Ақтау қаласында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 14 тамыздағы № 11-07-2042 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 16 тамызда № 4726-12 болып тіркелді
"Жарнама туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 17-2-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабына сәйкес, Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий в городе Актау
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 14 августа 2024 года № 11-07-2042. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 16 августа 2024 года № 4726-12
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 17-2 Закона Республики Казахстан "О рекламе", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Ақтау қаласында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қаласының әкімі А. Байпаков
Ақтау қаласы әкімдігінің

1. Утвердить перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий в городе Актау, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Актау.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Актау А. Байпаков
Приложение к постановлению
акимата города Актау

2024 жылғы 14 тамыздағы
№ 11-07-2042 қаулысына қосымша
Ақтау қаласында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі
Ақтау қаласы
1.
1 шағын аудан, Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Ақтау қалалық теннис бойынша балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
2.
4 шағын аудан, Ақтау қаласы әкімдігінің жедел басқару құқығындағы "Абай атындағы мәдени-демалыс кешені" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
3.
5 шағын аудан, Маңғыстау облысының мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Мұрат Өскінбаев атындағы Маңғыстау облыстық филармониясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
4.
8 шағын аудан, Маңғыстау облысының мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Нұрмұхан Жантөрин атындағы облыстық музыкалық – драмалық театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
5.
17 шағын аудан, Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Шоқыр Бөлтекұлы атындағы Маңғыстау облыстық жоғары спорт шеберлігі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
6.
19а шағын аудан, Маңғыстау облысының мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Әбіш Кекілбайұлы атындағы Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
7.
33 шағын аудан, Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Ақтау қалалық Маңғыстау-Арена балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
8.
34 шағын аудан, "Қазақстан халқы Ассамблеясы кәсіпкерлерінің қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің Маңғыстау облысы бойынша филиалы ғимаратының алдында

от 14 августа 2024 года
№ 11-07-2042
Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий в городе Актау
город Актау
1.
1 микрорайон, перед зданием коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа по теннису города Актау" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области.
2.
4 микрорайон, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Культурно-досуговый комплекс имени Абая" на праве оперативного управления акимата города Актау.
3.
5 микрорайон, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауская областная филармония имени Мурата Оскинбаева" Управления культуры, развития языков и архивного дела Мангистауской области.
4.
8 микрорайон, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Областной музыкально – драматический театр имени Нурмухана Жантурина" Управления культуры, развития языков и архивного дела Мангистауской области.
5.
17 микрорайон, перед зданием коммунального государственного учреждения "Мангистауская областная школа высшего спортивного мастерства имени Шокыр Болтекулы" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области.
6.
19а микрорайон, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауский областной историко-краеведческий музей имени Абиша Кекилбайулы" Управления культуры, развития языков и архивного дела Мангистауской области.
7.
33 микрорайон, перед зданием коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа Мангистау-Арена города Актау" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области.
8.
34 микрорайон, перед зданием филиала объединения юридических лиц "Ассоциация предпринимателей Ассамблеи народа Казахстана" по Мангистауской области.