Мүгедектігі бар адамдарды қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 3 мамырдағы № 21/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 6 мамырда № 6597-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Дене шынықтыру және спорт туралы" Заңының 48 бабына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мүгедектігі бар адамдарды қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесі, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі С. Оспанов
Абай ауданының әкімдігінің
2024 жылғы 3 мамырдағы
№ 21/01
қаулысына қосымша
Мүгедектігі бар адамдарды қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру тегін немесе жеңілдік шарттармен дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесі, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшері
Азаматтар санаты
Жеңілділдіктер мөлшері
1
7 жасқа дейінгі балалар
Тегін
2
Көп балалы отбасыларынаң оқушы-балалар
Тегін
3
Балалар үйлерінен оқушы - балалар
Тегін
4
Спорт ардагерлері
Тегін
5
Оқушылар
Тегін
6
Студенттер
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру-сауықтыру қызметтері құнынан 50% мөлшердегі жеңілдік
7
Зейнеткерлер
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру-сауықтыру қызметтері құнынан 50% мөлшердегі жеңілдік
Ескертпе: Осы тізбе мемлекеттік дене шынықтыру-сауықтыру және спорт құрылыстарына қолданады.

Об утверждении Перечня категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением лиц с инвалидностью, а также размеров льгот
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 3 мая 2024 года № 21/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 6 мая 2024 года № 6597-09
В соответствии со статьей 48 Закона Республики Казахстан "О физической культуре и спорте", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Перечень категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением лиц с инвалидностью, а также размеры льгот согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирущего заместителя акима Абайского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Абайского района С. Оспанов
Приложение к постановлению
акимата Абайского района
от 3 мая 2024 года
№ 21/01
Перечень категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением лиц с инвалидностью, а также размеры льгот
Категории граждан
Размеры льгот
1
Дети до 7 лет
Бесплатно
2
Дети - школьники из многодетных семей
Бесплатно
3
Дети - школьники из детских домов
Бесплатно
4
Спортсмены ветераны
Бесплатно
5
Школьники
Бесплатно
6
Студенты
Льготы в размере 50% от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
7
Пенсионеры
Льготы в размере 50% от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
Примечание: Данный перечень распространяется на государственные физкультурно-оздоровительные и спортивные сооружения.