Қарқаралы ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 9 сәуірдегі № 86 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 сәуірде № 6590-09 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қарқаралы аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 мамырдағы № 163 "Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына және мәслихат депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5321 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі Ә. Арғынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарқаралы аудандық
сайлау комиссиясы
Қарқаралы ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 9 сәуірдегі
№ 86
қаулысына қосымша
Қарқаралы ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Елді мекендер атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1.
Қарқаралы ауданы, Қарқаралы қаласы
Н.Нұрмақов және Т.Әубәкіров көшелерінің қиылысындағы ақпараттық тақта
2.
Қарқаралы ауданы, Қарағайлы кенті

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Каркаралинского района
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 9 апреля 2024 года № 86. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 12 апреля 2024 года № 6590-09
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Каркаралинской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Каркаралинского района от 4 мая 2019 года № 163 "О предоставлении помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5321).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Каркаралинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района Ә. Арғынов
"СОГЛАСОВАНО"
Каркаралинская районная
избирательная комиссия
Приложение к постановлению
акимата Каркаралинского района
от 9 апреля 2024 года
№ 86
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Каркаралинского района
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
Каркаралинский район, город Каркаралинск
Информационный щит на пересечении улиц Н.Нурмакова и Т.Аубакирова
2.
Каркаралинский район, поселок Карагайлы

20 квартал, № 5 үйінің алдындағы ақпараттық тақта
3.
Қарқаралы ауданы, Егіндібұлақ ауылы
О.Жакешов көшесі, № 17 ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
4.
Қарқаралы ауданы, Айнабұлақ ауылы
Мендеке батыр көшесі, № 15 ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
5.
Қарқаралы ауданы, Мыржық ауылы
Мыржық көшесі, № 13 ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
6.
Қарқаралы ауданы, Ақжол ауылы
Н.Қабдыкәрімова көшесі, № 12А ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
7.
Қарқаралы ауданы, Жаңанегіз ауылы
Жаңанегіз көшесі № 17А, Қарқаралы ауданы әкімдігінің "Қарқаралы ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Жаңанегіз ауылының № 47 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
8.
Қарқаралы ауданы, Талды ауылы
Жамалиден көшесі, № 12 ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
9.
Қарқаралы ауданы, Ақбай – Қызылбай ауылы
Ақбай-Қызылбай көшесі, құрылыс № 52, Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданы білім бөлімінің "Ақбай-Қызылбай ауылының № 24 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
10.
Қарқаралы ауданы, Белдеутас ауылы
Белдеутас көшесі № 20, "Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданы білім бөлімінің "Белдеутас ауылының № 52 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
11.
Қарқаралы ауданы, Аққора ауылы
Аққора көшесі № 52, "Қарқаралы ауданы әкімдігінің "Қарқаралы ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Аққора ауылының № 25 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
12.
Қарқаралы ауданы, Сарыобалы ауылы
Сарыобалы көшесі, № 6 ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
13.
Қарқаралы ауданы, Ақтасты ауылы
Қазыбек би көшесі, № 17 ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
14.
Қарқаралы ауданы, Қарабұлақ ауылы
Қазақстан көшесі, № 4 ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
15.
Қарқаралы ауданы, Айнабұлақ ауылы Балқантау ауылдық округі
Айнабұлақ көшесі № 31, "Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданы білім бөлімінің "Айнабұлақ ауылының № 38 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
16.
Қарқаралы ауданы, Бақты ауылы
Бақты көшесі, № 15 ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
17.
Қарқаралы ауданы, Абыз ауылы
Абыз көшесі, құрылыс № 4, "Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданы білім бөлімінің "Абыз ауылының № 27 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
18.
Қарқаралы ауданы, Бесоба ауылы
Абдрасилов көшесі, № 24 ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
19.
Қарқаралы ауданы, Қызылту ауылы
Қызылту көшесі, № 38 ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
20.
Қарқаралы ауданы, Жаңатоған ауылы
Ұшқын көшесі, № 38 ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
21.
Қарқаралы ауданы, Ежебай ауылы

Информационный щит по улице 20 квартал, перед домом № 5
3.
Каркаралинский район, село Егиндыбулак
Информационный щит по улице О.Жакешова, перед зданием № 17
4.
Каркаралинский район, село Айнабулак, Абайского сельского округа
Информационный щит по улице Мендеке батыра, перед зданием № 15
5.
Каркаралинский район, село Мыржык
Информационный щит по улице Мыржык, перед зданием №13
6.
Каркаралинский район, село Акжол
Информационный щит по улице Н.Кабдыкаримова, перед зданием №12 А
7.
Каркаралинский район, село Жананегиз
Информационный щит по улице Жананегиз №17А, перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 47 села Жананегиз Каркаралинского района Карагандинской области" акимата Каркаралинского района ГУ "Отдел образования Каркаралинского района"
8.
Каркаралинский район, село Талды
Информационный щит по улице Жамалидена, перед зданием № 12
9.
Каркаралинский район, село Акбай – Кызылбай
Информационный щит по улице Акбай-Кызылбай, строение № 52, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 24 села Акбай-Кызылбай" отдела образования Каркаралинского района управления образования Карагандинской области"
10.
Каркаралинский район, село Белдеутас
Информационный щит по улице Белдеутас № 20, перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 52 села Белдеутас" отдела образования Каркаралинского района управления образования Карагандинской области"
11.
Каркаралинский район, село Аккора
Информационный щит по улице Аккора № 52, перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 25 села Аккора Каркаралинского района Карагандинской области" акимата Каркаралинского района государственного учреждения "Отдел образования Каркаралинского района"
12.
Каркаралинский район, село Сарыобалы
Информационный щит по улице Сарыобалы, перед зданием № 6
13.
Каркаралинский район, село Актасты
Информационный щит по улице Казыбек би, перед зданием № 17
14.
Каркаралинский район, село Карабулак
Информационный щит по улице Казахстан, перед зданием № 12
15.
Каркаралинский район, село Айнабулак, Балкантауского сельсого округа
Информационный щит по улице Айнабулак № 31, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 31 села Айнабулак" отдела образования Каркаралинского района управления образования Карагандинской области"
16.
Каркаралинский район, село Бахты
Информационный щит по улице Бакты, перед зданием № 15
17.
Каркаралинский район, село Абыз
Информационный щит по улице Абыз, строение № 4, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 27 села Абыз" отдела образования Каркаралинского района управления образования Карагандинской области"
18.
Каркаралинский район, село Бесоба
Информационный щит по улице Абдрасилова, перед зданием № 24
19.
Каркаралинский район, село Кызылту
Информационный щит по улице Кызылту, перед зданием № 38
20.
Каркаралинский район, село Жанатоган
Информационный щит по улице Ушкын, перед зданием № 38
21.
Каркаралинский район, село Ежебай

Ежебай көшесі № 19, "Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Ежебай ауылының № 56 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
22.
Қарқаралы ауданы, Н.Әбдіров ауылдық округі, Жарлы ауылы
А.Машанов көшесі, № 36 ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
23.
Қарқаралы ауданы, Аппаз ауылы
Қ.Сейілхан көшесі № 14/2, "Қарқаралы ауданы Қайнарбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің алдындағы ақпараттық тақта
24.
Қарқаралы ауданы, Милыбұлақ ауылы
Милыбұлақ көшесі № 6/2, "Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Милыбұлақ ауылының мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
25.
Қарқаралы ауданы, Қаракөл ауылы
Құрылысшылар көшесі, № 13 ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
26.
Қарқаралы ауданы, Көктас ауылы
Абай көшесі, № 37 ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
27.
Қарқаралы ауданы, Жаңажол ауылы
Жаңажол көшесі, № 7 ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
28.
Қарқаралы ауданы, Бүркітті ауылы
Бүркітті ауылы, Талды көшесі, № 21 ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
29.
Қарқаралы ауданы, Борлыбұлақ ауылы
Борлыбұлақ көшесі, құрылыс № 16, "Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданы білім бөлімінің "Борлыбұлақ ауылының № 42 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
30.
Қарқаралы ауданы, Талды станциясы
Талды бекетінің теміржол вокзалы алдындағы ақпараттық тақта
31.
Қарқаралы ауданы, Қоянды ауылы
Алаш көшесі, № 5 ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
32.
Қарқаралы ауданы, Айрық ауылы
Тәттімбет көшесі, құрылыс № 9, "Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданы білім бөлімінің "Айрық ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
33.
Қарқаралы ауданы, Едірей ауылы
Едірей көшесі № 4, "Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Едірей ауылының № 40 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
34.
Қарқаралы ауданы, Өсібай ауылы
Ж.Елебеков көшесі, № 6А ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
35.
Қарқаралы ауданы, Бастал ауылы
Бастал көшесі, № 14А ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
36.
Қарқаралы ауданы, Тегісшілдік ауылы
Т.Әубәкіров көшесі, № 7 ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
37.
Қарқаралы ауданы, Тегісшілдік ауылдық округі, Жарлы ауылы
Жарлы көшесі, № 29 ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
38.
Қарқаралы ауданы, Қарынши ауылы
Қарынши көшесі, № 35А ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
39.
Қарқаралы ауданы, Татан ауылы

Информационный щит по улице Ежебай № 19, перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 56 села Ежебай Каркаралинского района Карагандинской области"
22.
Каркаралинский район, Н.Абдировский сельский округ, село Жарлы
Информационный щит по улице А.Машанова, перед зданием № 36
23.
Каркаралинский район, село Аппаз
Информационный щит по улице К.Сейлхана № 14/2, перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Кайнарбулакского сельского округа Каркаралинского района"
24.
Каркаралинский район, село Милыбулак
Информационный щит по улице Милыбулак № 6/2, перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Милыбулак Каркаралинского района Карагандинской области"
25.
Каркаралинский район, село Караколь
Информационный щит по улице Строителей, перед зданием № 13
26.
Каркаралинский район, село Коктас
Информационный щит по улице Абая, перед зданием № 37
27.
Каркаралинский район, село Жанажол
Информационный щит по улице Жанажол, перед зданием № 7
28.
Каркаралинский район, село Буркутты
Информационный щит по улице Талды, перед зданием № 21
29.
Каркаралинский район, село Борлыбулак
Информационный щит по улице Борлыбулак № 16, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 42 села Борлыбулак" отдела образования Каркаралинского района управления образования Карагандинской области"
30.
Каркаралинский район, станция Талды
Информационный щит перед зданием железнодорожного вокзала станции Талды
31.
Каркаралинский район, село Коянды
Информационный щит по улице Алаш, перед зданием № 5
32.
Каркаралинский район, село Айрык
Информационный щит по улице Таттимбета, строение № 9, перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Айрык" отдела образования Каркаралинского района управления образования Карагандинской области"
33.
Каркаралинский район, село Едирей
Информационный щит по улице Едирей № 4, перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 40 села Едирей Каркаралинского района Карагандинской области"
34.
Каркаралинский район, село Осибай
Информационный щит по улице Ж.Елебекова, перед зданием № 6А
35.
Каркаралинский район, село Бастал
Информационный щит по улице Бастал, перед зданием № 14А
36.
Каркаралинский район, село Тегисшилдик
Информационный щит по улице Т.Аубакирова, перед зданием № 7
37.
Каркаралинский район, Тегисшильдикский сельский округ, село Жарлы
Информационный щит по улице Жарлы, перед зданием № 29
38.
Каркаралинский район, село Карынши
Информационный щит по улице Карынши, перед зданием № 35А
39.
Каркаралинский район, село Татан

Мектеп көшесі № 1А, "Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданының білім бөлімінің "Татан ауылының № 23 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
40.
Қарқаралы ауданы, Қарағаш ауылы
Қарағаш көшесі, № 16, ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
41.
Қарқаралы ауданы, Томар ауылы
Достық көшесі, № 5 ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
42.
Қарқаралы ауданы, Матақ ауылы
Мәдениет көшесі, № 3А ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
43.
Қарқаралы ауданы, Ынталы ауылы
Бейбітшілік көшесі, № 12А ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
44.
Қарқаралы ауданы, Теректі ауылы
Абай көшесі, құрылыс № 12, "Қарқаралы ауданы Шарықты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің алдындағы ақпараттық тақта
45.
Қарқаралы ауданы, Шөптікөл ауылы
Шөптікөл көшесі № 6, "Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Шөптікөл ауылының мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
46.
Қарқаралы ауданы, Қызылшілік ауылы

Информационный щит по улице Мектеп № 1А, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 23 села Татан" отдела образования Каркаралинского района управления образования Карагандинской области"
40.
Каркаралинский район, село Карагаш
Информационный щит по улице Карагаш, перед зданием № 16
41.
Каркаралинский район, село Томар
Информационный щит по улице Достык, перед зданием № 5
42.
Каркаралинский район, село Матак
Информационный щит по улице Мадениет, перед зданием № 3А
43.
Каркаралинский район, село Ынталы
Информационный щит по улице Бейбитшилик, перед зданием № 12А
44.
Каркаралинский район, село Теректы
Информационный щит по улице Абая, строение № 12, перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Шарыктинского сельского округа Каркаралинского района"
45.
Каркаралинский район, село Шоптиколь
Информационный щит по улице Шоптиколь № 6, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Шоптиколь Каркаралинского района Карагандинской области"
46.
Каркаралинский район, село Кызылшилик

Қызылшілік көшесі № 15, "Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданы білім бөлімінің "Қызылшілік ауылының № 41 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта

Информационный щит по улице Кызылшилик № 15, перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 41 села Кызылшилик" отдела образования Каркаралинского района управления образования Карагандинской области"