Қостанай облысының 2024 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау көлемдерін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 4 наурыздағы № 87 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 7 наурызда № 10158-10 болып тіркелді
"Жануарлар дүнииесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 2-тармағының 5-14) тармақшасына, "Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2022 жылғы 24 мамырдағы № 180 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28188 болып тіркелген) сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай облысының 2024 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау көлемдері бекітілсін.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

Об утверждении объемов субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) Костанайской области на 2024 год
Постановление акимата Костанайской области от 4 марта 2024 года № 87. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 7 марта 2024 года № 10158-10
В соответствии с подпунктом 5-14) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" и приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 24 мая 2022 года № 180 "Об утверждении Правил субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28188) акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) Костанайской области на 2024 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі К. Аксакалов
Келісілді
Қазақстан Республикасы
Экология, және табиғи
ресурстар министрлігі
Қостанай облысы әкімдігінің
2024 жылғы 4 наурыздағы
№ 87 қаулысына
қосымша
Қостанай облысының 2024 жылға арналған акваөсірудің (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау көлемдері
Субсидиялау түрлері
Өлшем бірлігі
Субсидияланатын көлемі
Субсидиялар сомасы (мың теңге)
1
Балық азығын сатып алу бойынша шығыстарды өтеуге арналған субсидиялар
1.1
албырт тұқымдас балықтар мен олардың будандары үшін
килограмм

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов
Согласовано
Министерство экологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению акимата
Костанайской области
от 4 марта 2024 года
№ 87
Объемы субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) Костанайской области на 2024 год
Виды субсидирования
Единица измерения
Субсидируемый объем
Сумма субсидий (тысяч тенге)
1
Субсидии на возмещение расходов по приобретению кормов для рыб
1.1
лососевые и их гибриды
килограмм