Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 6 ақпандағы № 11-65 "Ескелді аудандық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 шілдедегі № 30-92 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 11 шілдеде № 230-19 болып тіркелді
Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 6 ақпандағы № 11-65 "Ескелді аудандық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне 109791 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының төрағасы К. Сатанов

О признании утратившим силу решения Ескельдинского районного маслихата от 6 февраля 2017 года № 11-65 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Ескельдинского районного маслихата и его описания"
Решение Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 4 июля 2024 года № 30-92. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 11 июля 2024 года № 230-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Ескельдинского районного маслихата от 6 февраля 2017 года № 11-65 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Ескельдинского районного маслихата и его описания" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 109791).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Ескельдинского районного маслихата К. Сатанов