Осакаров аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 қыркүйектегі № 25/241 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 қыркүйекте № 6656-09 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы К. Саккулаков
Осакаров аудандық мәслихатының
2024 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 25/241
шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының "Жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері мен жер учаскелеріне салынатын базалық ставкаларың түзету коэффициенттері және Осакаровка, Молодежный кенттерің аймақтандыру сызбасын бекіту туралы" 2005 жылғы 12 қантардағы № 92 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1739 болып тіркелген).
2. Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының "Қазақстан Республикасы Қарағанды облысы Осакаров ауданының жерлерін салық салу мақсаттары үшін аймақтандыру сызбасын, жер салығының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициентін бекіту туралы" 2008 жылғы 19 қарашадағы № 86 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-15-94 болып тіркелген).
3. Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының "Осакаров аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 қарашадағы "Қазақстан Республикасы Қарағанды облысы Осакаров ауданының жерлерін салық салу мақсаттары үшін аймақтандыру сызбасын бекіту туралы" № 86 шешіміне қосымша енгізу туралы" 2014 жылғы 20 тамыздағы № 358 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2749 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Осакаровского районного маслихата
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 26 сентября 2024 года № 25/241. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 27 сентября 2024 года № 6656-09
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата К. Саккулаков
Приложение к решению
Осакаровского районного маслихата
от 26 сентября 2024 года
№ 25/241
Перечень утративших силу некоторых решений районного маслихата
1. Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 12 января 2005 года № 92 "Об утверждении схемы зонирования поселков Осакаровка и Молодежный, и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки и поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1739).
2. Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 19 ноября 2008 года № 86 "Об утверждении схемы зонирования земель, поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога для целей налогообложения Осакаровского района Карагандинской области Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8-15-94).
3. Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 20 августа 2014 года № 358 "О внесении дополнения в решение Осакаровского районного маслихата от 19 ноября 2008 года № 86 "Об утверждении схемы зонирования земель для целей налогообложения Осакаровского района Карагандинской области Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2749).