2024 жылға арналған тыңайтқыштарға (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялардың тізбесі мен нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 18 сәуірдегі № 160 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 22 сәуірде № 10182-10 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2024 жылға арналған тыңайтқыштарға (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялардың тізбесі мен нормалары бекітілсін.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі К. Аксакалов
Қостанай облысы әкімдігінің
2024 жылғы 18 сәуірдегі
№ 160 қаулысына
қосымша
2024 жылға арналған тыңайтқыштарға (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялардың тізбесі мен нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы белсенді заттардың құрамы (%)
Субсидиялар нормасы (теңге)
Өлшем бірлігі (тонна, литр, килограмм)
Аммиакты, кальцийлі, магнийлі, калийлі селитра
1
Аммиакты селитра

Об утверждении перечня и норм субсидий на удобрения (за исключением органических) на 2024 год
Постановление акимата Костанайской области от 18 апреля 2024 года № 160. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 22 апреля 2024 года № 10182-10
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20209) акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень и нормы субсидий на удобрения (за исключением органических) на 2024 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов
Приложение
к постановлению акимата
Костанайской области
от 18 апреля 2024 года
№ 160
Перечень и нормы субсидий на удобрения (за исключением органических) на 2024 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении (%)
Норма субсидий (тенге)
Единица измерения (тонна, литр, килограмм)
Аммиачная, кальциевая, магниевая, калиевая селитра
1
Селитра аммиачная

Диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
178
Диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
179
10:26:26 маркалы нитроаммофоска
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
180
NPK(S) 13-17-17(6) маркалы құрамында күкірті бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S≥6

Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
178
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
179
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
180
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S≥6

N-13, P-17, K-17, S-6
181
NPK(S) 13-17-17(6)+0,15B+0,6Zn маркалы құрамында күкірті бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S≥6, В-0,15±0,05, Zn-0,6±0,1
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
182
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
183
NPKS-4 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-15, Р-15, K-15, S-11
184
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш NPKS-4 (N-15, P-15, K-15, S-11) маркасы
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11

N-13, P-17, K-17, S-6
181
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)+0,15B+0,6Zn
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S≥6, В-0,15±0,05, Zn-0,6±0,1
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
182
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
183
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-4
N-15, Р-15, K-15, S-11
184
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPKS-4 (N-15, P-15, K-15, S-11)
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11

185
NPK(S) 15-15-15(10) маркалы құрамында күкірті бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-15±1, P-15±1, K-15±1, S≥10
N-15, P-15, K-15, S-10, Mg-0,3-1,0
N-15, P-15, K-15, S-10
186
15:24:16 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N-15, Р2О5-24, К2О-16, S-2, Са-1, Mg-0,6
187
Нитроаммофоска. 16:16:16 маркалы кешенді азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
188
16:16:16 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6

185
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15-15-15(10)
N-15±1, P-15±1, K-15±1, S≥10
N-15, P-15, K-15, S-10, Mg-0,3-1,0
N-15, P-15, K-15, S-10
186
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, Р2О5-24, К2О-16, S-2, Са-1, Mg-0,6
187
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
188
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6

208
NPK 27-6-6+S+BCMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
Суда еритін NPK тыңайтқыштар
209
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-3, P-11, K-35, MgO-4,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
330 357,0
тонна
N-3, P-11, K-38, MgO-3,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02

208
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BCMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
Водорастворимые NPK-удобрения
209
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3, P-11, K-35, MgO-4,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
330 357,0
тонна
N-3, P-11, K-38, MgO-3,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02

N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
211
3:11:38+3MgО+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
212
NPK 5:15:45 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспатыңайтқыш)
N-5±2, P-15±2, K-45±2
213
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
211
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
212
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 5:15:45
N-5±2, P-15±2, K-45±2
213
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
214
Poly-Feed 5.1.1 cуда еритін NPK тыңайтқышы. Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
215
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
216
Poly-Feed 5.1.1 cуда еритін NPK тыңайтқышы. Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
217
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
218
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
219
Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ маркалы кешенді суда еритін тыңайтқышы
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5+МЭ
220
12:8:31+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
221

N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
214
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
215
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
216
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
217
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
218
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
219
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5+МЭ
220
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
221

Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
222
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
223
Kristalon: Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
224
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8

Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
222
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
223
Минеральное удобрение Kristalon: Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
224
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8

225
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
226
13:40:13+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-13, P-40, K-13 + МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
227
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004

225
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
226
Водорастворимое NPK удобрение марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13 + МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
227
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004

228
Kristalon: Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, SO3-27,5, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
229
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002

228
Минеральное удобрение Kristalon: Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, SO3-27,5, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
229
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами YaraTera Kristalon
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002

N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
230
NPK 13:40:13 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспатыңайтқыш)
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
231
Старт 13:40:13+МЭ маркалы кешенді суда еритін тыңайтқышы
N-13±2, P-40±2, K-13±2
232
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
233
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
234
15:15:30 +1,5 MgO +МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
230
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 13:40:13
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
231
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 13:40:13+МЭ
N-13±2, P-40±2, K-13±2
232
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
233
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
234
Водорастворимое NPK удобрение марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

235
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы. Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
236
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы. Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
237
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
238
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
239
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
240
Poly-Feed 9.0.1 еритін NPK тыңайтқыштары Аммоний нитраты бар тотықтырғыш
N-17, P2O5-10, K2O-27
241
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
242
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
243
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
244
Kristalon: Special 18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
245
18:18:18 +3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
N-18, P-18, K-18+3MgO+МЭ
246
NPK 18:18:18 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспатыңайтқыш)
N-18±2, P-18±2, K-18±2
247
Универсал 18:18:18+3MgO+МЭ маркалы кешенді суда еритін тыңайтқышы
N-18±2, P-18±2, K-18±2
248
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы. Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
249
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы. Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
250
Аммоний нитратымен Poly-Feed 10.0.1 суда еритін NPK тыңайтқышы. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
251
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы. Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
252
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
253
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
254
20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-20, P-20, K-20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
255
20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-20±2, P-20±2, K-20±2
256
Универсал 20:20:20+МЭ маркалы кешенді суда еритін тыңайтқышы
N-20±2, P-20±2, K-20±2
257
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы. Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
258
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы. Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23

235
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
236
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
237
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
238
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
239
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
240
Растворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1 Окислитель с нитратом аммония
N-17, P2O5-10, K2O-27
241
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
242
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
243
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
244
Минеральное удобрение Kristalon: Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
245
Водорастворимое NPK удобрение марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
N-18, P-18, K-18+3MgO+МЭ
246
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 18:18:18
N-18±2, P-18±2, K-18±2
247
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18±2, P-18±2, K-18±2
248
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
249
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
250
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 10.0.1 с Нитратом Аммония. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
251
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
252
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
253
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
254
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
255
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 20:20:20
N-20±2, P-20±2, K-20±2
256
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 20:20:20+МЭ
N-20±2, P-20±2, K-20±2
257
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
258
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23

N-23, P2O5-7, K2O-23
259
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы. Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Гуминді тыңайтқыштар
260
Калий гуматы
K2O-12
800 000,0
тонна
261
Калий гуматы сұйық органоминералды тыңайтқышы
Аммонийлі азот-0,004, Фосфор-0,013, Калий-0,33, Гуминді қышқылдар-4,0, pH ерітіндісі-7,1, Натрий-0,23, Мырыш-0,00005, Мыс-0,0001, Марганец-0,00001, Темір-0,032, Кальций оксиді-0,00001, Күкірт-0,00001
400,0
литр
262
Органоминералды тыңайтқыш. Калий гуматы
KOH-25, N-4, P2O5-2, Mg-2, B-0,02, Cu-0,05, Fe-0,1, Mn-0,05, Mo-0,05, Zn-0,1
Фульвоқышқылдарының тұздары-20 г/л, гумин қышқылдарының тұздары-180 г/л, аминқышқылдары-25 г/л, микроэлементтер-10 г/л
263
Органоминералды тыңайтқыш. Натрий гуматы
NaOH-28, N-4, P2O5-2,4, Mg-2, B-0,02, Cu-0,07, Fe-0,1, Mn-0,08, Mo-0,07, Zn-0,2
375,0
литр
264
Микроэлементтері бар Гумат K/Na тыңайтқышы
Жалпы (N) азот-3,50, Органикалық (N) азот-0,25, Мочевиналық (N) азот-3,25, Фосфор (P2O5) агентпен кешен-0,50, Калий (K2O) агентпен кешен-2,50, Магний (MgO) агентпен кешен-0,10, Бор (В) бороэтаноламин-0,10, Кобальт (Со) агентпен кешен-0,01, Мыс (Сu) агентпен кешен-0,05, Темір (Fе) агентпен кешен-0,12, Марганец (Mn) агентпен кешен-0,10, Молибден (Мо) агентпен кешен-0,025, Мырыш (Zn) агентпен кешен-0,12, Гуминді және фульвоқышқылдар-10,00, Гидроксикарбон қышқылдары-0,60, АМИНҚЫШҚЫЛДАР-2,40, қалғаны су
1 125,0
литр
265
Гумат-Антистресс тыңайтқышы
Органикалық (N) азот-2,00, Гуминді және фульвоқышқылдар-10,00, қалғаны су
900,0
литр
266
"Оксигумат-У" кешенді органоминералды тыңайтқышы
NH4, NH2-1,2, P2O5-2,0, K2O-2,4
759,0
литр
267
AL KARAL Herb органоминералды тыңайтқышы
Калий гуматы-2, Гуминді қышқылдар-36,5, Фульвоқышқылдар-63,5, N-45 мг/л, P-54,6 мг/л, K-29,1 мг/л, Fe-31,5 мг/л, Ca-97,6 мг/л, Mn-0,11 мг/л, Cu-0,42 мг/л, Mo-0,24 мг/л
893,0
литр
268
"Белый жемчуг" сұйық гуминді тыңайтқышы
Органикалық зат-46,5 г/л, Гуминді қышқылдар-38,9 г/л, Фульвоқышқылдар-7,6 г/л, Азот-0,14 г/л, Фосфор-16,7 г/л, Калий-29,8 г/л, Темір-312 мг/л, Кальций-5670 мг/л, Магний-671 мг/л, Кобальт-0,051мг/л, Мырыш-0,23 мг/л, Мыс-0,30 мг/л, Марганец-31,4 мг/л, Молибден-0,10 мг/л, Кремний-631 мг/л, Құрғақ қалдық-84 г/л, Күл-55,8, рН-7,2 бірл.
2 009,0
литр
269
Микроэлементтері бар әмбебап "ГУМИМАКС-П" кешенді гуминді-минералды тыңайтқышы
Гуминді және фульвоқышқылдар-2, органикалық қышқылдар-14, аминқышқылдар-0,15, N-3,5, P2O5-3,5, K2O-5, микроэлементтер-0,5
1 540,0
литр
Гуминді қышқылдар + микро және маркоэлементтер
270
Б Супер БИО маркалы Лигногумат

N-23, P2O5-7, K2O-23
259
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Гуминовые удобрения
260
Гумат калия
K2O-12
800 000,0
тонна
261
Удобрение жидкое органоминеральное Гумат калия
Аммонийный азот-0,004, Фосфор-0,013, Калий-0,33, Гуминовые кислоты-4,0, pH раствор-7,1, Натрий-0,23, Цинк-0,00005, Медь-0,0001, Марганец-0,00001, Железо-0,032, Оксид кальция-0,00001, Сера-0,00001
400,0
литр
262
Удобрение органоминеральное. Гумат калия
KOH-25, N-4, P2O5-2, Mg-2, B-0,02, Cu-0,05, Fe-0,1, Mn-0,05, Mo-0,05, Zn-0,1
Соли фульвовых кислот-20 г/л, соли гуминовых кислот-180 г/л, аминокислоты-25 г/л, микроэлементы-10 г/л
263
Удобрение органоминеральное. Гумат натрия
NaOH-28, N-4, P2O5-2,4, Mg-2, B-0,02, Cu-0,07, Fe-0,1, Mn-0,08, Mo-0,07, Zn-0,2
375,0
литр
264
Удобрение Гумат K/Na с микроэлементами
Азот (N) общий-3,50, Азот (N) органический-0,25, Азот (N) мочевинный-3,25, Фосфор (P2O5) комплекс с агентом-0,50, Калий (K2O) комплекс с агентом-2,50, Магний (MgO) комплекс с агентом-0,10, Бор (В) бороэтаноламин-0,10, Кобальт (Со) комплекс с агентом-0,01, Медь (Сu) комплекс с агентом-0,05, Железо (Fе) комплекс с агентом-0,12, Марганец (Mn) комплекс с агентом-0,10, Молибден (Мо) комплекс с агентом-0,025, Цинк (Zn) комплекс с агентом-0,12, Гуминовые и фульвовые кислоты-10,00, Гидроксикарбоновые кислоты-0,60, АМИНОКИСЛОТЫ-2,40, Вода остальное
1 125,0
литр
265
Удобрение Гумат-Антистресс
Азот (N) органический-2,00, Гуминовые и фульвовые кислоты-10,00, Вода остальное
900,0
литр
266
Удобрение комплексное органоминеральное "Оксигумат-У"
NH4, NH2-1,2, P2O5-2,0, K2O-2,4
759,0
литр
267
Органоминеральное удобрение AL KARAL Herb
Гумат калия-2, Гуминовые кислоты-36,5, Фульвовые кислоты-63,5, N-45 мг/л, P-54,6 мг/л, K-29,1 мг/л, Fe-31,5 мг/л, Ca-97,6 мг/л, Mn-0,11 мг/л, Cu-0,42 мг/л, Mo-0,24 мг/л
893,0
литр
268
Жидкое гуминовое удобрение "Белый жемчуг"
Органическое вещество-46,5 г/л, Гуминовые кислоты-38,9 г/л, Фульвокислоты-7,6 г/л, Азот-0,14 г/л, Фосфор-16,7 г/л, Калий-29,8 г/л, Железо-312 мг/л, Кальций-5670 мг/л, Магний-671 мг/л, Кобальт-0,051мг/л, Цинк-0,23 мг/л, Медь-0,30 мг/л, Марганец-31,4 мг/л, Молибден-0,10 мг/л, Кремний-631 мг/л, Сухой остаток-84 г/л, Зола-55,8, рН-7,2 ед.
2 009,0
литр
269
Удобрение универсальное "ГУМИМАКС-П" комплексное гумино-минеральное с микроэлементами
Гуминовые и фульвовые кислоты-2, органические кислоты-14, аминокислоты-0,15, N-3,5, P2O5-3,5, K2O-5, микроэлементы-0,5
1 540,0
литр
Гуминовые кислоты + микро и макроэлементы
270
Лигногумат марки: Б Супер БИО

Гуминді заттардың тұздары-80,0-90,0, K2O -9,0, S-3,0
1 400,0
литр
271
АМ маркалы Лигногумат
Гуминді заттардың тұздары-80,0-90,0, K2O-9,0, S-3,0, Fe-0,01-0,20, Mn-0,01-0,12, Cu-0,01-0,12, Zn-0,01-0,12, Mo-0,05-0,015, Se-0-0,005, B-0,01-0,15, Co-0,01-0,12
4 750,0
килограмм
272
Б маркалы Лигногумат
Гуминді заттардың тұздары-80,0-90,0, K2O-9,0, S-3,0
2 500,0
литр
273
БМ маркалы Лигногумат
K2O-5,0-19,0, S-3,0, Fe-0,01-0,20, Mn-0,01-0,12, Cu-0,01-0,12, Zn-0,01-0,12, Mo-0,05-0,015, Se-0-0,005, B-0,01-0,15, Co-0,01-0,12, гуминді заттардың тұздары-80,0-90,0
1 250,0
литр
274
ЭКСПРЕСС маркалы ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы
Калийлі тұздар, гуминді қышқылдар≤12, калийлі тұздар, фульвоқышқылдар≤3, моноалмастырылған фосфорқышқылды калий≤1,35, карбамид≤2,5
2 000,0
литр
275
ЭКСТРИМ маркалы ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы
Калийлі тұздар, гуминді қышқылдар ≤12, калийлі тұздар, фульвоқышқылдар≤3, моноалмастырылған фосфорқышқылды калий≤1,5
2 000,0
литр
276
Фульвигрейн Антистресс маркалы "Фульвигрейн" гуминді және фульвоқышқылдарының негізіндегі органо-минералды тыңайтқышы
Гуминді қышқылдардың тұздары-10, фульвоқышқылдарының тұздары-2, аминқышқылдар-6
5 649,0
литр
277
Фульвигрейн Бор маркалы "Фульвигрейн" гуминді және фульвоқышқылдарының негізіндегі органо-минералды тыңайтқышы
Фульвоқышқылдарының тұздары-10, B-8
5 649,0
литр
278
Фульвигрейн Классик маркалы "Фульвигрейн" гуминді және фульвоқышқылдарының негізіндегі органо-минералды тыңайтқышы
Гуминді қышқылдардың тұздары-16, фульвоқышқылдарының тұздары-4
5 252,0
литр
279
Фульвигрейн Стимул маркалы "Фульвигрейн" гуминді және фульвоқышқылдарының негізіндегі органо-минералды тыңайтқышы
Фульвоқышқылдар-20, S-1,5, Cu-0,5, Mg-2,1, Mn-0,65, Fe-1,35, Zn-0,3
5 948,0
литр
280
Агрифул Антисоль
Гуминді заттар-37, гуминді сығындылар (фульвоқышқылдар)-18, N-9, Ca-10
1 880,0
литр
281
Агрифул
Гуминді сығынды-25, органикалық заттар-45, N-4,5, Р-1, К-1
1 768,0
литр
282
"БОРОГУМ" тыңайтқышы
B-11, S-0,04, Mn-0,05, Cu-0,01, Zn-0,01, Mo-0,005, Co-0,002, Ni-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, Cr-0,0007, БМВ-гуминді қышқылдардың калийлі тұздары-1,5
2 038,0
литр
283
"5:6:9" маркалы "БОГАТЫЙ" тыңайтқышы
N-5, P2O5-6, K2O-9, B-0,7, S-0,04, Co-0,002, Cu-0,01, Mn-0,05, Zn-0,01, Mo-0,007, Cr-0,0001, Ni-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, БМВ-калий гуматтары, фитоспорин-М (титр кемінде 2х10^6 1 мл тірі жасушалар мен споралар)
1 393,0
литр
284
"Комплексный" маркалы "БОРОГУМ- М" тыңайтқышы
B-4, S-0,17, Fe-0,05, Cu-0,2, Zn-0,01, Mn-0,02, Mo-0,05, Co-0,005, Ni-0,001, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0002, БМВ-гуминді қышқылдардың калийлі тұздары-1, фитоспорин-М (титр кемінде 1,5х10^8 KҚБ/ мл)

Соли гуминовых веществ-80,0-90,0, K2O -9,0, S-3,0
1 400,0
литр
271
Лигногумат марки АМ
Соли гуминовых веществ-80,0-90,0, K2O-9,0, S-3,0, Fe-0,01-0,20, Mn-0,01-0,12, Cu-0,01-0,12, Zn-0,01-0,12, Mo-0,05-0,015, Se-0-0,005, B-0,01-0,15, Co-0,01-0,12
4 750,0
килограмм
272
Лигногумат марки Б
Соли гуминовых веществ-80,0-90,0, K2O-9,0, S-3,0
2 500,0
литр
273
Лигногумат марки: БМ
K2O-5,0-19,0, S-3,0, Fe-0,01-0,20, Mn-0,01-0,12, Cu-0,01-0,12, Zn-0,01-0,12, Mo-0,05-0,015, Se-0-0,005, B-0,01-0,15, Co-0,01-0,12, соли гуминовых веществ-80,0-90,0
1 250,0
литр
274
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки ЭКСПРЕСС
Калийные соли, гуминовые кислоты≤12, калийные соли, фульвокислоты≤3, калий фосфорнокислый однозамещенный≤1,35, карбамид≤2,5
2 000,0
литр
275
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки ЭКСТРИМ
Калийные соли, гуминовые кислоты≤12, калийные соли, фульвокислоты≤3, калий фосфокнокислый однозамещенный≤1,5
2 000,0
литр
276
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Антистресс
Соли гуминовых кислот-10, соли фульвовых кислот-2, аминокислоты-6
5 649,0
литр
277
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Бор
Соли фульвовых кислот-10, B-8
5 649,0
литр
278
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Классик
Соли гуминовых кислот-16, соли фульвовых кислот-4
5 252,0
литр
279
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Стимул
Фульвовые кислоты-20, S-1,5, Cu-0,5, Mg-2,1, Mn-0,65, Fe-1,35, Zn-0,3
5 948,0
литр
280
Агрифул Антисоль
Гуминовые вещества-37, гуминовые экстракты (фульвокислоты)-18, N-9, Ca-10
1 880,0
литр
281
Агрифул
Гуминовый экстракт-25, органические вещества-45, N-4,5, Р-1, К-1
1 768,0
литр
282
Удобрение "БОРОГУМ"
B-11, S-0,04, Mn-0,05, Cu-0,01, Zn-0,01, Mo-0,005, Co-0,002, Ni-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, Cr-0,0007, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1,5
2 038,0
литр
283
Удобрение "БОГАТЫЙ" марки "5:6:9"
N-5, P2O5-6, K2O-9, B-0,7, S-0,04, Co-0,002, Cu-0,01, Mn-0,05, Zn-0,01, Mo-0,007, Cr-0,0001, Ni-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, БМВ-гуматы калия, фитоспорин-М (титр не менее 2х10^6 живых клеток и спор на 1 мл)
1 393,0
литр
284
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Комплексный"
B-4, S-0,17, Fe-0,05, Cu-0,2, Zn-0,01, Mn-0,02, Mo-0,05, Co-0,005, Ni-0,001, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0002, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1, фитоспорин-М (титр не менее 1,5х10^8 KOE/ мл)

356
10-52-10 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-10, P2O5-52, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
357
13-6-26+8CaO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-13, P2O5-6, K2O-26, CaO-8, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
358
15-5-30+2MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
359
15-30-15 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-15, P2O5-30, K2O-15, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
360
16-8-24+2MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
361
18-18-18+1MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
362
20-10-20 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-20, P2O5-10, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
363
20-20-20 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
364
"Fertiroyal 5-30-20 + Micro" минералды тыңайтқышы
N-5, P2O5-30, K2O-20, Mg-1, B-1, Cu-2, Fe-1, Mn-4, Zn-5, Mo-0,5
1 122,0
килограмм
365
Nutriland Plus Grain кешенді тыңайтқышы
N-8, P2O5-45, K2O-10, B-0,5, Cu-0,5, Fe-1, Mn-1, Mo-0,3, Zn-1
1 277,0
килограмм
366
Folicare 10-5-40 кешенді тыңайтқышы
N-10, P-5, K-40, Mg-0,9, MgO-1,5, S-4, SO3-10,2, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
1 203 750,0
тонна
367
Folicare 18-18-18
N-18, P-18, K-18, Mg-0,9, MgO-1,5, S-2,9, SO3-0,3, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
368
Folicare 12-46-8
N-12, P-46, K-8, Mg-0,8, MgO-1,4, S-2,1, SO3-5,3, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
369
BIOMAXIM SEED тыңайтқышы
Органикалық зат-35,9, бос аминқышқылдар-13,0, N-4,55, СаО-3,1, SO3-1,75, MgO-0,22, В-0,2
79 000,0
килограмм
370
"хелат Zn-15" кристалды хелатты Ультрамаг тыңайтқышы
Zn-15
2 985,0
килограмм
371
"хелат Cu-15" кристалды хелатты Ультрамаг тыңайтқышы
Cu-15
3 431,0
килограмм
372
"хелат Fe-13" кристалды хелатты Ультрамаг тыңайтқышы
Fe-13
3 431,0
килограмм
373
KMg (Fertim KMg 55:5) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштары
K2О-55, MgО-5
160 000,0
тонна
374
Hanse Premix тыңайтқышы
N-5,5, Р2О5-16,0, К2О-0,1, Са-7,5, S-4,0, Fe-0,3, MgO-0,2
496,0
килограмм
375
Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13) тыңайтқышы
N-13,0, P2O5-40,0, K2O-13,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
1 261,0
килограмм
376
Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2) тыңайтқышы

356
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 10-52-10
N-10, P2O5-52, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
357
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 13-6-26+8CaO
N-13, P2O5-6, K2O-26, CaO-8, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
358
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
359
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
360
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 16-8-24+2MgO
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
361
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 18-18-18+1MgO
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
362
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-10-20
N-20, P2O5-10, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
363
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
364
Минеральное удобрение "Fertiroyal 5-30-20 + Micro"
N-5, P2O5-30, K2O-20, Mg-1, B-1, Cu-2, Fe-1, Mn-4, Zn-5, Mo-0,5
1 122,0
килограмм
365
Комплексное удобрение Nutriland Plus Grain
N-8, P2O5-45, K2O-10, B-0,5, Cu-0,5, Fe-1, Mn-1, Mo-0,3, Zn-1
1 277,0
килограмм
366
Комплексное удобрение Folicare 10-5-40
N-10, P-5, K-40, Mg-0,9, MgO-1,5, S-4, SO3-10,2, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
1 203 750,0
тонна
367
Folicare 18-18-18
N-18, P-18, K-18, Mg-0,9, MgO-1,5, S-2,9, SO3-0,3, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
368
Folicare 12-46-8
N-12, P-46, K-8, Mg-0,8, MgO-1,4, S-2,1, SO3-5,3, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
369
Удобрение BIOMAXIM SEED
Органическое вещество-35,9, свободные аминокислоты-13,0, N-4,55, СаО-3,1, SO3-1,75, MgO-0,22, В-0,2
79 000,0
килограмм
370
Кристалическое хелатное удобрение Ультрамаг: "хелат Zn-15"
Zn-15
2 985,0
килограмм
371
Кристалическое хелатное удобрение Ультрамаг: "хелат Cu-15"
Cu-15
3 431,0
килограмм
372
Кристалическое хелатное удобрение Ультрамаг: "хелат Fe-13"
Fe-13
3 431,0
килограмм
373
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (Fertim KMg 55:5)
K2О-55, MgО-5
160 000,0
тонна
374
Удобрение Hanse Premix
N-5,5, Р2О5-16,0, К2О-0,1, Са-7,5, S-4,0, Fe-0,3, MgO-0,2
496,0
килограмм
375
Удобрение Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13,0, P2O5-40,0, K2O-13,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
1 261,0
килограмм
376
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)

N-15,0, P2O5-5,0, K2O-30,0, MgO-2,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
377
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE) тыңайтқышы
N-18,0, P2O5-18,0, K2O-18,0, MgO-3,0, SO3-6,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
378
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)

N-15,0, P2O5-5,0, K2O-30,0, MgO-2,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
377
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N-18,0, P2O5-18,0, K2O-18,0, MgO-3,0, SO3-6,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
378
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)

379
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3,0, P2O5-11,0, K2O-38,0, MgO-4,0, SO3-25,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
380
Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37) тыңайтқышы
N-3,0, P2O5-37,0, K2O-37,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
381
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
N-10, NH4-10, P2O5-52, К2О-10, Fe (EDTA)-0,02, Mn (EDTA)-0,01, Zn (EDTA)-0,002, Cu (EDTA)-0,002, В-0,01
1 278,0
килограмм
382
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
N-20, NO3-2, NH2-14, NH4-4, P2O5-20, К2О-20, Fe (EDTA)-0,02, Mn (EDTA)-0,01, Zn (EDTA)-0,002, Cu (EDTA)-0,002, В-0,01
383
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
N-25, NH2-12, NH4-13, P2O5-5, К2О-5, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,002, Cu(EDTA)-0,002, В-0,01
384
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
N-10, NO3-4, NH2-4, NH4-2, P2O5-10, К2О-40, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,002, Cu(EDTA)-0,002, В-0,01
385
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10,0, P2O5-54,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
1 900,0
килограмм
386
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
387
Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10) тыңайтқышы
N-30,0, P2O5-10,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
388
Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы
N-5,0, P2O5-15,0, K2O-45,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
389
YaraRega 9-0-36 тыңайтқышы
N-9, P2О5-0, K2О-36
527 625,0
тонна
390
YaraRega 9-5-26 тыңайтқышы
N-9, P2О5-5, K2О-26
391
Yara Mila Complex 12-11-18 хлорсыз кешенді минералды тыңайтқышы
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
487 500,0
тонна
392
YaraMila Complex
N-12, N-NO3-5, N-NH4-7, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Fe-0,2, Mn-0,02, Zn-0,02
393
Yara Mila NPK 12-24-12 тыңайтқышы
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5, Fe-0,2, Zn-0,007
225 000,0
тонна
394
Yara Mila NPK 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
395
YaraMila 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
396
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11, NO3-4,4, NH4-6,6, P2O5-10,5, K2O-21,2, MgO-2,6, SO3-25, B-0,05, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,25, Mo-0,002, Zn-0,04
397
Yara Mila NPK 9-12-25 тыңайтқышы
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, B-0,02
398
YaraMila NPK 7-20-28 тыңайтқышы
N-7, P2O5-20, K2O-28, MgO-2, SO3-7,5, B-0,02, Fe-0,1, Mn-0,03
399
YaraMila Cropcare NPK (Mg S) 8-11-23
N-8, NO3-2,6, NH4-5,4, P2O5-11,4, K2O-22,9, MgO-4,2, SO3-29,3, B-0,05, Cu-0,05, Mn-0,25

379
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3,0, P2O5-11,0, K2O-38,0, MgO-4,0, SO3-25,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
380
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3,0, P2O5-37,0, K2O-37,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
381
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
N-10, NH4-10, P2O5-52, К2О-10, Fe (EDTA)-0,02, Mn (EDTA)-0,01, Zn (EDTA)-0,002, Cu (EDTA)-0,002, В-0,01
1 278,0
килограмм
382
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
N-20, NO3-2, NH2-14, NH4-4, P2O5-20, К2О-20, Fe (EDTA)-0,02, Mn (EDTA)-0,01, Zn (EDTA)-0,002, Cu (EDTA)-0,002, В-0,01
383
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
N-25, NH2-12, NH4-13, P2O5-5, К2О-5, Fe (EDTA)-0,02, Mn (EDTA)-0,01, Zn (EDTA)-0,002, Cu (EDTA)-0,002, В-0,01
384
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
N-10, NO3-4, NH2-4, NH4-2, P2O5-10, К2О-40, Fe (EDTA)-0,02, Mn (EDTA)-0,01, Zn (EDTA)-0,002, Cu (EDTA)-0,002, В-0,01
385
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10,0, P2O5-54,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
1 900,0
килограмм
386
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
387
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30,0, P2O5-10,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
388
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5,0, P2O5-15,0, K2O-45,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
389
Удобрение YaraRega 9-0-36
N-9, P2О5-0, K2О-36
527 625,0
тонна
390
Удобрение YaraRega 9-5-26
N-9, P2О5-5, K2О-26
391
Бесхлорное комплексное минеральное удобрение Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
487 500,0
тонна
392
YaraMila Complex
N-12, N-NO3-5, N-NH4-7, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Fe-0,2, Mn-0,02, Zn-0,02
393
Удобрение Yara Mila NPK 12-24-12
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5, Fe-0,2, Zn-0,007
225 000,0
тонна
394
Удобрение Yara Mila NPK 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
395
Удобрение YaraMila 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
396
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11, NO3-4,4, NH4-6,6, P2O5-10,5, K2O-21,2, MgO-2,6, SO3-25, B-0,05, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,25, Mo-0,002, Zn-0,04
397
Удобрение Yara Mila NPK 9-12-25
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, B-0,02
398
Удобрение YaraMila NPK 7-20-28
N-7, P2O5-20, K2O-28, MgO-2, SO3-7,5, B-0,02, Fe-0,1, Mn-0,03
399
YaraMila Cropcare NPK (Mg S) 8-11-23
N-8, NO3-2,6, NH4-5,4, P2O5-11,4, K2O-22,9, MgO-4,2, SO3-29,3, B-0,05, Cu-0,05, Mn-0,25

680 625,0
тонна
400
ФЕРТИКА Листовое 4-13-36 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, SO3-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,002
1 125,0
килограмм
401
ФЕРТИКА Листовое 10-5-40 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,004, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,003
402
ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
403
ФЕРТИКА Листовое 18-18-18 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
404
ФЕРТИКА Плюс микроэлементтері бар кешенді минералды тыңайтқышы
N-16, P2O5-20, K2O-27, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,01
1 125,0
килограмм
405
ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
406
ФЕРТИКА Плюс 12-11-26 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-12, P2O5-11, K2O-26, MgO-2,5, SO3-3,3, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
407
19-19-19 маркалы Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы
N-19, P-19, K-19, Mg-0,10, S-0,19, Fe (EDTA)-0,10, Mn (EDTA)-0,05, Zn (EDTA)-0,015, Cu (EDTA)-0,012, B-0,02, Mo-0,07
1 500,0
килограмм
408
15-7-30 маркалы Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы
N-15, P-17, K-30, Mg-0,20, S-0,19, Fe (EDTA)-0,10, Mn (EDTA)-0,05, Zn (EDTA)-0,012, Cu (EDTA)-0,012, B-0,045, Mo-0,056
409
Agrumax минералды тыңайтқышы
N-16, P2O5-5, MgO-5, B-0,2, Fe-2, Mn-4, Zn-4
2 009,0
килограмм
410
"Vittaspray" кешенді тыңайтқышы
N-5, P2O5-10, K2O-20, CaO-1,5, MgO-1,5, B-1,5, Cu-0,5, Fe-0,1, Mn-0,5, Mo-0,2, Zn-4
1 875,0
килограмм
411
Agrumax минералды тыңайтқышы
N-27, P2O5-9, K2O-18, B-0,05, Mn-0,1, Zn-0,1
2 456,0
килограмм
412
"Vittaspray" кешенді тыңайтқышы
N-13, P2O5-8, K2O-21, MgO-2, Cu-0,08, Fe-0,2, Mn-0,1, Zn-0,01, C-17
2 322,0
килограмм
413
35 -0-0 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-35, P2O5-0, K2O-0, S-0, Fe-0, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
1 250,0
килограмм
414
0-20-35 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-0, P2O5-20, K2O-35, S-7,5, Fe-0, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
415
18-18-18 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
416
18-18-18 Ме маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4, Mg-0
417
20-20-20 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Mo-0, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
418
14-5-15 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-14, P2O5-5, K2O-15, S-0, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0

680 625,0
тонна
400
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, SO3-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,002
1 125,0
килограмм
401
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 10-5-40
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,004, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,003
402
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
403
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
404
Удобрение комплексное минеральное с микроэлементами ФЕРТИКА Плюс
N-16, P2O5-20, K2O-27, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,01
1 125,0
килограмм
405
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
406
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 12-11-26
N-12, P2O5-11, K2O-26, MgO-2,5, SO3-3,3, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
407
Удобрение Полиферт (POLYFERT) марки: 19-19-19
N-19, P-19, K-19, Mg-0,10, S-0,19, Fe (EDTA)-0,10, Mn (EDTA)-0,05, Zn (EDTA)-0,015, Cu (EDTA)-0,012, B-0,02, Mo-0,07
1 500,0
килограмм
408
Удобрение Полиферт (POLYFERT) марки: 15-7-30
N-15, P-17, K-30, Mg-0,20, S-0,19, Fe (EDTA)-0,10, Mn (EDTA)-0,05, Zn (EDTA)-0,012, Cu (EDTA)-0,012, B-0,045, Mo-0,056
409
Минеральное удобрение Agrumax
N-16, P2O5-5, MgO-5, B-0,2, Fe-2, Mn-4, Zn-4
2 009,0
килограмм
410
Комплексное удобрение "Vittaspray"
N-5, P2O5-10, K2O-20, CaO-1,5, MgO-1,5, B-1,5, Cu-0,5, Fe-0,1, Mn-0,5, Mo-0,2, Zn-4
1 875,0
килограмм
411
Минеральное удобрение Sprayfert 312
N-27, P2O5-9, K2O-18, B-0,05, Mn-0,1, Zn-0,1
2 456,0
килограмм
412
Минеральное удобрение Algamina
N-13, P2O5-8, K2O-21, MgO-2, Cu-0,08, Fe-0,2, Mn-0,1, Zn-0,01, C-17
2 322,0
килограмм
413
Удобрение Ростолон марки: 35-0-0
N-35, P2O5-0, K2O-0, S-0, Fe-0, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
1 250,0
килограмм
414
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
N-0, P2O5-20, K2O-35, S-7,5, Fe-0, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
415
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
416
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4, Mg-0
417
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Mo-0, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
418
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
N-14, P2O5-5, K2O-15, S-0, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0

6 131,0
литр
736
AMINOQUELANT Fe
Бос аминқышқылдар-5, Fe-5, N-2
5 438,0
литр
737
RedoniQ Бор
N-7,8, B-15,5
2102,0
литр
738
RedoniQ Цинк
N-4,8, Zn-1,1
2102,0
литр
739
RedoniQ Старт
N-12, Р-24, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1
2 602,0
литр
740
RedoniQ Антистрес амiно
N-2,4, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1, Сu-0,55
6 982,0
литр
741
Семена маркалы АКТИВ сұйық минералды тыңайтқышы
N-6,41, P-4,18, K-3,44, Mg-1,98, Fe-0,23, S-7,45, B-0,30, Cu-1,99, Zn-1,99, Mn-0,25, Mo-0,43, Co-0,13, Ni-0,01, L-0,03, Se-0,01, Cr-0,05, V-0,06
2 002,0
литр
742
Бор маркалы АКТИВ сұйық минералды тыңайтқышы
N-3,85, B-11,5
2 002,0
литр
743
Рост маркалы АКТИВ сұйық минералды тыңайтқышы
N-6,6, P-5,86, K-0,84, Mg-3,19, Fe-0,34, S-9,07, Cu-1,68, Zn-2,09, Mn-0,34, Mo-0,17, Co-0,09, Ni-0,01
1 935,0
литр
744
Азот маркалы АКТИВ сұйық минералды тыңайтқышы
N-20,03, P-2,05, K-2,87, Mg-0,80, Fe-0,8, S-3,07, B-0,05, Cu-0,20, Zn-0,25, Mn-0,05, Mo-0,08, Co-0,04, Se-0,01
1 935,0
литр
745
Фосфор маркалы АКТИВ сұйық минералды тыңайтқышы
N-4,6, P-20,40, K-4,60, Mg-0,17, Fe-0,77, S-0,850, B-0,02, Cu-0,77, Zn-0,17, Mn-0,05, Co-0,01
2 672,0
литр
746
Силамин органоминералды тыңайтқышы
Бос аминқышқылдар-50 дейін, фитогормондар кешені, В дәрумендерінің кешені
6 690,0
литр
747
"Страда Р" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-5,0, P2O5-18,0, K2O-4,8, SO3-0,9, MgO-0,19, Mn-0,057, Zn-0,17, В-0,02, Mo-0,055, Fe-0,08, Cu-0,08, Co-0,01, Se-0,016
2 800,0
литр
Cu-0,07, Zn-0,16, В-0,02, Mn-0,05, Fe-0,07, Mo-0,05, Со-0,01, Se-0,002, N-5, P2O5-20, K2O-5, SO3-0,8, MgО-0,18
748
"Страда К" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-3,9, P2O5-4,7, K2O-11,0, SO3-3,4, Mn-0,21, Zn-0,048, В-0,01, Mo-0,01, Fe-0,016, Cu-0,048, Co-0,01, Se-0,01
1 621,0
литр
Cu-0,005, Zn-0,005, В-0,009, Mn-0,19, Fe-0,02, Mo-0,001, Со-0,001, Se-0,001, N-4, P2O5-5, K2O-12, SO3-3,5
749
"Страда N" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,08, Se-0,015
1 500,0
литр
Cu-0,06, Zn-0,13, В-0,016, Mn-0,05, Fe-0,03, Mo-0,05, Со-0,001, Se-0,001, N-27, P2O5-2, K2O-3, SO3-1,26, MgО-0,15
750
"Микромак" маркалы "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2 541,0
литр
Cu-0,61-3,55, Zn-0,52-3,11, В-0,18-0,61, Mn-0,18-0,49, Fe-0,19-0,49, Mo-0,27-1,14, Со-0,18-0,31, Se-0,004-0,012, Cr-0,031-0,194, Ni-0,008-0,015, Li-0,044-0,129, V-0,034-0,158, N-0,3-4,4, Р2О5-0,2-0,6, К2O-0,84-5,9, SО3-1,0-5,0, MgО-0,34-2,08

6 131,0
литр
736
AMINOQUELANT Fe
Свободные аминокислоты-5, Fe-5, N-2
5 438,0
литр
737
RedoniQ Бор
N-7,8, B-15,5
2102,0
литр
738
RedoniQ Цинк
N-4,8, Zn-1,1
2102,0
литр
739
RedoniQ Старт
N-12, Р-24, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1
2 602,0
литр
740
RedoniQ Антистрес амiно
N-2,4, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1, Сu-0,55
6 982,0
литр
741
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Семена
N-6,41, P-4,18, K-3,44, Mg-1,98, Fe-0,23, S-7,45, B-0,30, Cu-1,99, Zn-1,99, Mn-0,25, Mo-0,43, Co-0,13, Ni-0,01, L-0,03, Se-0,01, Cr-0,05, V-0,06
2 002,0
литр
742
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Бор
N-3,85, B-11,5
2 002,0
литр
743
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Рост
N-6,6, P-5,86, K-0,84, Mg-3,19, Fe-0,34, S-9,07, Cu-1,68, Zn-2,09, Mn-0,34, Mo-0,17, Co-0,09, Ni-0,01
1 935,0
литр
744
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Азот
N-20,03, P-2,05, K-2,87, Mg-0,80, Fe-0,8, S-3,07, B-0,05, Cu-0,20, Zn-0,25, Mn-0,05, Mo-0,08, Co-0,04, Se-0,01
1 935,0
литр
745
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Фосфор
N-4,6, P-20,40, K-4,60, Mg-0,17, Fe-0,77, S-0,850, B-0,02, Cu-0,77, Zn-0,17, Mn-0,05, Co-0,01
2 672,0
литр
746
Органоминеральное удобрение Силамин
Свободные аминокислоты-до 50, комплекс фитогормонов, комплекс витаминов В
6 690,0
литр
747
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда Р"
N-5,0, P2O5-18,0, K2O-4,8, SO3-0,9, MgO-0,19, Mn-0,057, Zn-0,17, В-0,02, Mo-0,055, Fe-0,08, Cu-0,08, Co-0,01, Se-0,016
2 800,0
литр
Cu-0,07, Zn-0,16, В-0,02, Mn-0,05, Fe-0,07, Mo-0,05, Со-0,01, Se-0,002, N-5, P2O5-20, K2O-5, SO3-0,8, MgО-0,18
748
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда К"
N-3,9, P2O5-4,7, K2O-11,0, SO3-3,4, Mn-0,21, Zn-0,048, В-0,01, Mo-0,01, Fe-0,016, Cu-0,048, Co-0,01, Se-0,01
1 621,0
литр
Cu-0,005, Zn-0,005, В-0,009, Mn-0,19, Fe-0,02, Mo-0,001, Со-0,001, Se-0,001, N-4, P2O5-5, K2O-12, SO3-3,5
749
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда N"
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,08, Se-0,015
1 500,0
литр
Cu-0,06, Zn-0,13, В-0,016, Mn-0,05, Fe-0,03, Mo-0,05, Со-0,001, Se-0,001, N-27, P2O5-2, K2O-3, SO3-1,26, MgО-0,15
750
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микромак"
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2 541,0
литр
Cu-0,61-3,55, Zn-0,52-3,11, В-0,18-0,61, Mn-0,18-0,49, Fe-0,19-0,49, Mo-0,27-1,14, Со-0,18-0,31, Se-0,004-0,012, Cr-0,031-0,194, Ni-0,008-0,015, Li-0,044-0,129, V-0,034-0,158, N-0,3-4,4, Р2О5-0,2-0,6, К2O-0,84-5,9, SО3-1,0-5,0, MgО-0,34-2,08