"Облыстың (қаланың, ауданның) құрметті азаматы" атағын беру қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 63 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 84 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 5 сәуірде № 8504-11 болып тіркелді
Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Облыстың (қаланың, ауданның) құрметті азаматы" атағын беру қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 63 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4387 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген "Облыстың (қаланың, ауданның) құрметті азаматы" атағын беру қағидаларында:
10-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"10. Куәлік пен төсбелгі облыс (қала, аудан) әкімімен және (немесе) облыстық (қалалық, аудандық) мәслихаттың төрағасымен салтанатты жағдайда тапсырылады.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының төрағасы Н. Байкадамов

О внесении изменения в решение Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2012 года № 63 "Об утверждении Правил присвоения звания "Почетный гражданин области (города, района)"
Решение Кызылординского областного маслихата от 29 марта 2024 года № 84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 апреля 2024 года № 8504-11
Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2012 года № 63 "Об утверждении Правил присвоения звания "Почетный гражданин области (города, района)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4387) следующее изменение:
в правилах присвоения звания "Почетный гражданин области (города, района)", утвержденных указанным решением:
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Удостоверение и нагрудный знак вручается акимом области (города, района) и (или) председателем областного (городского, районного) маслихата в торжественной обстановке.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кызылординского
областного маслихата
Н. Байкадамов