"Арал ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 39 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 шілдедегі № 269 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 30 шілдеде № 8535-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Арал ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 39 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8398-11 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Арал аудандық мәслихатының төрағасы Б. Турахметов

О признании утратившим силу решения Аральского районного маслихата от 26 апреля 2023 года № 39 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Аральскому району"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 22 июля 2024 года № 269. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 июля 2024 года № 8535-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аральского районного маслихата от 26 апреля 2023 года № 39 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Аральскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8398-11).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аральского районного маслихата Б. Турахметов