Текелі қалалық мәслихатының 2020 жылғы 1 қазандағы "Текелі қаласында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібін, олардың шекті толу нормаларын, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар мен пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" № 51-305 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 ақпандағы № 14-73 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 28 ақпанда № 167-19 болып тіркелді
Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының 2020 жылғы 1 қазандағы "Текелі қаласында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібін, олардың шекті толу нормаларын, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар мен пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" № 51-305 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 147237 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-тармағындағы "150" саны "800" санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының төрағасы Б. Тугулбаев

О внесении изменения в решение Текелийского городского маслихата от 1 октября 2020 года № 51-305 "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требований к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний и границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в городе Текели"
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 26 февраля 2024 года № 14-73. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 28 февраля 2024 года № 167-19
Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата от 1 октября 2020 года № 51-305 "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требований к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний и границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в городе Текели" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №147237) следующее изменение:
цифру "150" пункта 2 указанного решения изменить на цифру "800".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Текелийского городского маслихата Б. Тугулбаев