Түпқараған ауданы бойынша 2024 - 2026 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2024 жылғы 9 сәуірдегі № 10/115 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 11 сәуірде № 4695-12 болып тіркелді
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 1-тармағының 5) тармақшасына және "Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығындарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 883 бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 12353 болып тіркелген), Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Түпқараған ауданы бойынша 2024-2026 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі айқындалсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының төрағасы Ж. Матаев
Маңғыстау облыстық мәслихатының
2024 жылғы 9 сәуірдегі
№ 10/115 шешіміне қосымша
Түпқараған ауданы бойынша 2024-2026 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі
Маршрут нөмірі
Маршрут атауы
1
№1
"Ақшұқыр - Сайын Шапағатов – Ақшұқыр"

Об определении перечня социально значимых сообщений, подлежащих субсидированию в 2024 - 2026 годах по Тупкараганскому району
Решение Мангистауского областного маслихата от 9 апреля 2024 года № 10/115. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 апреля 2024 года № 4695-12
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" и приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 августа 2015 года № 883 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12353), Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых сообщений, подлежащих субсидированию в 2024-2026 годах по Тупкараганскому району, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Мангистауского областного маслихата Ж. Матаев
Приложение к решению
Мангистауского областного маслихата
от 9 апреля 2024 года № 10/115
Перечень социально значимых сообщений, подлежащих субсидированию в 2024-2026 годах по Тупкараганскому району
Номер маршрута
Наименование маршрута
1
№1
"Акшукур – Сайын Шапагатов – Акшукур"