Қызылорда облысының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы
Бірлескен Қызылорда облысы әкімдігінің 2024 жылғы 23 қазандағы № 162 қаулысы және Қызылорда облыстық мәслихатының 2024 жылғы 23 қазандағы № 124 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 қазанда № 8561-11 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабы 3) тармақшасына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысының келесі елді мекендері таратылып, жақын орналасқан елді мекендер құрамына енгізілсін:
1) Арал ауданы бойынша:
Аққұм ауылдық округінің Күршек ауылы, Аққұм ауылдық округінің Шижаға ауылының құрамына енгізілсін;
2) Шиелі ауданы бойынша:
Сұлутөбе ауылдық округінің 16 бекет елді мекені, Сұлутөбе ауылдық округінің Сұлутөбе ауылының құрамына енгізілсін;
Тартоғай ауылдық округінің Ферма 2, Кірпіш зауыты және 18 бекет елді мекендері, Тартоғай ауылдық округінің Тартоғай ауылының құрамына енгізілсін;
Алмалы ауылдық округінің 20 бекет елді мекені, Алмалы ауылдық округінің Алмалы ауылының құрамына енгізілсін;
Бәйтерек ауылдық округінің Ақтам ауылы, Бәйтерек ауылдық округінің Бидайкөл ауылының құрамына енгізілсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысы әкімінің міндетін атқарушы Б. Жаханов
Қызылорда облыстық мәслихатының төрағасы М. Тлеумбетов

О некоторых вопросах административно-территориального устройства Кызылординской области
Совместное постановление акимата Кызылординской области от 23 октября 2024 года № 162 и решение Кызылординского областного маслихата от 23 октября 2024 года № 124. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 октября 2024 года № 8561-11
В соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Упразднить следующие населенные пункты Кызылординской области, включив в состав ближайших населенных пунктов:
1) по Аральскому району:
село Куршек сельского округа Аккум, включив в состав села Шижага сельского округа Аккум;
2) по Шиелийскому району:
населенный пункт Разъезд 16 сельского округа Сулутобе, включив в состав села Сулутобе сельского округа Сулутобе;
населенные пункты Ферма 2, Кирпичный завод и Разъезд 18 сельского округа Тартогай, включив в состав села Тартогай сельского округа Тартогай;
населенный пункт Разъезд 20 сельского округа Алмалы, включив в состав села Алмалы сельского округа Алмалы;
село Актам сельского округа Байтерек, включив в состав села Бидайколь сельского округа Байтерек.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Кызылординской области
Б. Жаханов
Председатель Кызылординского
областного маслихата
М. Тлеумбетов