Осакаров аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі № 871 "Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін мамандандырылған орындарды айқындау, оларды пайдалану тәртібі, шекті толымдылық нормалары, материалдық – техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар, сондай-ақ Осакаров ауданының аумағында пикет өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекаралары туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 ақпандағы № 16/155 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 9 ақпанда № 6554-09 болып тіркелді
Осакаров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі № 871 "Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін мамандандырылған орындарды айқындау туралы, оларды пайдалану тәртібі, шекті толтыру нормалары, материалдық – техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар, сондай-ақ Осакаров ауданының аумағында пикеттеу өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекаралары туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5993 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім онын алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы К. Саккулаков
Осакаров аудандық мәслихатының
2024 жылғы 5 ақпандағы
№ 16/155
шешіміне қосымша
Осакаров аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 шілдедегі
№ 871
шешіміне 2 қосымша
Пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекаралары
Пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекаралары Осакаров ауданының келесі объектілерінде 800 метр кем емес қашықтықта айқындайды:
1) жаппай жерлеу орындарында;
2) теміржол, су, әуе және автомобиль көлігі объектілерінде және оларға іргелес жатқан аумақтарда;
3) мемлекеттің қорғаныс қабілетін, қауіпсіздігін және халықтың тыныс-тіршілігін қамтамасыз ететін ұйымдарға іргелес жатқан аумақтарда;
4) қауіпті өндірістік объектілерге және пайдалануы арнайы қауіпсіздік техникасы қағидаларын сақтауды талап ететін өзге де объектілерге іргелес жатқан аумақтарда;
5) магистральдық теміржол желілерінде, магистральдық құбыржолдарда, ұлттық электр желісінде, магистральдық байланыс желілерінде және оларға іргелес жатқан аумақтарда тыйым салынады.

О внесении изменения в решение Осакаровского районного маслихата от 24 июля 2020 года № 871 "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядок их использования, норм предельной заполняемости, требований к материально – техническому и организационному обеспечению, а также границы прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования на территории Осакаровского района"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 5 февраля 2024 года № 16/155. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 9 февраля 2024 года № 6554-09
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Осакаровского районного маслихата от 24 июля 2020 года № 871 "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядок их использования, норм предельной заполняемости, требований к материально – техническому и организационному обеспечению, а также границы прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования на территории Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5993) следующее изменение:
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата К. Саккулаков
Приложение к решению
Осакаровского районного маслихата
от 5 февраля 2024 года
№ 16/155
Приложение 2 к решению
Осакаровского районного маслихата
от 24 июля 2020 года
№ 871
Границы прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования
Границы прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования определяются на расстоянии не менее 800 метров от следующих объектов Осакаровского района:
1) в местах массовых захоронений;
2) на объектах железнодорожного, водного, воздушного и автомобильного транспорта и прилегающих к ним территориях;
3) на территориях, прилегающих к организациям, обеспечивающим обороноспособность, безопасность государства и жизнедеятельность населения;
4) на территориях, прилегающих к опасным производственным объектам и иным объектам, эксплуатация которых требует соблюдения специальных правил техники безопасности;
5) на магистральных железнодорожных сетях, магистральных трубопроводах, национальной электрической сети, магистральных линиях связи и прилегающих к ним территориях.