Қызылорда облыстық мәслихатының ауыл шаруашылығы саласындағы кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2024 жылғы 23 қазандағы № 126 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 28 қазанда № 8560-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облыстық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Қызылорда облысында ауыл шаруашылығы жануарларын жаю қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2020 жылғы 21 қазандағы № 473 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7763 болып тіркелген);
2) "Қызылорда облыстық мәслихатының 2020 жылғы 21 қазандағы № 473 "Қызылорда облысында ауыл шаруашылығы жануарларын жаю қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2022 жылғы 11 шілдедегі № 119 шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының төрағасы М. Тлеумбетов

О признании утратившими силу некоторых решений в сфере сельского хозяйства Кызылординского областного маслихата
Решение Кызылординского областного маслихата от 23 октября 2024 года № 126. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 октября 2024 года № 8560-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Кызылординского областного маслихата:
1) решение Кызылординского областного маслихата от 21 октября 2020 года № 473 "Об утверждении Правил выпаса сельскохозяйственных животных в Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7763);
2) решение Кызылординского областного маслихата от 11 июля 2022 года № 119 "О внесении изменения в решение Кызылординского областного маслихата от 21 октября 2020 года № 473 "Об утверждении Правил выпаса сельскохозяйственных животных в Кызылординской области"".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кызылординского
областного маслихата
М. Тлеумбетов