Бейнеу ауылында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифті белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 26 қарашадағы № 307 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 қарашада № 4747-12 болып тіркелді.
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 19-бабына сәйкес, Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бейнеу ауылында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тариф келесідей мөлшерлерде белгіленсін:
интернет желісі және ұялы байланыс құрылғыларын қоса алғанда, электрондық төлеу жүйесі арқылы жол ақысын төлеу кезінде – 60 (алпыс) теңге, қолма-қол ақшамен төлеу кезінде – 120 (жүз жиырма) теңге.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Бейнеу ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
"КЕЛІСІЛДІ"
Бейнеу аудандық мәслихаты
Бейнеу ауданы әкімінің
міндетін уақытша атқарушы Р. Шалбаев

Об установлении дифференцированного тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в селе Бейнеу
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 26 ноября 2024 года № 307. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 ноября 2024 года № 4747-12.
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дифференцируемый тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в селе Бейнеу в следующих размерах:
при оплате проезда через систему электронной оплаты, включая сети интернет и устройств сотовой связи – 60 (шестьдесят) тенге, при оплате наличными деньгами – 120 (сто двадцать) тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Бейнеуского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
"СОГЛАСОВАНО"
Бейнеуский районный маслихат
Временно исполняющий
обязанности акима Бейнеуского района Р. Шалбаев