Ақтоғай ауданының аумағында барлық кандидаттар үшiн үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 15 ақпандағы № 07/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 ақпанда № 6464-09 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақтоғай аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп Ақтоғай ауданының аумағында барлық кандидаттар үшiн үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 04/01 "Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына және мәслихаттың депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-10-131 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі Р. Кенжебеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақтоғай аудандық
сайлау комиссиясы
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 15 ақпандағы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Актогайского района
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 15 февраля 2024 года № 07/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 27 февраля 2024 года № 6464-09
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Актогайской районной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Актогайского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 1 марта 2011 года № 04/01 "О предоставлении помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-10-131).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Актогайского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Актогайского района Р. Кенжебеков
"СОГЛАСОВАНО"
Актогайская районная
избирательная комиссия
Приложение к постановлению
акимата Актогайского района
от 15 февраля 2024 года

№ 07/01
қаулысына қосымша
Ақтоғай ауданының аумағында барлық кандидаттар үшiн үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Ақтоғай ауылы
Ақтоғай ауданы әкімдігінің Ақтоғай ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Ақтоғай мәдени бос уақыт өткізу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
2
Ақтоғай ауылы
Қарағанды облысы білім басқармасының Ақтоғай ауданы білім бөлімінің "Күләш Байсейітова атындағы Тірек мектебі (ресурстық орталық)" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
3
Ақтоғай ауылы
Қарағанды облысы білім басқармасының Ақтоғай ауданы білім бөлімінің "Әлихан Бөкейхан атындағы Тірек мектебі (ресурстық орталық)" жанындағы интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
4
Ақтоғай ауылы
Қарағанды облысының білім басқармасының "Ақтоғай аграрлық-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
5
Ақтоғай ауылы
Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтоғай ауданының аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
6
Абай ауылдық округі
Абай ауылы, Абай көшесі 8А үйдің жанындағы ақпараттық тақта
7
Айыртас ауылдық округі
Орталық көшесіндегі саябақтағы ақпараттық тақта
8
Қарабұлақ ауылдық округі
Нарманбет ауылы, Сана би көшесі 7А үйдің жанындағы ақпараттық тақта
9
Жидебай ауылдық округі
"Дастан" дүкенінің жанындағы жарнамалық тақта
10
Жидебай ауылдық округі
"Ақнұр" дүкенінің жанындағы жарнамалық тақта
11
Қусақ ауылдық округі
Қошқар ауылы, Мәдениет көшесі 15 үйдің жанындағы ақпараттық тақта
12
Қызыларай ауылдық округі
Ақжарық ауылы, У.Жәнібеков көшесі 11 үйдің жанындағы ақпараттық тақта
13
Кежек ауылдық округі
Ақши ауылы, Бейбітшілік көшесі 11А үйдің жанындағы ақпараттық тақта
14
Қараменде би ауылдық округі
Ақтас ауылы, Еңбек көшесі 7А үйдің жанындағы ақпараттық тақта
15
Қараменде би ауылдық округі
Қуаныш ауылы, Кенішбай көшесі 24 үйдің жанындағы ақпараттық тақта
16
Нүркен ауылдық округі
Нүркен ауылы, Жалаңтөс көшесі 8 үйдің жанындағы ақпараттық тақта
17
Ортадересін ауылдық округі
Ортадересін ауылы, О.Жаутіков көшесі 20 үйдің жанындағы ақпараттық тақта
18
Сарытерек ауылдық округі
Сарытерек ауылы, Парасат көшесі 18А үйдің жанындағы ақпараттық тақта
19
Шабанбай би ауылдық округі
Шабанбай би ауылы, Ә.Бөкейхан көшесі 11 үйдің жанындағы ақпараттық тақта
20
Тасарал ауылдық округі
Тасарал ауылы, Ағыбай батыр көшесі 5 үйдің жанындағы ақпараттық тақта
21
Сарышаған кенті
Абай көшесі 3 үйдің жанындағы ақпараттық тақта
22
Сарышаған кенті
Теміржол 35 көшесіндегі жарнамалық тақта
23
Шашубай кенті
Ж.Ақбергенов көшесі 3 үйдің жанындағы ақпараттық тақта
24
Шашубай кенті
Қарағанды облысы білім басқармасының Ақтоғай ауданы білім бөлімінің "Шашубай кентіндегі мектеп – бөбекжай" кешені" (мектеп жанындағы интернатымен) базасындағы Тірек мектебі (ресурстық орталық)" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы жарнамалық тақта

№ 07/01
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Актогайского района
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Актогай
Информационный щит у здания коммунального государственного казенного предприятия "Актогайский культурно-досуговый центр" акимата Актогайского района отдела культуры и развития языков Актогайского района
2
село Актогай
Информационный щит у здания коммунального государственного учреждения "Опорная школа (ресурсный центр) имени Куляш Байсеитовой" отдела образования Актогайского района Управления образования Карагандинской области
3
село Актогай
Информационный щит у здания коммунального государственного учреждения "Интернат при опорной школе (ресурсный центр) имени Алихана Бокейхана" отдела образования Актогайского района Управления образования Карагандинской области
4
село Актогай
Информационный щит у здания коммунального государственного учреждения "Актогайский аграрно-технический колледж" Управления образования Карагандинской области
5
село Актогай
Информационный щит у здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница Актогайского района" Управления здравоохранения Карагандинской области
6
сельский округ Абай
село Абай, информационный щит по улице Абая возле дома 8А
7
сельский округ Айыртас
Информационный щит в парке на улице Орталык
8
сельский округ Карабулак
село Нарманбет, информационный щит по улице Сана би возле дома 7А
9
сельский округ Жидебай
Рекламный щит возле магазина "Дастан"
10
сельский округ Жидебай
Рекламный щит возле магазина "Акнур"
11
сельский округ Кусак
село Кошкар, информационный щит по улице Мадениет возле дома 15
12
сельский округ Кызыларай
село Акжарык, информационный щит по улице У. Жанибекова возле дома 11
13
сельский округ Кежек
село Акши, информационный щит по улице Бейбитшилик возле дома 11А
14
сельский округ Караменде би
село Актас, информационный щит по улице Енбек возле дома 7А
15
сельский округ Караменде би
село Куаныш, информационный щит по улице Кенишбая возле дома 24
16
сельский округ Нуркен
село Нуркен, информационный щит по улице Жалантос возле дома 8
17
сельский округ Ортадересин
село Ортадересин, информационный щит по улице О.Жаутикова возле дома 20
18
сельский округ Сарытерек
село Сарытерек, информационный щит по улице Парасат возле дома 18А
19
сельский округ Шабанбай би
село Шабанбай би, информационный щит по улице А.Бокейхана возле дома 11
20
сельский округ Тасарал
село Тасарал, информационный щит по улице Агыбай батыра возле дома 5
21
поселок Сарышаган
информационный щит по улице Абая возле дома 3
22
поселок Сарышаган
рекламный щит по улице Темиржол 35
23
поселок Шашубай
информационный щит по улице Ж.Акбергенова возле дома 3
24
поселок Шашубай
рекламный щит у здания коммунального государственного учреждения "Опорная школа (Ресурсный центр)" на базе "Комплекс "Школа-ясли-сад ( с пришкольным интернатом) поселка Шашубай" отдела образования Актогайского района Управления образования Карагандинской области