Қарағанды облысы әкімдігінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 36/01 "Қарағанды облысы әкімі аппаратының мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеуді қолдану қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2024 жылғы 29 қарашадағы № 68/06 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 9 желтоқсанда № 6688-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 36/01 "Қарағанды облысы әкімі аппаратының мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеуді қолдану қағидаларын бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5867 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Булекпаев

О признании утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 5 июня 2020 года № 36/01 "Об утверждении Правил применения поощрений государственных служащих аппарата акима Карагандинской области"
Постановление акимата Карагандинской области от 29 ноября 2024 года № 68/06. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 9 декабря 2024 года № 6688-09
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 5 июня 2020 года № 36/01 "Об утверждении Правил применения поощрений государственных служащих аппарата акима Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5867).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев