"Арал аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Арал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 қарашадағы № 261 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 сәуірдегі № 188 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 9 сәуірде № 8506-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Арал аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Арал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 қарашадағы № 261 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5263 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының төрағасы Б. Турахметов

О признании утратившим силу решения Аральского районного маслихата от 27 ноября 2015 года №261 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Аральского районного маслихата"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 5 апреля 2024 года № 188. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 апреля 2024 года № 8506-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аральского районного маслихата от 27 ноября 2015 года №261 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Аральского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5263).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аральского районного маслихата Б. Турахметов