Қазалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 мамырдағы № 224 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 13 мамырда № 8521-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазалы ауданының қала, кент және ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы №198 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6341 болып тіркелген);
2) ""Қазалы ауданының қала, кент және ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы № 198 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 93 шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. ӘЛІШ

О признании утратившими силу некоторых решений Казалинского районного маслихата
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 5 мая 2024 года № 224. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 мая 2024 года № 8521-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Казалинского районного маслихата:
1) решение Казалинского районного маслихата от 8 июня 2018 года № 198 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества города, поселка и сельских округов Казалинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6341);
2) решение Казалинского районного маслихата от 27 августа 2021 года № 93 "О внесении изменений в решений Казалинского районного маслихата от 8 июня 2018 года № 198 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества города, поселка и сельских округов Казалинского района"".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
Казалинского района
Ғ. ӘЛІШ