Көксу ауданы мәслихатының 2023 жылғы 16 қарашадағы № 13-55 "Көксу ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 9 ақпандағы № 19-76 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 12 ақпанда № 133-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 16 қарашадағы № 13-55 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 188732 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Бейсенбай

О признании утратившим силу решение маслихата Коксуского района "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Коксускому району" от 16 ноября 2023 года № 13-55
Решение Коксуского районного маслихата области Жетісу от 9 февраля 2024 года № 19-76. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 12 февраля 2024 года № 133-19
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Коксуского района "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Коксускому району" от 16 ноября 2023 года № 13-55 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 188732).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Коксуского района Ж. Бейсенбай