Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 11 қазандағы № 42/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 15 қазанда № 6677-09 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Сауда қызметін реттеу туралы", "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының заңдарына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 11 октября 2024 года № 42/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 15 октября 2024 года № 6677-09
В соответствии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О регулировании торговой деятельности", "О правовых актах" и приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сайкес айқындалсын және бекітілсін.
2. "Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Шахтинск қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 15 қарашадағы № 62/01 қаулысы күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25252 тіркелген).
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қаласының әкімі М. Кыдырганбеков
Шахтинск қаласы әкімдігінің

1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Шахтинска от 15 ноября 2021 года № 62/01 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 25252).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шахтинска М. Кыдырганбеков
Приложение к постановлению
акимата города Шахтинска

2024 жылғы 11 қазандағы
№ 42/01
Қаулысына қосымша
Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Нақты орналасқан жері
Алып жатқан алаңы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі, жыл
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Шахтинск қаласы, Абай Құнанбаев атындағы даңғылы, №4 үйге қарама-қарсы

от 11 октября 2024 года
№ 42/01
Места размещения нестационарных торговых объектов
Точное месторасположение
Занимаемая площадь, квадратный метр
Период осуществления торговой деятельности, лет
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания
1.
город Шахтинск, проспект имени Абая Кунанбаева, напротив дома №4

1. Шахтинск қаласы, Абай Құнанбаев атындағы даңғылы, №4 үйге қарама-қарсы
2. Шахтинск қаласы, Виктор Хара көшесі, №1/3 ғимаратына қарама-қарсы
3. Шахтинск қаласы, Парковая көшесі, №17А үйдің артында
4. Шахтинск қаласы, Шахан кенті, 11/17 квартал, №5 учаскесіне қарама-қарсы
5. Шахтинск қаласы, Долинка кенті, Садовая көшесі, №58 ғимаратына қарама-қарсы
6. Шахтинск қаласы, Новодолинский кенті, Дзержинский көшесі, №11 үйге қарама-қарсы

1. Город Шахтинск, проспект имени Абая Кунанбаева, напротив дома №4
2. Город Шахтинск, улица Виктора Хара, напротив здания №1/3
3. Город Шахтинск, улица Парковая, за домом №17А
4. Город Шахтинск, поселок Шахан, квартал 11/17, напротив участка №5
5. Город Шахтинск, поселок Долинка, улица Садовая, напротив здания №58
6. Город Шахтинск, поселок Новодолинский, улица Дзержинского, напротив дома №11