"Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы" бірлескен Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 қыркүйектегі № 691 қаулысына және Жаңақорған ауданы мәслихатының 2014 жылғы 9 қыркүйектегі № 228 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 19 ақпандағы № 27 қаулысы және Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 ақпандағы № 175 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 28 ақпанда № 8496-11 болып тіркелді
Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы" бірлескен Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 қыркүйектегі № 691 қаулысына және Жаңақорған ауданы мәслихатының 2014 жылғы 9 қыркүйектегі № 228 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4788 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентінің шекарасын (шегін) белгiлеу және өзгерту туралы";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы бірлескен қаулының және шешімнің қосымшасына сәйкес Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентінің шекарасы (шегі) белгіленсін және өзгертілсін.";
көрсетілген бірлескен қаулының және шешімнің қосымшасы осы бірлескен қаулының және шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі М. Тлеумбетов
Жаңақорған аудандық мәслихатының төрағасы Г. Сопбеков
Жаңақорған ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 19 ақпандағы № 27
мен Жаңақорған аудандық мәслихатының
2024 жылғы 19 ақпандағы № 175
бірлескен қаулысына және шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы әкімдігінің

О внесении изменений в совместное постановление акимата Жанакорганского района от 26 сентября 2014 года № 691 и решение маслихата Жанакорганского района от 9 сентября 2014 года № 228 "Об изменении границы (черты) поселка Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской области"
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 19 февраля 2024 года № 27 и Решение Жанакорганского районного маслихата от 19 февраля 2024 года № 175. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 февраля 2024 года № 8496-11
"Об изменении границы (черты) поселка Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской области" Акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Жанакорганского района от 26 сентября 2014 года № 691 и решение маслихата Жанакорганского района от 9 сентября 2014 года № 228 "Об изменении границы (черты) поселка Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4788) следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"Об установлении и изменении границы (черты) поселка Жанакорган Жанакорганского района";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Установить и изменить границы (черты) поселка Жанакорган Жанакорганского района согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.";
приложение к указанному совместному постановлению и решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района М. Тлеумбетов
Председатель Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков
Приложение к совместному
постановлению и решению
акимата Жанакорганского района
от 19 февраля 2024 года № 27
и Жанакорганского районного маслихата
от 19 февраля 2024 года № 175
Приложение к постановлению
акимата Жанакорганского района