Қаратал ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 қаңтардағы № 04 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 22 ақпандағы № 105 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 22 ақпанда № 157-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қаратал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қаратал ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 қаңтардағы № 04 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 109349 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаратал ауданының әкімі У. Досымбеков

О признании утратившим силу постановление акимата Каратальского района от 10 января 2017 года № 04 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы"
Постановление акимата Каратальского района области Жетісу от 22 февраля 2024 года № 105. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 22 февраля 2024 года № 157-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Каратальского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Каратальского района от 10 января 2017 года № 04 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 109349).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каратальского района У. Досымбеков