"Қармақшы ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Қармақшы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 18 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 24 қыркүйектегі № 136 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 қыркүйектегі № 8553-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қармақшы ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Қармақшы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 18 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5108 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі Ж. Еркінбек

О признании утратившим силу постановления акимата Кармакшинского района от 20 июля 2015 года № 18 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Кармакшинского района"
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 24 сентября 2024 года № 136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 сентября 2024 года № 8553-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кармакшинского района от 20 июля 2015 года № 18 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Кармакшинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5108).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кармакшинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района Ж. Еркінбек