"Инватакси қызметін алушылардың санатын кеңейту туралы" Балқаш қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 23 мамырдағы № 23/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы"
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 23 мамырдағы № 24/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 мамырда № 6603-09 болып тіркелді
Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Балқаш қаласының әкімдігінің 2022 жылғы 23 мамырдағы №23/01 "Инватакси қызметін алушылардың санатын кеңейту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №28263 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспе келесі редакцияда мазмұндалсын:
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік Кодексінің 19-бабына, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрі міндетін атқарушысының 2013 жылғы 1 қарашадағы №859 "Автомобиль көлігімен мүгедектігі бар адамдарды тасымалдау жөнінде қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген Автомобиль көлігімен мүгедектігі бар адамдарды тасымалдау жөнінде қызметтер көрсету қағидаларының 31 тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №8950 болып тіркелген) сәйкес, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
1 тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі С. Сатаев

О внесении изменений в постановление акимата города Балхаш от 23 мая 2022 года № 23/01 "О расширении категории получателей услуг инватакси"
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 23 мая 2024 года № 24/02. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 27 мая 2024 года № 6603-09
Акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Балхаш от 23 мая 2022 года №23/01 "О расширении категории получателей услуг инватакси" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №28263), следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 19 Социального Кодекса Республики Казахстан, пунктом 31 Правил оказания услуг по перевозке лиц с инвалидностью автомобильным транспортом, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 1 ноября 2013 года №859 "Об утверждении Правил оказания услуг по перевозке лиц с инвалидностью автомобильным транспортом (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №8950) акимат города Балхаша ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
подпункт 3) пункта 1 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Балхаш С. Сатаев