Ақтау қаласы әкімінің 2019 жылғы 27 ақпандағы № 1 "Ақтау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімінің 2024 жылғы 30 шілдедегі № 3 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 2 тамызда № 4723-12 болып тіркелді
Ақтау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақтау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" Ақтау қаласы әкімінің 2019 жылғы 27 ақпандағы №1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3827 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымшада:
№1 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№1 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 1-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Рамазан Қабылов атындағы №3 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 1-шағын ауданның № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлері, 1в-шағын ауданның № 3, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 4, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 8, 9, 10, 10/2, 11, 15/1, 15/2, 15/3, 27, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/1, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 жеке үйлері, 1 өнеркәсіптік аймақтың № 2, 3, 8, 25/2, 33, 50, 60/1 үйлері, 2 өнеркәсіптік аймақтың № 28, 78, 79, 81/1 үйлері, 3 өнеркәсіптік аймақтың № 1/2, 19/12, 19/83, 20/20, 70, 82 үйлері, 4 өнеркәсіптік аймақтың № 4, 28, 78, 105 үйлері, 6 өнеркәсіптік аймақтың № 24, 59, 102, 130 үйлері, 7 өнеркәсіптік аймақтың № 4 үйі, 9 өнеркәсіптік аймақтың № 22/3, 72 үйлері, 10 өнеркәсіптік аймақтың № 36 үйі және "Поле Чудес" қоғамдық бірлестігі.";
№19 және №20 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№19 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 9-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Тұтқабай Әшімбаев атындағы № 11 лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 9-шағын ауданның № 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 28, 29, 30 үйлері, 10-шағын ауданның № 1, 2, 10, 11 үйлері.
№20 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 9-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Тұтқабай Әшімбаев атындағы № 11 лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 9-шағын ауданның № 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25 үйлері.";
№22 және №23 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№22 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 11-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Қартбай Бекжанов атындағы №10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

О внесении изменений в решение акима города Актау от 27 февраля 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков в городе Актау"
Решение акима города Актау Мангистауской области от 30 июля 2024 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 2 августа 2024 года № 4723-12
Аким города Актау РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Актау от 27 февраля 2019 года №1 "Об образовании избирательных участков в городе Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3827), следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
избирательный участок №1 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №1
Город Актау, 1 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №3 имени Рамазана Кабылова" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 микрорайона 1, частные дома № 3, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 4, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 8, 9, 10, 10/2, 11, 15/1, 15/2, 15/3, 27, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/1, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 микрорайона 1в, дома № 2, 3, 8, 25/2, 33, 50, 60/1 промышленной зоны 1, дома № 28, 78, 79, 81/1 промышленной зоны 2, дома № 1/2, 19/12, 19/83, 20/20, 70, 82 промышленной зоны 3, дома № 4, 28, 78, 105 промышленной зоны 4, дома № 24, 59, 102, 130 промышленной зоны 6, дом № 4 промышленной зоны 7, дома № 22/3, 72 промышленной зоны 9, дом № 36 промышленной зоны 10 и общественное объединение "Поле Чудес".";
избирательные участки №19 и №20 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №19
Город Актау, 9 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Лицей № 11 имени Туткабай Ашимбаева" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 28, 29, 30 микрорайона 9, дома № 1, 2, 10, 11 микрорайона 10.
Избирательный участок №20
Город Актау, 9 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Лицей № 11 имени Туткабай Ашимбаева" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25 микрорайона 9.";
избирательные участки №22 и №23 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №22
Город Актау, 11 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №10 имени Картбай Бекжанова" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".

Шекарасы: 11-шағын ауданның № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлері.
№23 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 11-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Қартбай Бекжанов атындағы №10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 11-шағын ауданның № 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 58 үйлері.";
№52 және №53 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№52 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 29-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы №28 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 29-шағын ауданның № 7, 8, 9, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 22/1 үйлері.
№53 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 29-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы №28 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 29-шағын ауданның № 1, 23, 24, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 200, 201, 201/4, 202, 203, 203/1, 203/2, 203/4, 203/5, 203/6, 203/7, 204, 206, 220 үйлері.";
№253 және №254 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№253 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 19а-шағын аудан, "Маңғыстау облысының мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Қабиболла Сыдиықов атындағы Маңғыстау облыстық әмбебап кітапханасы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 19-шағын ауданның № 5, 9, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/13, 9/15, 9/16, 9/17, 9/18, 9/19, 9/20, 9/21, 9/22, 10, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 17, 17/2, 40, 40/1, 43, 44, 45, 45/1, 45/2, 45/3 үйлері.
№254 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 19а-шағын аудан, "Маңғыстау облысының мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Қабиболла Сыдиықов атындағы Маңғыстау облыстық әмбебап кітапханасы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 19-шағын ауданның № 1, 2, 3, 3/1, 4 үйлері, 20-шағын ауданның № 5, 7, 12, 12/1, 16, 17, 24, 24/1, 26, 26/1, 26/2, 29, 29/1, 31, 32, 33, 35, 36 үйлері, 20а-шағын ауданның № 12, 17, 21 үйлері.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қаласының әкімі А. Байпаков
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақтау қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы

Границы: дома № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 микрорайона 11.
Избирательный участок №23
Город Актау, 11 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №10 имени Картбай Бекжанова" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 58 микрорайона 11.";
избирательные участки №52 и №53 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №52
Город Актау, 29 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №28 имени Ахмет Байтурсынулы" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 7, 8, 9, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 22/1 микрорайона 29.
Избирательный участок №53
Город Актау, 29 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №28 имени Ахмет Байтурсынулы" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 23, 24, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 200, 201, 201/4, 202, 203, 203/1, 203/2, 203/4, 203/5, 203/6, 203/7, 204, 206, 220 микрорайона 29.";
избирательные участки №253 и №254 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №253
Город Актау, 19а микрорайон, здание государственного учреждения "Мангистауская областная универсальная библиотека имени Кабиболлы Сыдиыкова" Управления культуры, развития языков и архивного дела Мангистауской области".
Границы: дома № 5, 9, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/13, 9/15, 9/16, 9/17, 9/18, 9/19, 9/20, 9/21, 9/22, 10, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 17, 17/2, 40, 40/1, 43, 44, 45, 45/1, 45/2, 45/3 микрорайона 19.
Избирательный участок №254
Город Актау, 19а микрорайон, здание государственного учреждения "Мангистауская областная универсальная библиотека имени Кабиболлы Сыдиыкова" Управления культуры, развития языков и архивного дела Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 2, 3, 3/1, 4 микрорайона 19, дома № 5, 7, 12, 12/1, 16, 17, 24, 24/1, 26, 26/1, 26/2, 29, 29/1, 31, 32, 33, 35, 36 микрорайона 20, дома № 12, 17, 21 микрорайона 20а.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Актау.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Актау А. Байпаков
"СОГЛАСОВАНО"
Актауская городская территориальная
избирательная комиссия