Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2022 жылғы 22 қарашадағы № 346 "Қарқаралы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 6 қарашадағы № 330 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 11 қарашада № 6682-09 болып тіркелді
Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарқаралы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2022 жылғы 22 қарашадағы № 346 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 30683 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарқаралы ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі Ә. Арғынов

О внесении изменения в постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 22 ноября 2022 года № 346 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Каркаралинского района"
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 6 ноября 2024 года № 330. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 11 ноября 2024 года № 6682-09
Акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 22 ноября 2022 года № 346 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Каркаралинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 30683) следующее изменение:
преамбулу указанного постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Каркаралинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района Ә. Арғынов