"Қызылорда облысы бойынша білім беру ұйымдарының ішкі тәртіптемесінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2021 жылғы 23 тамыздағы № 340 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2024 жылғы 28 тамыздағы № 146 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 тамызда № 8551-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қызылорда облысы бойынша білім беру ұйымдарының ішкі тәртіптемесінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2021 жылғы 23 тамыздағы № 340 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24494 болып тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Н. Налибаев

О признании утратившим силу постановления акимата Кызылординской области от 23 августа 2021 года № 340 "Об утверждении типовых правил внутреннего распорядка организаций образования по Кызылординской области"
Постановление акимата Кызылординской области от 28 августа 2024 года № 146. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 августа 2024 года № 8551-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылординской области от 23 августа 2021 года № 340 "Об утверждении типовых правил внутреннего распорядка организаций образования по Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24494).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылординской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Н. Налибаев