Қызылорда облысы бойынша басым дақылдар, оның ішінде көпжылдық екпелер өндірісін дамытуды субсидиялауға 2024 жылға арналған басым дақылдардың тiзбесін және субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 9 шілдедегі № 117 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 шілдеде № 8530-11 болып тіркелді
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына және "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қызылорда облысы бойынша басым дақылдар, оның ішінде көпжылдық екпелер өндірісін дамытуды субсидиялауға 2024 жылға арналған басым дақылдардың тiзбесі және субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Н. Налибаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2024 жылғы 9 шілдедегі
№ 117 қаулысына қосымша
Қызылорда облысы бойынша басым дақылдар, оның ішінде көпжылдық екпелер өндірісін дамытуды субсидиялауға 2024 жылға арналған басым дақылдардың тiзбесі және субсидиялар нормалары
Басым дақылдардың
тiзбесі
Өлшем бірлігі
1 тоннаға (гектар) Субсидиялар нормалары, теңге
1.
Мақсары
тонна

Об утверждении перечня приоритетных культур и норм субсидий на субсидирование развития производства приоритетных культур, в том числе многолетних насаждений, на 2024 год по Кызылординской области
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 9 июля 2024 года № 117. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 июля 2024 года № 8530-11
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень приоритетных культур и нормы субсидий на субсидирование развития производства приоритетных культур, в том числе многолетних насаждений, на 2024 год по Кызылординской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылординской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Н. Налибаев
Приложение к постановлению
акимата Кызылординской области
от 9 июля 2024 года № 117
Перечень приоритетных культур и нормы субсидий на субсидирование развития производства приоритетных культур, в том числе многолетних насаждений, на 2024 год по Кызылординской области
Перечень приоритетных
культур
Единица измерения
Норма субсидий на 1 тонну (гектар), тенге
1.
Сафлор
тонна