Нұра ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 19 тамыздағы № 30/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 22 тамызда № 6637-09 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Сауда қызметін реттеу туралы", "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының заңдарына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Нұра ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Нұра ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
2. Нұра ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 33/01 "Нұра ауданындағы көшпелі сауда үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5610 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұра ауданының әкімі Б. Муканов
Нұра ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 19
тамыздағы
№ 30/01
қаулысына қосымша
Нұра ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Нақты орналасқан орны
Алып жатқан алаңы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын инфрақұрылым (тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Нұра кенті, "Нұра кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратымен Нұра аудандық соты ғимаратының арасында, Абай көшесі, 48
400 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес өнімдер сату
жоқ
2
Ақмешіт ауылдық округі, спорт кортына қарама-қарсы алаң, Сейфуллин көшесі, 14
80 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
3
Алғабас ауылы, орталық саябақ аумағы, Сейфуллин көшесі, 3
40 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
4
Ахмет ауылы, Бейбітшілік көшесі, 1
80 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
5
Байтуған ауылдық округі, орталық саябақ аумағы, Әуезов көшесі, 3
80 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
6
Балыктыкөл ауылы, Балабиев көшесі, 2
30 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
7
Баршын ауылы, Аблахатов көшесі, 10
30 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
8
Жанбөбек ауылы, "Нұра ауданының мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Жанбөбек ауылының Ауылдық клубы ғимаратының жанындағы алаң, Уалиханов көшесі, 13
40 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
9
Жараспай ауылы, "Нұра ауданының мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Жараспай ауылының Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы алаң, Центральная көшесі, 6
35 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
10
Заречное ауылы, "Нұра ауданының мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Заречное ауылының
Ауылдық клубы ғимаратының жанындағы алаң, Ленин көшесі, 1
60 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
11
Изенді ауылы, "Нұра ауданының мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Изенді ауылының
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы алаң, Бокаев көшесі, 13
30 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
12
Кертінді ауылы, орталық саябақ аумағы, Қазыбек би көшесі, 2
60 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
13
Көбетей ауылдық округі, Жамбыл көшесі, 1
60 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
14
Қарой ауылы, "Нұра ауданының мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Қарой ауылының Ауылдық клубы ғимаратының жанындағы алаң, Абай көшесі, 22
30 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
15
Құланөтпес ауылы, Алтынсарин көшесі, 7
20 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
16
Құланөтпес ауылы, Абылайхан көшесі, 1
20 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
17
Егінді ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 40
100 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
18
Кәрім Мыңбаев ауылы, "Нұра ауданының мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Кәрім Мыңбаев ауылының Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы алаң Бейбітшілік көшесі, 21
100 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
19
Мұзбел ауылы, орталық саябақ аумағы, Тәуелсіздік көшесі, 2
100 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
20
Соналы ауылы, орталық саябақ аумағы, Абая көшесі, 4
20 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
21
Талдысай ауылы, "Нұра ауданының мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Талдысай ауылының Ауылдық клубы ғимаратының жанындағы алаң, Абай көшесі, 10
20 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
22
Тассуат ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 17
20 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
23
Ткенекті ауылы, "Нұра ауданының мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Ткенекті ауылының Ауылдық клубы ғимаратының жанындағы алаң, Бейшітшілік көшесі, 1
12 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
24
Шахтерское ауылы, Құрылысшылар көшесі, 1
40 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
25
Шұбаркөл кенті, Рыскулбеков көшесі, 56
8 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
26
Қайнар ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 16
20 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Нуринского района
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 19 августа 2024 года № 30/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 22 августа 2024 года № 6637-09
В соответствии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О регулировании торговой деятельности", "О правовых актах" и приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Нуринского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 26 декабря 2019 года № 33/01 "Об определении в Нуринском районе специально отведенных мест для выездной торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5610).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Нуринского района Б. Муканов
Приложение к постановлению
Акимата Нуринского района
от 19 августа 2024 года
№ 30/01
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Нуринского района
Точное местоположение
Занимаемая площадь
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Ближайшая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
поселок Нура, площадь между зданием государственного учреждения "Аппарат акима поселка Нура" и зданием Нуринского районного суда улица Абая, 48
400 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
2
сельский округ Акмешит, площадь напротив спортивного корта, улица Сейфуллина, 14
80 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
3
село Алгабас, территория центрального парка, улица Сейфуллина, 3
40 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
4
село Ахмет, улица Бейбитшилик, 1
80 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
5
сельский округ Байтуган, территория центрального парка, улица Ауэзова, 3
80 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
6
село Балыктыколь, улица Балабиева, 2
30
квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
7
село Баршино, улица Аблахатова, 10
30 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
8
село Жанбобек, площадь возле здания Сельского клуба села Жанбобек коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Нуринского района", улица Уалиханова, 13
40 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
9
село Жараспай, площадь возле здания Сельского Дома культуры села Жараспай коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Нуринского района", улица Центральная, 6
35 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
10
село Заречное, площадь возле здания Сельского клуба села Заречное коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Нуринского района", улица Ленина, 1
60 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
11
село Изенда, площадь возле здания Сельского Дома культуры села Изенда коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Нуринского района", улица Бокаева, 13
30 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
12
село Кертенди, территория центрального парка, улица Казыбек би, 2
60 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
13
сельский округ Кобетей, улица Жамбыла, 1
60 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
14
село Карой, площадь возле здания Сельского клуба села Карой коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Нуринского района", улица Абая, 22
30 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
15
село Куланотпес, улица Алтынсарина, 7
20 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
16
село Куланутпес, улица Абылайхана, 1
20 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
17
село Егінді, улица Тауелсиздик, 40
100 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
18
село Карима Мынбаева, площадь возле здания Сельского Дома культуры села Карима Мынбаева коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Нуринского района", улица Бейбитшилик, 21
100 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
19
село Мұзбел, площадь центрального парка, улица Тауелсиздик, 2
100 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
20
село Соналы, площадь центрального парка, улица Абая, 4
20 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
21
село Талдысай, площадь возле здания Сельского клуба села Талдысай коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Нуринского района", улица Абая, 10
20 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
22
село Тассуат, улица Тауелсиздик, 17
20 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
23
село Ткенекты, площадь возле здания Сельского клуба села Ткенекты коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Нуринского района", улица Бейбитшилик, 1
12 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
24
село Шахтерское, улица Курылысшылар, 1
40 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
25
поселок Шубарколь, улица Рыскулбекова, 56
8 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
26
село Кайнар, улица Тауелсиздик, 16
20 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует