Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қазандағы "Қаратал ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібін, олардың шекті толу нормаларын, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар мен пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" №78-273 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жетісу облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 ақпандағы № 18-67 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 19 ақпанда № 142-19 болып тіркелді
Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қазандағы "Қаратал ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібін, олардың шекті толу нормаларын, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар мен пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" №78-273 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №147859 тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 2-тармағындағы "150" саны "800" санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Акимжанов

О внесении изменения в решение Каратальского районного маслихата от 14 октября 2020 года № 78-273 "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требований к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний и границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в Каратальском районе"
Решение Каратальского районного маслихата области Жетісу от 16 февраля 2024 года № 18-67. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 19 февраля 2024 года № 142-19
Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата от 14 октября 2020 года № 78-273 "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требований к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний и границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в Каратальском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №147859) следующее изменение:
Цифру "150" пункта 2 указанного решения заменить на цифру "800".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Акимжанов