "pH Power"
P2O5≥26%, су≤60%
2161,00
литр
659
Тыңайтқыш Prairie Pride A (1-3-3)
N - 1, P2O5 - 3, K2O - 3
1100,00
литр
660
Тыңайтқыш Prairie Pride В (10-40-6)
N - 10, P2O5 - 40, K2O - 6, S - 4
1500,00
килограмм
661
Тыңайтқыш QadamFerti Aminoleaf
Бос аминқышқылдары-30%; жалпы Азот (N) – 6%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) - 1%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 1%
3447,00
литр
662
Тыңайтқыш QadamFerti Boromax
Бос Аминқышқылдары-2%; Жалпы Азот (N) - 3,2%; Суда Еритін Бор (В) – 6%
1761,00
литр
663
Тыңайтқыш QadamFerti pH Control
Жалпы Азот (N) - 3%, оның ішінде амидті азот (NH2) - 3%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) - 15%; иондық емес баз-25%
2418,00
литр
664
Тыңайтқыш QadamFerti Silimax
Суда еритін калий оксиді (К2О) - 15%; суда еритін калий диоксиді (SiO2) - 10%
1875,00
литр
665
Тыңайтқыш QadamFerti Start
Бос аминқышқылдары-4%; жалпы Азот (N) - 4%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 8%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 3%; полисахаридтер – 15%; темір (Fe) хелат түрінде (EDDHA) – 0,1%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) - 0,02%; суда еритін Бор (В) – 0,03%, Цитокининдер-0,05%
3646,00
литр
666
Тыңайтқыш QadamFerti Unileaf
Бос аминқышқылдары-4%; жалпы Азот (N) – 4%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 6%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 2%; полисахаридтер – 12%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,4%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,2%; мырыш (Zn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,2%
2188,00
литр
667
Тыңайтқыш Raiza
N-4,5, бос аминқышқылдары-12
3960,00
литр
668
Тыңайтқыш Reasil Forte Carb-K-Amino
K2O агент-16, P2O5 агент-6, гидроксикарбон қышқылдары-20, амин қышқылдары-4
3094,00
литр
669
Тыңайтқыш Reasil Forte Carb-N-Humic
N жалпы - 20, оның ішінде органикалық-2, оның ішінде мочевина-18, гумин қышқылдары (гуматтар) -6, гидроксикарбон қышқылдары-2, амин қышқылдары-6
1417,00
литр
670
Тыңайтқыш Reasil Forte КомбоАктив
N жалпы - 8, оның ішінде органикалық-2, оның ішінде мочевина - 6, агенті бар Си-3,5, агенті бар Mn -3,5, агенті бар Zn -0,25, гидроксикарбон қышқылдары-18, амин қышқылдары-8
2577,00
литр
671
Тыңайтқыш Reasil Forte Семя Старт
N Жалпы - 6, N органикалық - 2, n мочевина - 4, Р2О5 - 2,5, К2О - 2,5, MgO - 2,5, B - 2, Co - 0,10, Cu - 1, Fe - 1,2, Mn - 1,2, Mo - 0,25, Zn - 1,2, гидроксикарбон қышқылдары-20, аминқышқылдары-8

3828,00
литр
655
Удобрение Naturmix-L
N-4,3, B-0,74, Cu-0,47, Fe-6,75, Mn-3,92, Mo-0,20, Zn-1,08
3696,00
литр
656
Удобрение Nutrivant 10-50-10
NH4H2PO4-50%, KH2PO4-2,5%, KNO3-10%, пекацид-2,5%
1186,00
килограмм
657
Удобрение Nutrivant Универсал
KH2PO4-25%, KNO3-10%, CH4N2O-25%, MgSO4-2,5%, борная кислота-0,5%
1186,00
килограмм
658
Удобрение "pH Power"
P2O5≥26%, вода≤60%
2161,00
литр
659
Удобрение Prairie Pride A (1-3-3)
N - 1, P2O5 - 3, K2O - 3
1100,00
литр
660
Удобрение Prairie Pride В (10-40-6)
N - 10, P2O5 - 40, K2O - 6, S - 4
1500,00
килограмм
661
Удобрение QadamFerti Aminoleaf
Свободные Аминокислоты – 30%; Общий Азот (N) – 6%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 1%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 1%
3447,00
литр
662
Удобрение QadamFerti Boromax
Свободные Аминокислоты – 2%; Общий Азот (N) – 3,2%; Водорастворимый Бор (В) – 6%
1761,00
литр
663
Удобрение QadamFerti pH Control
Общий Азот (N) – 3%, в т.ч. Амидный азот (NH2) – 3%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 15%; Не-ионный ПАВ – 25%
2418,00
литр
664
Удобрение QadamFerti Silimax
Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 15%; Водорастворимый Диоксид Калия (SiO2) – 10%
1875,00
литр
665
Удобрение QadamFerti Start
Свободные аминокислоты – 4%; Общий Азот (N) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 8%; Водорастворимые Оксид Калия (К2О) – 3%; Полисахариды – 15%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDDHA) – 0,1%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Водорастворимый Бор (В) – 0,03%, Цитокинины – 0,05%
3646,00
литр
666
Удобрение QadamFerti Unileaf
Свободные Аминокислоты – 4%; Общий Азот (N) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 6%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 2%; Полисахариды – 12%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,4%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%
2188,00
литр
667
Удобрение Raiza
N-4,5, свободные аминокислоты-12
3960,00
литр
668
Удобрение Reasil Forte Carb-K-Amino
K2O с агентом-16, P2O5 с агентом-6, гидроксикарбоновые кислоты-20, аминокислоты-4
3094,00
литр
669
Удобрение Reasil Forte Carb-N-Humic
N общий - 20, в т.ч. органический-2, в т.ч. мочевинный-18, гуминовые кислоты (гуматы)-6, гидроксикарбоновые кислоты-2, аминокислоты-6
1417,00
литр
670
Удобрение Reasil Forte КомбоАктив
N общий - 8, в т.ч. органический-2, в т.ч. Мочевинный - 6, Сu с агентом- 3,5, Mn с агентом -3,5, Zn с агентом -0,25, гидроксикарбоновые кислоты-18, аминокислоты-8
2577,00
литр
671
Удобрение Reasil Forte Семя Старт
N общий - 6, N органический - 2, N мочевинный - 4, Р2О5 - 2,5, К2О - 2,5, MgO - 2,5, B - 2, Co - 0,10, Cu - 1, Fe - 1,2, Mn - 1,2, Mo - 0,25, Zn - 1,2, гидроксикарбоновые кислоты-20, аминокислоты-8

762
Тыңайтқыш Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
763
Тыңайтқыш Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
764
Тыңайтқыш Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
765
Тыңайтқыш Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
766
Тыңайтқыш Мегафол (Megafol)
N-3%; К2O-8%, C-9%, фитогормоны, бетаин, витамины, белки, аминқышқылдары
3633,00
литр
767
Минералды тыңайтқыш Пекацид
Массовая доля фосфатов (P₂O₅) в %не менее 59-60, Массовая доля калия (К₂О) в % не менее 19-20
893,00
килограмм
768
Тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы: жапырақты ФЕРТИКА 10-5-40
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,004, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,003
1125,00
килограмм
769
Тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы: жапырақты ФЕРТИКА 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
770
Тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы: жапырақты ФЕРТИКА 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
771
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА маркасы: жапырақты ФЕРТИКА 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, SO3-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,002
772
Тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы: ФЕРТИКА Плюс 12-11-26
N-12, P2O5-11, K2O-26, MgO-2,5, SO3-3,3, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
773
Тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
774
Тыңайтқыш МС Сет (МС Set)
B-0,5%, Zn-1,5% (EDTA), фитогормондар, Бетаин, аминқышқылдары
3198,00
литр
775
Тыңайтқыш МС ЭКСТРА (MC EXTRA)
К 20 - 20,0%, N - 1,0%, C-20,0%, Фитогормондар, Бетаин, Маннитол, Белоктар, Амин Қышқылдары
8499,00
килограмм
776
Тыңайтқыш Нутривант Плюс Майлы (0-20-33)
P-20%, K-33%, MgO-1%, S-7,5%, Zn-0,02%, B-1,5%, Mn-0,5%, Cu-0,0025%, Mo-0,001%
1270,00
килограмм
777
органикалық минералды тыңайтқыш NaturAgro EcoCrystal
N-12.P2O5-8.K2O-9.6.жалпы гумин-сульфаттар-10
125000,0
тонна
778
органикалық минералды тыңайтқыш NaturAgro EcoFlora
N-12.P2O5-7.K2O-6.6
779
Калий гуматы органоминералды тыңайтқыш
фульв қышқылдарының тұздары-20 г/л, гумин қышқылдарының тұздары-180 г/л, амин қышқылдары-25 г / л, микроэлементтер-10 г / л

762
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
763
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
764
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
765
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
766
Удобрение Мегафол (Megafol)
N-3%; К2O-8%, C-9%, фитогормоны, бетаин, витамины, белки, аминокислоты
3633,00
литр
767
Удобрение минеральное Пекацид
Массовая доля фосфатов (P₂O₅) в %не менее 59-60, Массовая доля калия (К₂О) в % не менее 19-20
893,00
килограмм
768
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 10-5-40
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,004, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,003
1125,00
килограмм
769
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
770
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
771
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, SO3-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,002
772
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 12-11-26
N-12, P2O5-11, K2O-26, MgO-2,5, SO3-3,3, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
773
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
774
Удобрение МС Сет (МС Set)
B - 0,5%, Zn - 1,5% (EDTA), Фитогормоны, Бетаин, Аминокислоты
3198,00
литр
775
Удобрение МС ЭКСТРА (MC EXTRA)
К20 - 20,0%, N - 1,0%, C - 20,0%, Фитогормоны, Бетаин, Маннитол, Белки, Аминокислоты
8499,00
килограмм
776
Удобрение Нутривант Плюс Масличный (0-20-33)
P-20%, K-33%, MgO-1%, S-7,5%, Zn-0,02%, B-1,5%, Mn-0,5%, Cu-0,0025%, Mo-0,001%
1270,00
килограмм
777
удобрение органоминеральное Natur Agro EcoCrystal
N-12.P2O5-8.K2O-9.6.общие гумино-сульфаты-10
125000,0
тонна
778
удобрение органоминеральное Natur Agro EcoFlora
N-12.P2O5-7.K2O-6.6
779
Удобрение органоминеральное Гумат калия
соли фульвовых кислот-20 г/л, соли гуминовых кислот-180 г/л, аминокислоты-25 г/л, микроэлементы-10 г/л

400,00
литр
780
Плантафол Тыңайтқышы 10:54:10 (Plantafol 10:54: 10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1900,00
килограмм
781
Плантафол Тыңайтқышы 20:20:20 (Plantafol 20: 20: 20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
782
Плантафол Тыңайтқышы 30:10:10 (Plantafol 30:10: 10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
783
Плантафол Тыңайтқышы 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%; Р205-15%;К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
784
Радифарм Тыңайтқышы (Radifarm)
N - 3,0%, K2O - 8,0%, C - 10,0%, Zn (EDTA), Витамины, Сапонин, Бетаин, Белки, аминқышқылдары
6443,00
литр
785
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 0-20-35
Азот (N) -0, Фосфор (P2O5)-20, Калий (К2О)-35, Сера (S)-7,5, Fe-0, Бор (B)-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1250,00
килограмм
786
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 14-14-14
Азот (N) -14, Фосфор (P2O5)-14, Калий (К2О)-14, Сера (S)-6,1, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-0, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
787
Ростолон маркалы тыңайтқышы: 14-5-15
Азот (N) -14, Фосфор (P2O5)-5, Калий (К2О)-15, Сера (S)-0, Fe-0, Бор (B)-0, Mo-0, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
788
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 15-5- 23
Азот (N) -15, Фосфор (P2O5)-5, Калий (К2О)-23, Сера (S)-9,7, Fe-0,2, Бор (B)-0,05, Mo-0, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
789
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 17-6-18
Азот (N) -17, Фосфор (P2O5)-6, Калий (К2О)-18, Сера (S)-4,8, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
790
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 18-18-18
Азот (N) -18, Фосфор (P2O5)-18, Калий (К2О)-18, Сера (S)-4,7, Fe-0, Бор (B)-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
791
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
792
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 20-20-20
Азот (N) -20, Фосфор (P2O5)-20, Калий (К2О)-20, Сера (S)-2,2, Fe-0,1, Бор (B)-0,04, Mo-0, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
793
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 3-11-26
Азот (N) -3, Фосфор (P2O5)-11, Калий (К2О)-26, Сера (S)-12,5, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-0, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
794
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 35 -0-0
N-35, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
795
Тыңайтқыш Руткат(Rutkat)
Свободные аминқышқылдары - 10%; - Полисахариды – 6,1%; - Ауксины – 0,6%; - Фосфор (P2O5) – 4%; - Калий (K2O) – 3%; - Железо (Fe) – 0,4%
6060,00
литр
796
Тыңайтқыш Свит (Sweet)
CaO - 10,0%, MgO - 1,0%, B - 0,1%, Zn - 0,01% (EDTA), Моно-, Ди-, Три- , Полисахариды

400,00
литр
780
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1900,00
килограмм
781
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
782
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
783
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%; Р205-15%;К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
784
Удобрение Радифарм (Radifarm)
N - 3,0%, K2O - 8,0%, C - 10,0%, Zn (EDTA), Витамины, Сапонин, Бетаин, Белки, Аминокислоты
6443,00
литр
785
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
Азот (N) -0, Фосфор (P2O5)-20, Калий (К2О)-35, Сера (S)-7,5, Fe-0, Бор (B)-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1250,00
килограмм
786
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
Азот (N) -14, Фосфор (P2O5)-14, Калий (К2О)-14, Сера (S)-6,1, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-0, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
787
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
Азот (N) -14, Фосфор (P2O5)-5, Калий (К2О)-15, Сера (S)-0, Fe-0, Бор (B)-0, Mo-0, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
788
Удобрение Ростолон марки: 15-5- 23
Азот (N) -15, Фосфор (P2O5)-5, Калий (К2О)-23, Сера (S)-9,7, Fe-0,2, Бор (B)-0,05, Mo-0, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
789
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
Азот (N) -17, Фосфор (P2O5)-6, Калий (К2О)-18, Сера (S)-4,8, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
790
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18
Азот (N) -18, Фосфор (P2O5)-18, Калий (К2О)-18, Сера (S)-4,7, Fe-0, Бор (B)-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
791
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
792
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
Азот (N) -20, Фосфор (P2O5)-20, Калий (К2О)-20, Сера (S)-2,2, Fe-0,1, Бор (B)-0,04, Mo-0, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
793
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
Азот (N) -3, Фосфор (P2O5)-11, Калий (К2О)-26, Сера (S)-12,5, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-0, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
794
Удобрение Ростолон марки: 35 -0-0
N-35, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
795
Удобрение Руткат(Rutkat)
Свободные аминокислоты - 10%; - Полисахариды – 6,1%; - Ауксины – 0,6%; - Фосфор (P2O5) – 4%; - Калий (K2O) – 3%; - Железо (Fe) – 0,4%
6060,00
литр
796
Удобрение Свит (Sweet)
CaO - 10,0%, MgO - 1,0%, B - 0,1%, Zn - 0,01% (EDTA), Моно-, Ди-, Три- , Полисахариды

826
Фосфор-Калий тыңайтқыштары
Р-26%, К-5%
100000,0
тонна
827
Қызылша Фертигрейні
Аминқышқылдары, барлығы - 7%; N - 3,5%; Р - 2%; Mn - 1%; B-0,3%; S-2%
2495,00
литр
828
Фертигрейн Старт
N-3%; Zn - 1%; аминқышқылдары, барлығы -9%; l-аминқышқылдары-6,5%; теңіз балдыры сығындысы-4%; органикалық заттар, барлығы - 30%
3491,00
литр
829
Фертигрейн Старт СоМо
N-3%; Zn-1%; Co-0,5%; Mo-1%; аминқышқылдары, барлығы -9%; l-аминқышқылдары-6,5%; теңіз балдыры сығындысы-4%; органикалық заттар, барлығы - 30%
830
Фертигрейн Фолиар
Аминқышқылдары, барлығы - 10%; Органикалық заттар, барлығы -40%; N - 5%; Zn - 0,75%; Mn - 0,5%; B - 0,1%; S - 4%; Fe - 0,1%; Cu - 0,1%; Mo - 0,02%; Co - 0,01%
2340,00
литр
831
ЭКОЛАЙН Бор (органикалық) - ECOLINE Boron (organic)
B-15,5, N-6,5
1000,00
литр
832
ЭКОЛАЙН Фосфитті (К) - ECOLINE Phosphite (К)
P2O5 (фосфит) -53, K2O-35, N-0,6, B-1,4
1750,00
литр
833
ЭКОЛАЙН Фосфитті (К-Zn) - ECOLINE Phosphite (K-Zn)
P2O5 (фосфит) -32, K2O-17, Zn (EDTA хелаты) - 3,5, B-0,8
834
ЭКОЛАЙН Фосфитті (К-Амино) - ECOLINE Phosphite (К-Amino)
P2O5 (фосфит) -25, K2O-17, N-4, l-a-7 аминқышқылдары
835
IDROFLORAL PLUS 15-5-30
Жалпы азот (N) – 15%, Р2О5 – 5 %, К2О – 30%, MgO – 3%
1432,00
килограмм
836
IDROFLORAL PLUS 20-20-20
Жалпы азот (N) – 20 %, Р2О5 – 20 %, К2О – 20 %
1491,00
килограмм
837
Kafom K
P2O5: 30%, K2O: 20%
3820,00
литр
838
Mikrom 15-0-5+9 MgO+TE
Жалпы азот (N) – 15 %, К2О – 5 %, MgO – 9%, B – 0,1 %, Mn – 5 %, Zn- 4 %
1563,00
килограмм
839
N.S.Z. 26
Жалпы азот (N) – 26 %, SO3 -13 %, Zn – 0,01 %
1504,00
литр
840
SINERGON 2000
Азот – 6%, Углерод – 25,2 %
2053,00
литр
841
Stimax Growth
Ascophyllum nodosum балдыр сығындысы: 5%, жалпы азот (N): 8,3%, нитрат азоты (N): 8,3%, суда еритін фосфор (P2O5): 8,3%, суда еритін калий (K2O): 8,3%, темір (Fe), EDTA хелаты: 0,03%, суда еритін марганец (Mn): 0,02%, суда еритін молибден (Mo): 0,001%, марганец (Mn), EDTA хелаты: 0,02%, суда еритін бор (B): 0,03%, суда еритін мырыш (Zn): 0,01% , суда еритін мыс (Cu): 0,02%
4980,00
литр
842
Stimax plus
Ascophyllum nodosum балдыр сығындысы: 10% бос аминқышқылдары: 4% жалпы азот (N): 2% мочевина азоты(N): 0,6% Органикалық азот (N): 1,4% суда еритін фосфор (P2O5): 8% суда еритін калий (K2O): 7% суда еритін бор (B): 0,15% Суда еритін молибден (Mo): 0,15%
5605,00
литр
843
Stimax universal
Балдырлар сығындысы Ascophyllum nodosum: A 15% Жалпы азот (N): 5.6% Мочевина азот (N): 5% Органикалық азот (N): 0,6% Магний (MgO), chelate EDTA: 0,2% - Темір (Fe), chelate is: 1% Марганец (Mn), chelate: 0,5% Мырыш (Zn), chelate: 0,5%

826
Удобрения фосфорно-калийные
Р-26%, К-5%
100000,0
тонна
827
Фертигрейн Свекловичный
Аминокислоты, всего - 7%; N - 3,5%; Р - 2%; Mn - 1%; B - 0,3%; S - 2%
2495,00
литр
828
Фертигрейн Старт
N - 3%; Zn - 1%; Аминокислоты, всего -9%; L-аминокислоты-6,5%; Экстракт морских водорослей - 4%; Органические вещество, всего - 30%
3491,00
литр
829
Фертигрейн Старт СоМо
N - 3%; Zn - 1%; Co - 0,5%; Mo - 1%; Аминокислоты, всего -9%; L-аминокислоты-6,5%; Экстракт морских водорослей - 4%; Органические вещество, всего - 30%
830
Фертигрейн Фолиар
Аминокислоты, всего - 10%; Органические вещество, всего -40%; N - 5%; Zn - 0,75%; Mn - 0,5%; B - 0,1%; S - 4%; Fe - 0,1%; Cu - 0,1%; Mo - 0,02%; Co - 0,01%
2340,00
литр
831
ЭКОЛАЙН Бор (органический) - ECOLINE Boron (organic)
B-15,5, N-6,5
1000,00
литр
832
ЭКОЛАЙН Фосфитный (К) - ECOLINE Phosphite (К)
P2O5 (фосфит) -53, K2O-35, N-0,6, B-1,4
1750,00
литр
833
ЭКОЛАЙН Фосфитный (К-Zn) - ECOLINE Phosphite (K-Zn)
P2O5 (фосфит) -32, K2O-17, Zn (хелат ЕДТА) - 3,5, B-0,8
834
ЭКОЛАЙН Фосфитный (К-Амино) - ECOLINE Phosphite (К-Amino)
P2O5 (фосфит) -25, K2O-17, N-4, aминокислоты L-a-7
835
IDROFLORAL PLUS 15-5-30
Общий азот (N) – 15%, Р2О5 – 5 %, К2О – 30%, MgO – 3%
1432,00
килограмм
836
IDROFLORAL PLUS 20-20-20
Общий азот (N) – 20 %, Р2О5 – 20 %, К2О – 20 %
1491,00
килограмм
837
Kafom K
P2O5: 30%, K2O: 20%
3820,00
литр
838
Mikrom 15-0-5+9 MgO+TE
Общий азот (N) – 15 %, К2О – 5 %, MgO – 9%, B – 0,1 %, Mn – 5 %, Zn- 4 %
1563,00
килограмм
839
N.S.Z. 26
Общий азот (N) – 26 %, SO3 -13 %, Zn – 0,01 %
1504,00
литр
840
SINERGON 2000
Азот – 6%, Углерод – 25,2 %
2053,00
литр
841
Stimax Growth
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 5%, общий азот (N): 8,3%, нитратный азот (N): 8,3%, водорастворимый фосфор (P2O5): 8,3%, водорастворимый калий (K2O): 8,3%, железо (Fe), хелат EDTA: 0,03%, водорастворимый марганец (Mn): 0,02%, водорастворимый молибден (Mo): 0,001%, марганец (Mn), хелат EDTA: 0,02%, водорастворимый бор (B): 0,03%, водорастворимый цинк (Zn): 0,01% , водорастворимая медь (Cu): 0,02%
4980,00
литр
842
Stimax plus
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 10% Свободные аминокислоты: 4% Общий азот (N): 2% Мочевинный азот(N): 0,6% Органический азот (N): 1,4% Водорастворимый фосфор (P2O5): 8% Водорастворимый калий (K2O): 7% Водорастворимый бор (B): 0,15% Водорастворимый молибден (Mo): 0,15%
5605,00
литр
843
Stimax universal
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 15% Общий азот (N): 5,6% Мочевинный азот(N): 5% Органический азот (N): 0,6% Магний (MgO), хелат EDTA: 0,2% Железо (Fe), хелат: 1% Марганец (Mn), хелат: 0,5% Цинк (Zn), хелат: 0,5%

4422,00
литр
844
Stimax Yield
Ascophyllum nodosum балдырларының сығындысы: 12%, бос аминқышқылдары: 6%, жалпы азот (N): 6%, мочевина азоты(N): 3.8%, органикалық азот (N): 2.2%, фосфор (P2O5): 4%, калий (K2O): 5%, темір (Fe), chelate DTPA: 0.5%, Марганек (mn), chelate EDTA: 0.5%, мырыш (mn): zn), edta Хелаты: 0,5%
5130,00
литр
845
Агрохимикат БОРО-Н
Оңай қол жетімді бор (B) - 150 г / л (11%), амин азоты (N) – 51 г / л(3,7%)
1159,00
литр
846
Агрохимикат ПАНЧ
(бос аминқышқылдары, N, P2O5, K2O, S)
1415,00
литр
847
Агрохимикат ФЕРТИКС (А маркасы)
N-200 г/л (15,38%), MgO-26,5 г/л (2,04%), SO3-60 г/л (4,62%), Cu-12,45 г/л (0,95%), Fe-10 г/л (0,78%), Mn-14,7 г/л (1,13%), Mo-0,08 г/л (0,01%), Zn-14,3 г/л (1,1%), Ti-0,2 г/л (0,02%)
1255,00
литр
848
Агрохимикат ФЕРТИКС (маркасы Б)
N-210 г/л (16,15%), MgO-25 г/л (1,92%), SO3-26,2 г/л (0,02%), Cu-3,9 г/л (0,3%), Fe-4,5 г/л (0,35%), Mn-8,8 г/л (0,68%), Mo-0,08 г/л (0,01%), Zn-7,8 г/л (0,6%), Ti-0,2 г/л (0,02%), В-7,8 г/л (0,6%), Na2O-37,5 г/л (2,88%)
1255,00
литр
849
АМИНОМАКС 30
Жалпы азот (N): 9%, органикалық азот (N): 9%, бос аминқышқылдары: 30%
3835,00
литр
850
КӨКӨНІС АМИНОМАКСЫ
Жалпы азот (N): 2%, органикалық азот (N): 2%, фульвоқышқылдар: 20%, бос аминқышқылдары: 6%, жалпы гумус сығындысы: 20%
3835,00
литр
851
NPK Gold 12-12-36+te кешенді тыңайтқышы
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
775,00
килограмм
852
кешенді тыңайтқышы NPK GOLD 13-40-13+TE
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775,00
килограмм
853
кешенді тыңайтқышы NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775,00
килограмм
854
кешенді тыңайтқышы NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775,00
килограмм
855
кешенді тыңайтқышы NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775,00
килограмм
856
кешенді тыңайтқышы NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775,00
килограмм
857
кешенді тыңайтқышы NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775,00
килограмм
858
кешенді тыңайтқышы NPK GOLD 3-5-40+TE
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775,00
килограмм
859
кешенді тыңайтқышы NPK MIRACLE 10-40-10+TE
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%

4422,00
литр
844
Stimax Yield
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 12%, свободные аминокислоты: 6%, общий азот (N): 6%, мочевинный азот(N): 3,8%, органический азот (N): 2,2%, фосфор (P2O5): 4%, калий (K2O): 5%, железо (Fe), хелат DTPA: 0,5%, марганец (Mn), хелат EDTA: 0,5%, цинк (Zn), хелат EDTA: 0,5%
5130,00
литр
845
Агрохимикат БОРО-Н
Легкодоступный бор (B) – 150 г/л (11%), аминный азот (N) – 51 г/л (3,7%)
1159,00
литр
846
Агрохимикат ПАНЧ
(свободные аминокислоты, N, P2O5, K2O, S)
1415,00
литр
847
Агрохимикат ФЕРТИКС (марка А)
N-200 г/л (15,38%), MgO-26,5 г/л (2,04%), SO3-60 г/л (4,62%), Cu-12,45 г/л (0,95%), Fe-10 г/л (0,78%), Mn-14,7 г/л (1,13%), Mo-0,08 г/л (0,01%), Zn-14,3 г/л (1,1%), Ti-0,2 г/л (0,02%)
1255,00
литр
848
Агрохимикат ФЕРТИКС (марка Б)
N-210 г/л (16,15%), MgO-25 г/л (1,92%), SO3-26,2 г/л (0,02%), Cu-3,9 г/л (0,3%), Fe-4,5 г/л (0,35%), Mn-8,8 г/л (0,68%), Mo-0,08 г/л (0,01%), Zn-7,8 г/л (0,6%), Ti-0,2 г/л (0,02%), В-7,8 г/л (0,6%), Na2O-37,5 г/л (2,88%)
1255,00
литр
849
АМИНОМАКС 30
Общий азот (N): 9%, органический азот (N): 9%, свободные аминокислоты: 30%
3835,00
литр
850
АМИНОМАКС ОВОЩНОЙ
Общий азот (N): 2%, органический азот (N): 2% , фульвокислоты: 20%, свободные аминокислоты: 6%, общий гумусный экстракт: 20%
3835,00
литр
851
Комплексное удобрение NPK GOLD 12-12-36+TE
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
775,00
килограмм
852
Комплексное удобрение NPK GOLD 13-40-13+TE
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775,00
килограмм
853
Комплексное удобрение NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775,00
килограмм
854
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775,00
килограмм
855
Комплексное удобрение NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775,00
килограмм
856
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775,00
килограмм
857
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775,00
килограмм
858
Комплексное удобрение NPK GOLD 3-5-40+TE
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775,00
килограмм
859
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-40-10+TE
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%