Алакөл ауданында салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 21 қарашадағы № 400 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 25 қарашада № 254-19 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы қаулының 4-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37 - баптарына сәйкес, Алакөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Алакольского района
Постановление акимата Алакольского района области Жетісу от 21 ноября 2024 года № 400. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 25 ноября 2024 года № 254-19
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 4 настоящего постановления.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьи 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Алакольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алакөл ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Алматы облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 27 қарашадағы № 333 "Алакөл ауданы бойынша салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 149367 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Алакольского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Алакольского района Алматинской области от 27 ноября 2020 года № 333 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в Алакольском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 149367).