Шет ауданы Ақсу-Аюлы ауылында, Ақадыр, С.Сейфуллин және Ақжал кенттеріндегі жер учаскелерінің бағалау аймақтарының шекаралары мен түзету коэффициенттерінің базалық ставкаларың бекіту туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 ақпандағы № 9/89 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 9 ақпанда № 6553-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8, 11-баптарына сәйкес Шет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шет ауданы Ақсу-Аюлы ауылында, Ақадыр, С.Сейфуллин және Ақжал кенттеріндегі жер учаскелерінің бағалау аймақтарының шекаралары мен түзету коэффициенттерінің базалық ставкалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оңың алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шет аудандық мәслихатының төрағасы С. Социал
Шет аудандық мәслихатының
2024 жылғы 5 ақпандағы
№ 9/89
шешіміне қосымша
Шет ауданы Ақсу-Аюлы ауылында, Ақадыр, С.Сейфуллин және Ақжал кенттерінде бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Бағалау аймағының №
Бағалау аймағының сипаттамасы
Түзету коэффициенттері
Ақсу-Аюлы ауылы
I
Әбікен Хасенов, Сәкен Сейфулин, Шортанбай жырау, Жанқұтты би көшелері.
2,0
II
Маясар Жаппақов, Аманбай Тлеулин, Жұмабек Күлейменов, Абай, Деріпсал батыр, Құмжон көшелері
1,5
III
Құрылыстары жоқ, салық салуға жатпайтын ауыл-шаруашылығына пайдаланылатын, сондай ақ көлік, байланыс, инженерлік инфрақұрылымға арналған жер.
1,0
Ақадыр кенті
I
Абай данғылы, Жәкен Қыздарбек, Жібек Жолы, Мұхамедия Садық, Мұхамеджанов, Шоқана Уалиханов, Бастау, Ардагер, Сәкен Сейфуллин, Байғозы батыр, Құрманғазы, Қаныш Сатпаев, Ынтымак, Жамші Мейірманов көшелері.
2,0
II
Шоқан Уалиханов, Жарылғап батыр, Ағыбай батыр, Тоқтар Әубәкіров, Иван Бедров, Тлеуқұл Мұсахметов көшелері.
1,5
III
Нұрлы Жол, Тәуелсіздік Қазақстан, Жеңіс көшелеріндегі орналасқан жеке сектор құрылысының аумағы.
1,1
IV
Құрылыстары жоқ, салық салуға жатпайтын ауыл-шаруашылығына пайдаланылатын, сондай ақ көлік, байланыс, инженерлік инфрақұрылымға арналған жер.
1,0
С.Сейфуллин кенті
I
Сәкен Сейфуллин және Бейбітшілік көшелері.
2,0
II
Бұғылы, Мәншүк Мәметова, Болат Жамиев, Юрий Гагарин, Маясар ақын, Қазыбек би, Жеңіс, Байғозы батыр көшелері.
1,5
III
Құрылыстары жоқ, салық салуға жатпайтын ауыл-шаруашылығына пайдаланылатын, сондай ақ көлік, байланыс, инженерлік инфрақұрылымға арналған жер.
1,0
Акжал кенті
I
Сәкен Сейфуллин көшесі, Ыбырай Алтынсарин көшесі, Абай көшесі.
2,0
II
Қаныш Сәтпаев, Шоқан Уалиханов, Дүйсембай, Тоқтар Әубәкіров, Ағыбай батыр, Алімшәйхы, Қазбек би көшелері.
1,5
III
Құрылыстары жоқ, салық салуға жатпайтын ауыл-шаруашылығына пайдаланылатын, сондай ақ көлік, байланыс, инженерлік инфрақұрылымға арналған жер.
1,0

Об утверждении границ оценочных зон и базовых ставок поправочных коэффициентов земельных участков в селе Аксу-Аюлы, поселках Агадырь, С.Сейфуллин и Акжал Шетского района
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 5 февраля 2024 года № 9/89. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 9 февраля 2024 года № 6553-09
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан Маслихат Шетского района РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон и базовых ставок поправочных коэффициентов земельных участков в селе Аксу-Аюлы, поселках Агадырь, С.Сейфуллин и Акжал Шетского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель Шетского районного маслихата С. Социал
Приложение к решению
Шетского районного маслихата
от 5 февраля 2024 года
№ 9/89
Границы оценочных зон и базовых ставок поправочных коэффициентов земельных участков в селе Аксу-Аюлы, поселках Агадырь, С.Сейфуллин и Акжал Шетского района
№ ценовой зоны
Описание ценовых зон
Поправочные коэффициенты
село Аксу-Аюлы
I
Улицы Абикен Хасенова, Сакена Сейфулина, Шортанбай жырау, Жанкутты би.
2,0
II
Улицы Маясара Жаппакова, Аманбай Тлеулина, Жумабек Кулейменова, Абая, Дерипсал батыра, Кумжон.
1,5
III
Земли без построек, используемые для необлагаемого ведения сельского хозяйства, а также под транспортную, коммуникационную, инженерную инфраструктуру.
1,0
поселок Акадырь
I
Улицы проспект Абая, Жакена Кыздарбекова, Жибек Жолы, Мухамедия Садыка, Мухамеджанова, Шокана Уалиханова, Бастау, Ардагера, Сакена Сейфуллина, Байгозы батыра, Қурмангазы, Каныша Сатпаева, Ынтымак, Жамши Мейирманова.
2,0
II
Улицы Шокан Уалиханова, Жарылгап батыра, Агыбай батыра, Токтара Аубакирова, Ивана Бедрова, Тлеукула Мусахметова.
1,5
III
Территория частной застройки расположена по улицам Нурлы жол, Тауелсиздык Казахстан, Женис.
1,1
IV
Земли без построек, используемые для необлагаемого ведения сельского хозяйства, а также под транспортную, коммуникационную, инженерную инфраструктуру.
1,0
поселок С.Сейфуллин
I
Улицы Сакена Сейфулин и Бейбитшилика.
2,0
II
Улицы Бугылы, Маншука Маметова, Болата Жамиева, Юрий Гагарина, Маясар акына, Кыздарбек би, Женис, Байгозы батыра.
1,5
III
Земли без построек, используемые для необлагаемого ведения сельского хозяйства, а также под транспортную, коммуникационную, инженерную инфраструктуру.
1,0
Поселок Акжал
I
Улицы Сакена Сейфуллина, Ыбырая Алтынсарина, Абая
2,0
II
Улицы Каныша Сатпаева, Шокана Уалиханова, Дюйсембай, Токтара Аубакирова, Агыбай Батыра, Алимшайхи, Казбек би
1,5
III
Земли без построек, используемые для необлагаемого ведения сельского хозяйства, а также под транспортную, коммуникационную, инженерную инфраструктуру.
1,0