Қарағанды қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 102 "Қарағанды қаласы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 ақпандағы № 137 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 14 наурызда № 6567-09 болып тіркелді
Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 102 "Қарағанды қаласы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6493-09 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарағанды қаласы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелері 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда хостелдерді, қонақжайларды, жалға берілетін тұрғын үйлерді қоспағанда, туристерді орналастыру орындарында болу құнының 0 (нөл) пайызы мөлшерінде бекітілсін.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға А. Букенов

О внесении изменения в решение Карагандинского городского маслихата от 27 сентября 2023 года № 102 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по городу Караганда"
Решение Карагандинского городского маслихата от 28 февраля 2024 года № 137. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 14 марта 2024 года № 6567-09
Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карагандинского городского маслихата от 27 сентября 2023 года № 102 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по городу Караганда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6493-09) следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев по городу Караганда в местах размещения туристов, за исключением хостелов, гостевых домов, арендного жилья с 1 января по 31 декабря 2024 года включительно в размере 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель А. Букенов