Осакаров ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 30 шілдедегі № 48/01 "Осакаров ауданының аумағында барлық кандидаттар үшiн үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 18 қазандағы № 91/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 5 қарашада № 6680-09 болып тіркелді
Осакаров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осакаров ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 30 шілдедегі № 48/01 "Осакаров ауданының аумағында барлық кандидаттар үшiн үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24139 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Осакаров ауданының әкімі Р. Нурмуханбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Осакаров аудандық сайлау
комиссиясы
Осакаров ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 18 қазандағы
№ 91/01
қаулысына қосымша
Осакаров ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 30 шілдедегі

О внесении изменения в постановление акимата Осакаровского района от 30 июля 2021 года № 48/01 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Осакаровского района"
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 18 октября 2024 года № 91/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 5 ноября 2024 года № 6680-09
Акимат Осакаровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Осакаровского района от 30 июля 2021 года № 48/01 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 24139) следующее изменение:
приложение изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Осакаровского района Р. Нурмуханбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Осакаровская районная
избирательная комиссия
Приложение к постановлению
акимата Осакаровского района
от 18 октября 2024 года № 91/01
Приложение к постановлению
акимата Осакаровского района
от 30 июля 2021 года