Ақтау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 2266 және Ақтау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6/68 "Өмірзақ ауылының шекарасын (шегін) белгілеу туралы" бірлескен қаулысы және шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 10 қазандағы № 11-07-2428 қаулысы және Ақтау калалық мәслихатының Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 10 қазандағы № 16/100 бірлескен шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 10 қазанда № 4739-12 болып тіркелді
Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Өмірзақ ауылының шекарасын (шегін) белгілеу туралы" Ақтау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 2266 және Ақтау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6/68 бірлескен қаулысы мен шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3266 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы бірлескен қаулы және шешімге қосымшаға сәйкес Ақтау қаласының Өмірзақ ауылының шекаралары белгіленсін.";
көрсетілген бірлескен қаулы және шешімге қосымша осы бірлескен қаулы және шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қаласының әкімі А. Байпаков
Ақтау қалалық мәслихатының төрағасы С. Закенов
Ақтау қаласының әкімдігі
2024 жылғы 10 қазандағы
№ 11-07-2428 мен
Ақтау қалалық мәслихатының
2024 жылғы 10 қазандағы
№ 16/100 бірлескен қаулы және
шешімге қосымша
Ақтау қаласы әкімдігінің 2016
жылғы 9 желтоқсандағы № 2266
және Ақтау қалалық мәслихатының
2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6/68
бірлескен қаулысы мен шешіміне
қосымша
Ақтау қаласының Өмірзақ ауылының шекаралары
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтау қалалық жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтау қалалық сәулет
және қала құрылысы
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
Өмірзақ ауылының әкімі
Ескертпе:
аббревиатураның ажыратылып жазылуы: га – гектар

О внесении изменений в совместное постановление акимата города Актау от 9 декабря 2016 года № 2266 и решение Актауского городского маслихата от 9 декабря 2016 года № 6/68 "Об установлении границы (черты) села Умирзак"
Совместное постановление акимата города Актау Мангистауской области от 10 октября 2024 года № 11-07-2428 и решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 10 октября 2024 года № 16/100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 октября 2024 года № 4739-12
Акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ и Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата города Актау от 9 декабря 2016 года № 2266 и решение Актауского городского маслихата от 9 декабря 2016 года № 6/68 "Об установлении границы (черты) села Умирзак" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3266) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Установить границы села Умирзак города Актау согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.";
приложение к указанному совместному постановлению и решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Актау А. Байпаков
Председатель Актауского городского маслихата С. Закенов
Приложение к совместному
постановлению и решению
Акимата города Актау
от 10 октября 2024 года № 11-07-2428
и Актауского городского маслихата
от 10 октября 2024 года № 16/100
Приложение к совместному
постановлению акимата города
Актау от 9 декабря 2016 года № 2266
и решению Актауского городского
маслихата от 9 декабря 2016 года
№ 6/68
Границы села Умирзак города Актау
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Актауский городской
отдел земельных отношений"
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Актауский городской
отдел архитектуры и градостроительства"
"СОГЛАСОВАНО"
Аким села Умирзак
Примечание:
расшифровка аббревиатуры: га - гектар