2024 жылға арналған тыңайтқыштарға (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялардың тізбесі мен нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 18 сәуірдегі № 160 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 22 сәуірде № 10182-10 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2024 жылға арналған тыңайтқыштарға (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялардың тізбесі мен нормалары бекітілсін.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі К. Аксакалов
Қостанай облысы әкімдігінің
2024 жылғы 18 сәуірдегі
№ 160 қаулысына
қосымша
2024 жылға арналған тыңайтқыштарға (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялардың тізбесі мен нормалары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 23.08.2024 № 333 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.08.2024 бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады).
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы белсенді заттардың құрамы (%)
Субсидиялар нормасы (теңге)
Өлшем бірлігі (тонна, литр, килограмм)
Аммиакты, кальцийлі, магнийлі, калийлі селитра
1
Аммиакты селитра

Об утверждении перечня и норм субсидий на удобрения (за исключением органических) на 2024 год
Постановление акимата Костанайской области от 18 апреля 2024 года № 160. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 22 апреля 2024 года № 10182-10. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20209) акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень и нормы субсидий на удобрения (за исключением органических) на 2024 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов
Приложение
к постановлению акимата
Костанайской области
от 18 апреля 2024 года
№ 160
Перечень и нормы субсидий на удобрения (за исключением органических) на 2024 год
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Костанайской области от 23.08.2024 № 333 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.08.2024).
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении (%)
Норма субсидий (тенге)
Единица измерения (тонна, литр, килограмм)
Аммиачная, кальциевая, магниевая, калиевая селитра
1
Селитра аммиачная

10:26:26 маркалы нитроаммофоска
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
187
10:26:26 маркалы (NPK-тыңайтқыш) азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
188
NPK(S) 13-17-17(6) маркалы құрамында күкірті бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S≥6
N-13, P-17, K-17, S-6
189
NPK(S) 13-17-17(6)+0,15B+0,6Zn маркалы құрамында күкірті бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S≥6, В-0,15±0,05, Zn-0,6±0,1

Нитроаммофоска, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
187
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марки: 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
188
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S≥6
N-13, P-17, K-17, S-6
189
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)+0,15B+0,6Zn
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S≥6, В-0,15±0,05, Zn-0,6±0,1

N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
190
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
191
14:14:23 маркалы (NPK-тыңайтқыш) азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
192
NPKS-4 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-15, Р-15, K-15, S-11
193
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш NPKS-4 (N-15, P-15, K-15, S-11) маркасы
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11
194
NPK(S) 15-15-15(10) маркалы құрамында күкірті бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-15±1, P-15±1, K-15±1, S≥10
N-15, P-15, K-15, S-10, Mg-0,3-1,0

N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
190
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
191
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марки: 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
192
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-4
N-15, Р-15, K-15, S-11
193
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPKS-4 (N-15, P-15, K-15, S-11)
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11
194
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15-15-15(10)
N-15±1, P-15±1, K-15±1, S≥10
N-15, P-15, K-15, S-10, Mg-0,3-1,0

N-15, P-15, K-15, S-10
195
15:24:16 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N-15, Р2О5-24, К2О-16, S-2, Са-1, Mg-0,6
196
Нитроаммофоска. 16:16:16 маркалы кешенді азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
197
16:16:16 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
198
Гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
199
16:16:16+В маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,03
200
16:16:16+ Zn маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, Zn-0,21
201
16:16:16+ВMZ маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
202
16:16:16+ВMZ маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
203
16:16:16 + BMZ (aa) нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдардың массалық үлесі -0,125
204
17:0,1:28 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
205
NPK 20:10:10+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
206
NPK 20:10:10+S+B маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,03
207
NPK 20:10:10+S+Zn маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
208
NPK 20:10:10+S+BMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
209
NPK 20:10:10+S+BCMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
210
NPKS 21-10-10-2 маркалы нитроаммофоска
N-21, P-10, K-10, S-2
211
NPKS 22-7-12-2 маркалы нитроаммофоска
N-22, P-7, K-12, S-2
212

N-15, P-15, K-15, S-10
195
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, Р2О5-24, К2О-16, S-2, Са-1, Mg-0,6
196
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
197
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
198
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
199
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+В
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,03
200
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+ Zn
N-16, P2O5-16, K2O-16, Zn-0,21
201
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+ВMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
202
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+ВCMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
203
Нитроаммофоска 16:16:16 + BMZ (aa)
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
204
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
205
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
206
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+B
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,03
207
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+Zn
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
208
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
209
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BCMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
210
Нитроаммофоска марки NPKS 21-10-10-2
N-21, P-10, K-10, S-2
211
Нитроаммофоска марки NPKS 22-7-12-2
N-22, P-7, K-12, S-2
212

N-20, P-5, K-10, MgO-1,5, S-8,4, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
N-20, P-8, K-8, MgO-1,5, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
N-20, P-20, K-20, MgO-1,7, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
220
Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы

N-20, P-5, K-10, MgO-1,5, S-8,4, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
N-20, P-8, K-8, MgO-1,5, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
N-20, P-20, K-20, MgO-1,7, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,004, В-0,02
220
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Kristalon Brown 3-11-38

N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
221
3:11:38+3MgО+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
222
NPK 5:15:45 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспатыңайтқыш)
N-5±2, P-15±2, K-45±2
223
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
221
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
222
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 5:15:45
N-5±2, P-15±2, K-45±2
223
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
224
Poly-Feed 5.1.1 cуда еритін NPK тыңайтқышы. Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
225
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
226
Poly-Feed 5.1.1 cуда еритін NPK тыңайтқышы. Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
227
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
228
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
229
Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ маркалы кешенді суда еритін тыңайтқышы
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5+МЭ
230
12:8:31+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
231

N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
224
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
225
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
226
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
227
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
228
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
229
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5+МЭ
230
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
231

Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
232
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
233
Kristalon: Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
234
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8

Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
232
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
233
Минеральное удобрение Kristalon: Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
234
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8

235
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
236
13:40:13+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-13, P-40, K-13 + МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
237
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004

235
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
236
Водорастворимое NPK удобрение марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13 + МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
237
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004

238
Kristalon: Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, SO3-27,5, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
239
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002

238
Минеральное удобрение Kristalon: Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, SO3-27,5, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
239
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами YaraTera Kristalon
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002

N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
240
NPK 13:40:13 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспатыңайтқыш)
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
241
Старт 13:40:13+МЭ маркалы кешенді суда еритін тыңайтқышы
N-13±2, P-40±2, K-13±2
242
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
243
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
244
15:15:30 +1,5 MgO +МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
240
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 13:40:13
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
241
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 13:40:13+МЭ
N-13±2, P-40±2, K-13±2
242
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
243
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
244
Водорастворимое NPK удобрение марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

245
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы. Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
246
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы. Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
247
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
248
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
249
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
250
Poly-Feed 9.0.1 еритін NPK тыңайтқыштары Аммоний нитраты бар тотықтырғыш
N-17, P2O5-10, K2O-27
251
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
252
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
253
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
254
Kristalon: Special 18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
255
18:18:18 +3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
N-18, P-18, K-18+3MgO+МЭ
256
NPK 18:18:18 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспатыңайтқыш)
N-18±2, P-18±2, K-18±2
257
Универсал 18:18:18+3MgO+МЭ маркалы кешенді суда еритін тыңайтқышы
N-18±2, P-18±2, K-18±2
258
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы. Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
259
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы. Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
260
Аммоний нитратымен Poly-Feed 10.0.1 суда еритін NPK тыңайтқышы. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
261
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы. Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
262
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
263
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
264
20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-20, P-20, K-20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
265
20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-20±2, P-20±2, K-20±2
266
Универсал 20:20:20+МЭ маркалы кешенді суда еритін тыңайтқышы
N-20±2, P-20±2, K-20±2
267
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы. Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
268
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы. Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23

245
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
246
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
247
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
248
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
249
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
250
Растворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1 Окислитель с нитратом аммония
N-17, P2O5-10, K2O-27
251
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
252
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
253
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
254
Минеральное удобрение Kristalon: Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
255
Водорастворимое NPK удобрение марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
N-18, P-18, K-18+3MgO+МЭ
256
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 18:18:18
N-18±2, P-18±2, K-18±2
257
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18±2, P-18±2, K-18±2
258
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
259
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
260
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 10.0.1 с Нитратом Аммония. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
261
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
262
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
263
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
264
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
265
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 20:20:20
N-20±2, P-20±2, K-20±2
266
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 20:20:20+МЭ
N-20±2, P-20±2, K-20±2
267
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
268
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23

N-23, P2O5-7, K2O-23
269
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы. Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Гуминді тыңайтқыштар
270
Калий гуматы
K2O-12
800 000,0
тонна
271
Калий гуматы сұйық органоминералды тыңайтқышы
Аммонийлі азот-0,004, Фосфор-0,013, Калий-0,33, Гуминді қышқылдар-4,0, pH ерітіндісі-7,1, Натрий-0,23, Мырыш-0,00005, Мыс-0,0001, Марганец-0,00001, Темір-0,032, Кальций оксиді-0,00001, Күкірт-0,00001
400,0
литр
272
Органоминералды тыңайтқыш. Калий гуматы
KOH-25, N-4, P2O5-2, Mg-2, B-0,02, Cu-0,05, Fe-0,1, Mn-0,05, Mo-0,05, Zn-0,1
Фульвоқышқылдарының тұздары-20 г/л, гумин қышқылдарының тұздары-180 г/л, аминқышқылдары-25 г/л, микроэлементтер-10 г/л
273
Органоминералды тыңайтқыш. Натрий гуматы
NaOH-28, N-4, P2O5-2,4, Mg-2, B-0,02, Cu-0,07, Fe-0,1, Mn-0,08, Mo-0,07, Zn-0,2
375,0
литр
274
Микроэлементтері бар Гумат K/Na тыңайтқышы
Жалпы (N) азот-3,50, Органикалық (N) азот-0,25, Мочевиналық (N) азот-3,25, Фосфор (P2O5) агентпен кешен-0,50, Калий (K2O) агентпен кешен-2,50, Магний (MgO) агентпен кешен-0,10, Бор (В) бороэтаноламин-0,10, Кобальт (Со) агентпен кешен-0,01, Мыс (Сu) агентпен кешен-0,05, Темір (Fе) агентпен кешен-0,12, Марганец (Mn) агентпен кешен-0,10, Молибден (Мо) агентпен кешен-0,025, Мырыш (Zn) агентпен кешен-0,12, Гуминді және фульвоқышқылдар-10,00, Гидроксикарбон қышқылдары-0,60, АМИНҚЫШҚЫЛДАР-2,40, қалғаны су
1 125,0
литр
275
Гумат-Антистресс тыңайтқышы
Органикалық (N) азот-2,00, Гуминді және фульвоқышқылдар-10,00, қалғаны су
900,0
литр
276
"Оксигумат-У" кешенді органоминералды тыңайтқышы
NH4, NH2-1,2, P2O5-2,0, K2O-2,4
759,0
литр
277
AL KARAL Herb органоминералды тыңайтқышы
Калий гуматы-2, Гуминді қышқылдар-36,5, Фульвоқышқылдар-63,5, N-45 мг/л, P-54,6 мг/л, K-29,1 мг/л, Fe-31,5 мг/л, Ca-97,6 мг/л, Mn-0,11 мг/л, Cu-0,42 мг/л, Mo-0,24 мг/л
893,0
литр
278
"Белый жемчуг" сұйық гуминді тыңайтқышы
Органикалық зат-46,5 г/л, Гуминді қышқылдар-38,9 г/л, Фульвоқышқылдар-7,6 г/л, Азот-0,14 г/л, Фосфор-16,7 г/л, Калий-29,8 г/л, Темір-312 мг/л, Кальций-5670 мг/л, Магний-671 мг/л, Кобальт-0,051мг/л, Мырыш-0,23 мг/л, Мыс-0,30 мг/л, Марганец-31,4 мг/л, Молибден-0,10 мг/л, Кремний-631 мг/л, Құрғақ қалдық-84 г/л, Күл-55,8, рН-7,2 бірл.
2 009,0
литр
279
Микроэлементтері бар әмбебап "ГУМИМАКС-П" кешенді гуминді-минералды тыңайтқышы
Гуминді және фульвоқышқылдар-2, органикалық қышқылдар-14, аминқышқылдар-0,15, N-3,5, P2O5-3,5, K2O-5, микроэлементтер-0,5
1 540,0
литр
Гуминді қышқылдар+микро және маркоэлементтер
280
Б Супер БИО маркалы Лигногумат

N-23, P2O5-7, K2O-23
269
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Гуминовые удобрения
270
Гумат калия
K2O-12
800 000,0
тонна
271
Удобрение жидкое органоминеральное Гумат калия
Аммонийный азот-0,004, Фосфор-0,013, Калий-0,33, Гуминовые кислоты-4,0, pH раствор-7,1, Натрий-0,23, Цинк-0,00005, Медь-0,0001, Марганец-0,00001, Железо-0,032, Оксид кальция-0,00001, Сера-0,00001
400,0
литр
272
Удобрение органоминеральное. Гумат калия
KOH-25, N-4, P2O5-2, Mg-2, B-0,02, Cu-0,05, Fe-0,1, Mn-0,05, Mo-0,05, Zn-0,1
Соли фульвовых кислот-20 г/л, соли гуминовых кислот-180 г/л, аминокислоты-25 г/л, микроэлементы-10 г/л
273
Удобрение органоминеральное. Гумат натрия
NaOH-28, N-4, P2O5-2,4, Mg-2, B-0,02, Cu-0,07, Fe-0,1, Mn-0,08, Mo-0,07, Zn-0,2
375,0
литр
274
Удобрение Гумат K/Na с микроэлементами
Азот (N) общий-3,50, Азот (N) органический-0,25, Азот (N) мочевинный-3,25, Фосфор (P2O5) комплекс с агентом-0,50, Калий (K2O) комплекс с агентом-2,50, Магний (MgO) комплекс с агентом-0,10, Бор (В) бороэтаноламин-0,10, Кобальт (Со) комплекс с агентом-0,01, Медь (Сu) комплекс с агентом-0,05, Железо (Fе) комплекс с агентом-0,12, Марганец (Mn) комплекс с агентом-0,10, Молибден (Мо) комплекс с агентом-0,025, Цинк (Zn) комплекс с агентом-0,12, Гуминовые и фульвовые кислоты-10,00, Гидроксикарбоновые кислоты-0,60, АМИНОКИСЛОТЫ-2,40, Вода остальное
1 125,0
литр
275
Удобрение Гумат-Антистресс
Азот (N) органический-2,00, Гуминовые и фульвовые кислоты-10,00, Вода остальное
900,0
литр
276
Удобрение комплексное органоминеральное "Оксигумат-У"
NH4, NH2-1,2, P2O5-2,0, K2O-2,4
759,0
литр
277
Органоминеральное удобрение AL KARAL Herb
Гумат калия-2, Гуминовые кислоты-36,5, Фульвовые кислоты-63,5, N-45 мг/л, P-54,6 мг/л, K-29,1 мг/л, Fe-31,5 мг/л, Ca-97,6 мг/л, Mn-0,11 мг/л, Cu-0,42 мг/л, Mo-0,24 мг/л
893,0
литр
278
Жидкое гуминовое удобрение "Белый жемчуг"
Органическое вещество-46,5 г/л, Гуминовые кислоты-38,9 г/л, Фульвокислоты-7,6 г/л, Азот-0,14 г/л, Фосфор-16,7 г/л, Калий-29,8 г/л, Железо-312 мг/л, Кальций-5670 мг/л, Магний-671 мг/л, Кобальт-0,051мг/л, Цинк-0,23 мг/л, Медь-0,30 мг/л, Марганец-31,4 мг/л, Молибден-0,10 мг/л, Кремний-631 мг/л, Сухой остаток-84 г/л, Зола-55,8, рН-7,2 ед.
2 009,0
литр
279
Удобрение универсальное "ГУМИМАКС-П" комплексное гумино-минеральное с микроэлементами
Гуминовые и фульвовые кислоты-2, органические кислоты-14, аминокислоты-0,15, N-3,5, P2O5-3,5, K2O-5, микроэлементы-0,5
1 540,0
литр
Гуминовые кислоты+микро и макроэлементы
280
Лигногумат марки: Б Супер БИО

Гуминді заттардың тұздары-80,0-90,0, K2O-9,0, S-3,0
1 400,0
литр
281
АМ маркалы Лигногумат
Гуминді заттардың тұздары-80,0-90,0, K2O-9,0, S-3,0, Fe-0,01-0,20, Mn-0,01-0,12, Cu-0,01-0,12, Zn-0,01-0,12, Mo-0,05-0,015, Se-0-0,005, B-0,01-0,15, Co-0,01-0,12
4 750,0
килограмм
282
Б маркалы Лигногумат
Гуминді заттардың тұздары-80,0-90,0, K2O-9,0, S-3,0
2 500,0
литр
283
БМ маркалы Лигногумат
K2O-5,0-19,0, S-3,0, Fe-0,01-0,20, Mn-0,01-0,12, Cu-0,01-0,12, Zn-0,01-0,12, Mo-0,05-0,015, Se-0-0,005, B-0,01-0,15, Co-0,01-0,12, гуминді заттардың тұздары-80,0-90,0
1 250,0
литр
284
ЭКСПРЕСС маркалы ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы
Калийлі тұздар, гуминді қышқылдар≤12, калийлі тұздар, фульвоқышқылдар≤3, моноалмастырылған фосфорқышқылды калий≤1,35, карбамид≤2,5
2 000,0
литр
285
ЭКСТРИМ маркалы ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы
Калийлі тұздар, гуминді қышқылдар ≤12, калийлі тұздар, фульвоқышқылдар≤3, моноалмастырылған фосфорқышқылды калий≤1,5
2 000,0
литр
286
Фульвигрейн Антистресс маркалы "Фульвигрейн" гуминді және фульвоқышқылдарының негізіндегі органо-минералды тыңайтқышы
Гуминді қышқылдардың тұздары-10, фульвоқышқылдарының тұздары-2, аминқышқылдар-6
5 649,0
литр
287
Фульвигрейн Бор маркалы "Фульвигрейн" гуминді және фульвоқышқылдарының негізіндегі органо-минералды тыңайтқышы
Фульвоқышқылдарының тұздары-10, B-8
5 649,0
литр
288
Фульвигрейн Классик маркалы "Фульвигрейн" гуминді және фульвоқышқылдарының негізіндегі органо-минералды тыңайтқышы
Гуминді қышқылдардың тұздары-16, фульвоқышқылдарының тұздары-4
5 252,0
литр
289
Фульвигрейн Стимул маркалы "Фульвигрейн" гуминді және фульвоқышқылдарының негізіндегі органо-минералды тыңайтқышы
Фульвоқышқылдар-20, S-1,5, Cu-0,5, Mg-2,1, Mn-0,65, Fe-1,35, Zn-0,3
5 948,0
литр
290
Агрифул Антисоль
Гуминді заттар-37, гуминді сығындылар (фульвоқышқылдар)-18, N-9, Ca-10
1 880,0
литр
291
Агрифул
Гуминді сығынды-25, органикалық заттар-45, N-4,5, Р-1, К-1
1 768,0
литр
292
"БОРОГУМ" тыңайтқышы
B-11, S-0,04, Mn-0,05, Cu-0,01, Zn-0,01, Mo-0,005, Co-0,002, Ni-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, Cr-0,0007, БМВ-гуминді қышқылдардың калийлі тұздары-1,5
2 038,0
литр
293
"5:6:9" маркалы "БОГАТЫЙ" тыңайтқышы
N-5, P2O5-6, K2O-9, B-0,7, S-0,04, Co-0,002, Cu-0,01, Mn-0,05, Zn-0,01, Mo-0,007, Cr-0,0001, Ni-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, БМВ-калий гуматтары, фитоспорин-М (титр кемінде 2х10^6 1 мл тірі жасушалар мен споралар)
1 393,0
литр
294
"Комплексный" маркалы "БОРОГУМ- М" тыңайтқышы
B-4, S-0,17, Fe-0,05, Cu-0,2, Zn-0,01, Mn-0,02, Mo-0,05, Co-0,005, Ni-0,001, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0002, БМВ-гуминді қышқылдардың калийлі тұздары-1, фитоспорин-М (титр кемінде 1,5х10^8 KҚБ/ мл)

Соли гуминовых веществ-80,0-90,0, K2O-9,0, S-3,0
1 400,0
литр
281
Лигногумат марки АМ
Соли гуминовых веществ-80,0-90,0, K2O-9,0, S-3,0, Fe-0,01-0,20, Mn-0,01-0,12, Cu-0,01-0,12, Zn-0,01-0,12, Mo-0,05-0,015, Se-0-0,005, B-0,01-0,15, Co-0,01-0,12
4 750,0
килограмм
282
Лигногумат марки Б
Соли гуминовых веществ-80,0-90,0, K2O-9,0, S-3,0
2 500,0
литр
283
Лигногумат марки: БМ
K2O-5,0-19,0, S-3,0, Fe-0,01-0,20, Mn-0,01-0,12, Cu-0,01-0,12, Zn-0,01-0,12, Mo-0,05-0,015, Se-0-0,005, B-0,01-0,15, Co-0,01-0,12, соли гуминовых веществ-80,0-90,0
1 250,0
литр
284
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки ЭКСПРЕСС
Калийные соли, гуминовые кислоты≤12, калийные соли, фульвокислоты≤3, калий фосфорнокислый однозамещенный≤1,35, карбамид≤2,5
2 000,0
литр
285
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки ЭКСТРИМ
Калийные соли, гуминовые кислоты≤12, калийные соли, фульвокислоты≤3, калий фосфокнокислый однозамещенный≤1,5
2 000,0
литр
286
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Антистресс
Соли гуминовых кислот-10, соли фульвовых кислот-2, аминокислоты-6
5 649,0
литр
287
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Бор
Соли фульвовых кислот-10, B-8
5 649,0
литр
288
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Классик
Соли гуминовых кислот-16, соли фульвовых кислот-4
5 252,0
литр
289
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Стимул
Фульвовые кислоты-20, S-1,5, Cu-0,5, Mg-2,1, Mn-0,65, Fe-1,35, Zn-0,3
5 948,0
литр
290
Агрифул Антисоль
Гуминовые вещества-37, гуминовые экстракты (фульвокислоты)-18, N-9, Ca-10
1 880,0
литр
291
Агрифул
Гуминовый экстракт-25, органические вещества-45, N-4,5, Р-1, К-1
1 768,0
литр
292
Удобрение "БОРОГУМ"
B-11, S-0,04, Mn-0,05, Cu-0,01, Zn-0,01, Mo-0,005, Co-0,002, Ni-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, Cr-0,0007, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1,5
2 038,0
литр
293
Удобрение "БОГАТЫЙ" марки "5:6:9"
N-5, P2O5-6, K2O-9, B-0,7, S-0,04, Co-0,002, Cu-0,01, Mn-0,05, Zn-0,01, Mo-0,007, Cr-0,0001, Ni-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, БМВ-гуматы калия, фитоспорин-М (титр не менее 2х10^6 живых клеток и спор на 1 мл)
1 393,0
литр
294
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Комплексный"
B-4, S-0,17, Fe-0,05, Cu-0,2, Zn-0,01, Mn-0,02, Mo-0,05, Co-0,005, Ni-0,001, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0002, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1, фитоспорин-М (титр не менее 1,5х10^8 KOE/ мл)

N-10, P2O5-10, K2O-20
500 000,0
тонна
364
Biron. Түйіршіктелген тыңайтқыш. 14-7-21 формулалы NPK
N-14, P2O5-7, K2O-21
365
Multicote™ Формула: Multicote 18-6-12+ME
N-18, P2O5-6, K2O-12
1 325 000,0
тонна
366
Multicote™ Формула: Multicote 15-7-15+2MgO+ME
N-15, P2O5-7, K2O-15
367
Multicote™ Формула: Multicote 12-32-5+1,2MgO+ME
N-12, P2O5-32, K2O-5
368
3-8-42 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-3, P2O5-8, K2O-42, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
313,0
килограмм
369
3-5-55 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-3, P2O5-5, K2O-55, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
370
8-20-30 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-8, P2O5-20, K2O-30, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
371
10-52-10 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-10, P2O5-52, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
372
13-6-26+8CaO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-13, P2O5-6, K2O-26, CaO-8, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
373
15-5-30+2MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
374
15-30-15 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-15, P2O5-30, K2O-15, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
375
16-8-24+2MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
376
18-18-18+1MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
377
20-10-20 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-20, P2O5-10, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
378
20-20-20 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
379
"Fertiroyal 5-30-20 + Micro" минералды тыңайтқышы
N-5, P2O5-30, K2O-20, Mg-1, B-1, Cu-2, Fe-1, Mn-4, Zn-5, Mo-0,5
1 122,0
килограмм
380
Nutriland Plus Grain кешенді тыңайтқышы
N-8, P2O5-45, K2O-10, B-0,5, Cu-0,5, Fe-1, Mn-1, Mo-0,3, Zn-1
1 277,0
килограмм
381
Folicare 10-5-40 кешенді тыңайтқышы
N-10, P-5, K-40, Mg-0,9, MgO-1,5, S-4, SO3-10,2, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
1 203 750,0
тонна
382
Folicare 18-18-18
N-18, P-18, K-18, Mg-0,9, MgO-1,5, S-2,9, SO3-0,3, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
383
Folicare 12-46-8
N-12, P-46, K-8, Mg-0,8, MgO-1,4, S-2,1, SO3-5,3, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
384
BIOMAXIM SEED тыңайтқышы
Органикалық зат-35,9, бос аминқышқылдар-13,0, N-4,55, СаО-3,1, SO3-1,75, MgO-0,22, В-0,2

N-10, P2O5-10, K2O-20
500 000,0
тонна
364
Biron. Гранулированное удобрение. NPK формулы 14-7-21
N-14, P2O5-7, K2O-21
365
Multicote™ Формула: Multicote 18-6-12+ME
N-18, P2O5-6, K2O-12
1 325 000,0
тонна
366
Multicote™ Формула: Multicote 15-7-15+2MgO+ME
N-15, P2O5-7, K2O-15
367
Multicote™ Формула: Multicote 12-32-5+1,2MgO+ME
N-12, P2O5-32, K2O-5
368
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 3-8-42
N-3, P2O5-8, K2O-42, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
313,0
килограмм
369
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 3-5-55
N-3, P2O5-5, K2O-55, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
370
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 8-20-30
N-8, P2O5-20, K2O-30, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
371
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 10-52-10
N-10, P2O5-52, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
372
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 13-6-26+8CaO
N-13, P2O5-6, K2O-26, CaO-8, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
373
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
374
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
375
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 16-8-24+2MgO
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
376
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 18-18-18+1MgO
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
377
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-10-20
N-20, P2O5-10, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
378
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
379
Минеральное удобрение "Fertiroyal 5-30-20 + Micro"
N-5, P2O5-30, K2O-20, Mg-1, B-1, Cu-2, Fe-1, Mn-4, Zn-5, Mo-0,5
1 122,0
килограмм
380
Комплексное удобрение Nutriland Plus Grain
N-8, P2O5-45, K2O-10, B-0,5, Cu-0,5, Fe-1, Mn-1, Mo-0,3, Zn-1
1 277,0
килограмм
381
Комплексное удобрение Folicare 10-5-40
N-10, P-5, K-40, Mg-0,9, MgO-1,5, S-4, SO3-10,2, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
1 203 750,0
тонна
382
Folicare 18-18-18
N-18, P-18, K-18, Mg-0,9, MgO-1,5, S-2,9, SO3-0,3, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
383
Folicare 12-46-8
N-12, P-46, K-8, Mg-0,8, MgO-1,4, S-2,1, SO3-5,3, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
384
Удобрение BIOMAXIM SEED
Органическое вещество-35,9, свободные аминокислоты-13,0, N-4,55, СаО-3,1, SO3-1,75, MgO-0,22, В-0,2

79 000,0
килограмм
385
"хелат Zn-15" кристалды хелатты Ультрамаг тыңайтқышы
Zn-15
2 985,0
килограмм
386
"хелат Cu-15" кристалды хелатты Ультрамаг тыңайтқышы
Cu-15
3 431,0
килограмм
387
"хелат Fe-13" кристалды хелатты Ультрамаг тыңайтқышы
Fe-13
3 431,0
килограмм
388
KMg (Fertim KMg 55:5) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштары
K2О-55, MgО-5
160 000,0
тонна
389
Hanse Premix тыңайтқышы
N-5,5, Р2О5-16,0, К2О-0,1, Са-7,5, S-4,0, Fe-0,3, MgO-0,2
496,0
килограмм
390
Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13) тыңайтқышы
N-13,0, P2O5-40,0, K2O-13,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
1 261,0
килограмм
391
Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2) тыңайтқышы
N-15,0, P2O5-5,0, K2O-30,0, MgO-2,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
392
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE) тыңайтқышы
N-18,0, P2O5-18,0, K2O-18,0, MgO-3,0, SO3-6,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
393
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
394
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3,0, P2O5-11,0, K2O-38,0, MgO-4,0, SO3-25,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
395
Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37) тыңайтқышы
N-3,0, P2O5-37,0, K2O-37,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
396
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
N-10, NH4-10, P2O5-52, К2О-10, Fe (EDTA)-0,02, Mn (EDTA)-0,01, Zn (EDTA)-0,002, Cu (EDTA)-0,002, В-0,01
1 278,0
килограмм
397
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
N-20, NO3-2, NH2-14, NH4-4, P2O5-20, К2О-20, Fe (EDTA)-0,02, Mn (EDTA)-0,01, Zn (EDTA)-0,002, Cu (EDTA)-0,002, В-0,01
398
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
N-25, NH2-12, NH4-13, P2O5-5, К2О-5, Fe (EDTA)-0,02, Mn (EDTA)-0,01, Zn (EDTA)-0,002, Cu (EDTA)-0,002, В-0,01
399
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
N-10, NO3-4, NH2-4, NH4-2, P2O5-10, К2О-40, Fe (EDTA)-0,02, Mn (EDTA)-0,01, Zn (EDTA)-0,002, Cu (EDTA)-0,002, В-0,01
400
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10,0, P2O5-54,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
1 900,0
килограмм
401
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
402
Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10) тыңайтқышы
N-30,0, P2O5-10,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
403
Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы

79 000,0
килограмм
385
Кристалическое хелатное удобрение Ультрамаг: "хелат Zn-15"
Zn-15
2 985,0
килограмм
386
Кристалическое хелатное удобрение Ультрамаг: "хелат Cu-15"
Cu-15
3 431,0
килограмм
387
Кристалическое хелатное удобрение Ультрамаг: "хелат Fe-13"
Fe-13
3 431,0
килограмм
388
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (Fertim KMg 55:5)
K2О-55, MgО-5
160 000,0
тонна
389
Удобрение Hanse Premix
N-5,5, Р2О5-16,0, К2О-0,1, Са-7,5, S-4,0, Fe-0,3, MgO-0,2
496,0
килограмм
390
Удобрение Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13,0, P2O5-40,0, K2O-13,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
1 261,0
килограмм
391
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15,0, P2O5-5,0, K2O-30,0, MgO-2,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
392
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N-18,0, P2O5-18,0, K2O-18,0, MgO-3,0, SO3-6,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
393
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
394
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3,0, P2O5-11,0, K2O-38,0, MgO-4,0, SO3-25,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
395
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3,0, P2O5-37,0, K2O-37,0, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
396
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
N-10, NH4-10, P2O5-52, К2О-10, Fe (EDTA)-0,02, Mn (EDTA)-0,01, Zn (EDTA)-0,002, Cu (EDTA)-0,002, В-0,01
1 278,0
килограмм
397
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
N-20, NO3-2, NH2-14, NH4-4, P2O5-20, К2О-20, Fe (EDTA)-0,02, Mn (EDTA)-0,01, Zn (EDTA)-0,002, Cu (EDTA)-0,002, В-0,01
398
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
N-25, NH2-12, NH4-13, P2O5-5, К2О-5, Fe (EDTA)-0,02, Mn (EDTA)-0,01, Zn (EDTA)-0,002, Cu (EDTA)-0,002, В-0,01
399
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
N-10, NO3-4, NH2-4, NH4-2, P2O5-10, К2О-40, Fe (EDTA)-0,02, Mn (EDTA)-0,01, Zn (EDTA)-0,002, Cu (EDTA)-0,002, В-0,01
400
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10,0, P2O5-54,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
1 900,0
килограмм
401
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
402
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30,0, P2O5-10,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
403
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)

N-5,0, P2O5-15,0, K2O-45,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
404
YaraRega 9-0-36 тыңайтқышы
N-9, P2О5-0, K2О-36
527 625,0
тонна
405
YaraRega 9-5-26 тыңайтқышы
N-9, P2О5-5, K2О-26
406
Yara Mila Complex 12-11-18 хлорсыз кешенді минералды тыңайтқышы
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
487 500,0
тонна
407
YaraMila Complex
N-12, N-NO3-5, N-NH4-7, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Fe-0,2, Mn-0,02, Zn-0,02
408
Yara Mila NPK 12-24-12 тыңайтқышы
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5, Fe-0,2, Zn-0,007
225 000,0
тонна
409
Yara Mila NPK 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
410
YaraMila 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
411
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11, NO3-4,4, NH4-6,6, P2O5-10,5, K2O-21,2, MgO-2,6, SO3-25, B-0,05, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,25, Mo-0,002, Zn-0,04
412
Yara Mila NPK 9-12-25 тыңайтқышы
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, B-0,02
413
YaraMila NPK 7-20-28 тыңайтқышы
N-7, P2O5-20, K2O-28, MgO-2, SO3-7,5, B-0,02, Fe-0,1, Mn-0,03
414
YaraMila Cropcare NPK (Mg S) 8-11-23
N-8, NO3-2,6, NH4-5,4, P2O5-11,4, K2O-22,9, MgO-4,2, SO3-29,3, B-0,05, Cu-0,05, Mn-0,25
680 625,0
тонна
415
ФЕРТИКА Листовое 4-13-36 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, SO3-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,002
1 125,0
килограмм
416
ФЕРТИКА Листовое 10-5-40 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,004, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,003
417
ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
418
ФЕРТИКА Листовое 18-18-18 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
419
ФЕРТИКА Плюс микроэлементтері бар кешенді минералды тыңайтқышы
N-16, P2O5-20, K2O-27, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,01
1 125,0
килограмм
420
ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
421
ФЕРТИКА Плюс 12-11-26 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-12, P2O5-11, K2O-26, MgO-2,5, SO3-3,3, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
422
19-19-19 маркалы Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы
N-19, P-19, K-19, Mg-0,10, S-0,19, Fe (EDTA)-0,10, Mn (EDTA)-0,05, Zn (EDTA)-0,015, Cu (EDTA)-0,012, B-0,02, Mo-0,07
1 500,0
килограмм
423
15-7-30 маркалы Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы
N-15, P-17, K-30, Mg-0,20, S-0,19, Fe (EDTA)-0,10, Mn (EDTA)-0,05, Zn (EDTA)-0,012, Cu (EDTA)-0,012, B-0,045, Mo-0,056

N-5,0, P2O5-15,0, K2O-45,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
404
Удобрение YaraRega 9-0-36
N-9, P2О5-0, K2О-36
527 625,0
тонна
405
Удобрение YaraRega 9-5-26
N-9, P2О5-5, K2О-26
406
Бесхлорное комплексное минеральное удобрение Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
487 500,0
тонна
407
YaraMila Complex
N-12, N-NO3-5, N-NH4-7, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Fe-0,2, Mn-0,02, Zn-0,02
408
Удобрение Yara Mila NPK 12-24-12
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5, Fe-0,2, Zn-0,007
225 000,0
тонна
409
Удобрение Yara Mila NPK 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
410
Удобрение YaraMila 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
411
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11, NO3-4,4, NH4-6,6, P2O5-10,5, K2O-21,2, MgO-2,6, SO3-25, B-0,05, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,25, Mo-0,002, Zn-0,04
412
Удобрение Yara Mila NPK 9-12-25
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, B-0,02
413
Удобрение YaraMila NPK 7-20-28
N-7, P2O5-20, K2O-28, MgO-2, SO3-7,5, B-0,02, Fe-0,1, Mn-0,03
414
YaraMila Cropcare NPK (Mg S) 8-11-23
N-8, NO3-2,6, NH4-5,4, P2O5-11,4, K2O-22,9, MgO-4,2, SO3-29,3, B-0,05, Cu-0,05, Mn-0,25
680 625,0
тонна
415
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, SO3-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,002
1 125,0
килограмм
416
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 10-5-40
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,004, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,003
417
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
418
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
419
Удобрение комплексное минеральное с микроэлементами ФЕРТИКА Плюс
N-16, P2O5-20, K2O-27, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,01
1 125,0
килограмм
420
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
421
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 12-11-26
N-12, P2O5-11, K2O-26, MgO-2,5, SO3-3,3, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
422
Удобрение Полиферт (POLYFERT) марки: 19-19-19
N-19, P-19, K-19, Mg-0,10, S-0,19, Fe (EDTA)-0,10, Mn (EDTA)-0,05, Zn (EDTA)-0,015, Cu (EDTA)-0,012, B-0,02, Mo-0,07
1 500,0
килограмм
423
Удобрение Полиферт (POLYFERT) марки: 15-7-30
N-15, P-17, K-30, Mg-0,20, S-0,19, Fe (EDTA)-0,10, Mn (EDTA)-0,05, Zn (EDTA)-0,012, Cu (EDTA)-0,012, B-0,045, Mo-0,056

1 935,0
литр
748
Фосфор маркалы АКТИВ сұйық минералды тыңайтқышы
N-4,6, P-20,40, K-4,60, Mg-0,17, Fe-0,77, S-0,850, B-0,02, Cu-0,77, Zn-0,17, Mn-0,05, Co-0,01
2 672,0
литр
749
Силамин органоминералды тыңайтқышы
Бос аминқышқылдар-50 дейін, фитогормондар кешені, В дәрумендерінің кешені
6 690,0
литр
750
"Страда Р" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-5,0, P2O5-18,0, K2O-4,8, SO3-0,9, MgO-0,19, Mn-0,057, Zn-0,17, В-0,02, Mo-0,055, Fe-0,08, Cu-0,08, Co-0,01, Se-0,016
2 800,0
литр
Cu-0,07, Zn-0,16, В-0,02, Mn-0,05, Fe-0,07, Mo-0,05, Со-0,01, Se-0,002, N-5, P2O5-20, K2O-5, SO3-0,8, MgО-0,18
751
"Страда К" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-3,9, P2O5-4,7, K2O-11,0, SO3-3,4, Mn-0,21, Zn-0,048, В-0,01, Mo-0,01, Fe-0,016, Cu-0,048, Co-0,01, Se-0,01
1 621,0
литр
Cu-0,005, Zn-0,005, В-0,009, Mn-0,19, Fe-0,02, Mo-0,001, Со-0,001, Se-0,001, N-4, P2O5-5, K2O-12, SO3-3,5
752
"Страда N" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,08, Se-0,015
1 500,0
литр
Cu-0,06, Zn-0,13, В-0,016, Mn-0,05, Fe-0,03, Mo-0,05, Со-0,001, Se-0,001, N-27, P2O5-2, K2O-3, SO3-1,26, MgО-0,15
753
"Микромак" маркалы "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2 541,0
литр
Cu-0,61-3,55, Zn-0,52-3,11, В-0,18-0,61, Mn-0,18-0,49, Fe-0,19-0,49, Mo-0,27-1,14, Со-0,18-0,31, Se-0,004-0,012, Cr-0,031-0,194, Ni-0,008-0,015, Li-0,044-0,129, V-0,034-0,158, N-0,3-4,4, Р2О5-0,2-0,6, К2O-0,84-5,9, SО3-1,0-5,0, MgО-0,34-2,08
754
"Микроэл" маркалы "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,06, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
2 925,0
литр
Cu-0,6, Zn-1,3, B-0,15, Mn-0,31, Fe-0,3, Mo-0,2, Co-0,08, Se-0,009, Cr-0,001, Ni-0,006, Li-0,04, N-0,4, K2O-0,03, SО3-5,7, MgO-1,32
755
"Экомак" маркалы "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
2 495,0
литр
Cu-0,97, Zn-0,98, B-0,35, Mn-0,58, Fe-0,35, Mo-0,09, N-2,4, Р2О5-0,61, К2О -1,77, SO3-4,9, MgO-0,97, Co-0,18
756
"Экомак" cұйық кешенді тынайтқышы
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
757
Волски Моно-Железо" маркалы "Волски Моноформы" сұйық микротыңайтқышы

1 935,0
литр
748
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Фосфор
N-4,6, P-20,40, K-4,60, Mg-0,17, Fe-0,77, S-0,850, B-0,02, Cu-0,77, Zn-0,17, Mn-0,05, Co-0,01
2 672,0
литр
749
Органоминеральное удобрение Силамин
Свободные аминокислоты-до 50, комплекс фитогормонов, комплекс витаминов В
6 690,0
литр
750
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда Р"
N-5,0, P2O5-18,0, K2O-4,8, SO3-0,9, MgO-0,19, Mn-0,057, Zn-0,17, В-0,02, Mo-0,055, Fe-0,08, Cu-0,08, Co-0,01, Se-0,016
2 800,0
литр
Cu-0,07, Zn-0,16, В-0,02, Mn-0,05, Fe-0,07, Mo-0,05, Со-0,01, Se-0,002, N-5, P2O5-20, K2O-5, SO3-0,8, MgО-0,18
751
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда К"
N-3,9, P2O5-4,7, K2O-11,0, SO3-3,4, Mn-0,21, Zn-0,048, В-0,01, Mo-0,01, Fe-0,016, Cu-0,048, Co-0,01, Se-0,01
1 621,0
литр
Cu-0,005, Zn-0,005, В-0,009, Mn-0,19, Fe-0,02, Mo-0,001, Со-0,001, Se-0,001, N-4, P2O5-5, K2O-12, SO3-3,5
752
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда N"
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,08, Se-0,015
1 500,0
литр
Cu-0,06, Zn-0,13, В-0,016, Mn-0,05, Fe-0,03, Mo-0,05, Со-0,001, Se-0,001, N-27, P2O5-2, K2O-3, SO3-1,26, MgО-0,15
753
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микромак"
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2 541,0
литр
Cu-0,61-3,55, Zn-0,52-3,11, В-0,18-0,61, Mn-0,18-0,49, Fe-0,19-0,49, Mo-0,27-1,14, Со-0,18-0,31, Se-0,004-0,012, Cr-0,031-0,194, Ni-0,008-0,015, Li-0,044-0,129, V-0,034-0,158, N-0,3-4,4, Р2О5-0,2-0,6, К2O-0,84-5,9, SО3-1,0-5,0, MgО-0,34-2,08
754
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл"
Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,06, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
2 925,0
литр
Cu-0,6, Zn-1,3, B-0,15, Mn-0,31, Fe-0,3, Mo-0,2, Co-0,08, Se-0,009, Cr-0,001, Ni-0,006, Li-0,04, N-0,4, K2O-0,03, SО3-5,7, MgO-1,32
755
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Экомак"
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
2 495,0
литр
Cu-0,97, Zn-0,98, B-0,35, Mn-0,58, Fe-0,35, Mo-0,09, N-2,4, Р2О5-0,61, К2О -1,77, SO3-4,9, MgO-0,97, Co-0,18
756
Жидкое комплексное удобрение "Экомак"
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
757
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Железо"

4 980,0
литр
954
Stimax Yield
Балдырлардың сығындысы Ascophyllum nodosum-12; бос аминқышқылдар-6; жалпы азот (N)-6; мочевиналық азот (N)-3,8; органикалық азот (N)-2,2; фосфор (P2O5)-4; калий (K2O)-5; темір (Fe), хелат DTPA-0,5; марганец (Mn), хелат EDTA-0,5; мырыш (Zn), хелат EDTA-0,5
5 130,0
литр
955
Aminomax 10
Жалпы азот (N)-3,2, Органикалық азот (N)-3,2, Бос аминқышқылдар-10, pH (ерітіндінің 1%)-4,1
2 864,0
литр
956
АМИНОМАКС 30
Жалпы азот (N)-9, органикалық азот (N)-9, бос аминқышқылдар-30
3 835,0
литр
957
АМИНОМАКС ОВОЩНОЙ
Жалпы азот (N)-2, органикалық азот (N)-2, фульвоқышқылдар-20, бос аминқышқылдар-6, жалпы гумусты сығынды-20
3 835,0
литр
958
Aminomax Ca
Бос аминқышқылдар-12,5, Жалпы азот (N)-11, Нитратты азот (N)-3,1, Мочевиналық азот (N)-3,3, Органикалық азот (N)-4,6, Кальций (CaO)-5,7
3 245,0
литр
959
Kafom K
P2O5-30, K2O-20
3 820,0
литр
960
ИНТЕРМАГ ЗЕРНОВЫЕ (INTERMAG ZBOŻA) минералды тыңайтқышы
Азот (N): 195,0 г/л-15,0, Магний (MgO): 26,0 г/л-2,0, Күкірт (SO3): 59,0 г/л-4,5, Мыс (Cu): 11,7 г/л-0,9, Темір (Fe): 10,4 г/л-0,8, Марганец (Mn): 14,3 г/л-1,1, Молибден (Mo): 0,065 г/л-0,005, Мырыш (Zn): 13,0 г/л-1,0, Титан (Ti): 0,3 г/л-0,02
516,0
литр
961
ОПТИСИЛ минералды тыңайтқышы
Fe-хелатталған EDTA: 24 г/л-2, Кремний (SiO2):200г/л-16,5, Азот (N):9,6 г/л-0,8
1 736,0
литр
962
Биоконсорт старт 6маркалы, Биоконсорт кешенді тыңайтқышы
Бос амин-дар, L-77,0; Аминқышқылдар-106,6; Ph-7,0; N-35,5; Орг. З-тар-355,2; Теңіз балдырларының сығындысы-47,7
2 650,0
литр
963
Биоконсорт вегетация 6маркалы, Биоконсорт кешенді тыңайтқышы
Бос амин-дар, L-100; Аминқышқылдар-125,0; pH-4,0; N-62,5; Орг. З-тар-500; B-1,25; Mn-6,25; Zn-9,38; Fe-1,25; Cu-1,25; SO3-70,4; Co-0,25
2 650,0
литр
964
"SunnyMix семена зерновых" тыңайтқышы
N-2,73, Cu-5,4, Zn-5,3, Mo-1,3, Mn-2,43, CaO-3,41, Fe-3,85+органикалық қышқылдар-25 г/л+аминқышқылдар-25 г/л+Өсімдіктердің өсу мен иммунитет стимуляторлары-10 г/л+желім, сурфактанттар, гумектанттар
2 200,0
литр
965
"SunnyMix универсальный" тыңайтқышы
N-2,33, P2O5-20,3, K2O-13,7, B-5,1, Zn-5,6, Mo-0,06, Co-0,01, MgO-8,2, Mn-8,13, Fe-1,0, Cu-1,6+органикалық қышқылдар-25 г/л+аминқышқылдар-25 г/л+өсімдіктердің өсу мен иммунитет стимуляторлары -10 г/л+желім, сурфактанттар, гумектанттар
1 850,0
литр
966
"SunnyMix пшеница" тыңайтқышы
N-4, P2O5-40, K2O-5,48, B-4,5, Zn-14,6, Mo-0,5, MgO-6,56, Mn-21,1, Fe-14, S-7,95, Cu-7,6+орг-қ қышқылдар-25 г/л+аминқышқылдар-25 г/л
1 850,0
литр
967
"SunnyMix Zn" тыңайтқышы
Zn-12,5, N-16,4+аминқышқылдар-85 г/л+Өсімдіктердің өсу мен иммунитет стимуляторлары+желім
1 850,0
литр
968
Санни Микс Кукуруза минералды тыңайтқыштары

4 980,0
литр
954
Stimax Yield
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum-12; свободные аминокислоты-6; общий азот (N)-6; мочевинный азот (N)-3,8; органический азот (N)-2,2; фосфор (P2O5)-4; калий (K2O)-5; железо (Fe), хелат DTPA-0,5; марганец (Mn), хелат EDTA-0,5; цинк (Zn), хелат EDTA-0,5
5 130,0
литр
955
Aminomax 10
Общий азот (N)-3,2, Органический азот (N)-3,2, Свободные аминокислоты-10, pH (1% раствора)-4,1
2 864,0
литр
956
АМИНОМАКС 30
Общий азот (N)-9, органический азот (N)-9, свободные аминокислоты-30
3 835,0
литр
957
АМИНОМАКС ОВОЩНОЙ
Общий азот (N)-2, органический азот (N)-2, фульвокислоты-20, свободные аминокислоты-6, общий гумусный экстракт-20
3 835,0
литр
958
Aminomax Ca
Свободные аминокислоты-12,5, Общий азот (N)-11, Нитратный азот (N)-3,1, Мочевинный азот (N)-3,3, Органический азот (N)-4,6, Кальций (CaO)-5,7
3 245,0
литр
959
Kafom K
P2O5-30, K2O-20
3 820,0
литр
960
Минеральное удобрение ИНТЕРМАГ ЗЕРНОВЫЕ (INTERMAG ZBOŻA)
Азот (N): 195,0 г/л-15,0, Магний (MgO): 26,0 г/л-2,0, Сера (SO3): 59,0 г/л-4,5, Медь (Cu): 11,7 г/л-0,9, Железо (Fe): 10,4 г/л-0,8, Марганец (Mn): 14,3 г/л-1,1, Молибден (Mo): 0,065 г/л-0,005, Цинк (Zn): 13,0 г/л-1,0, Титан (Ti): 0,3 г/л-0,02
516,0
литр
961
Минеральное удобрение ОПТИСИЛ
Fe-схелатированный EDTA: 24 г/л-2, Кремний (SiO2):200г/л-16,5, Азот (N):9,6 г/л-0,8
1 736,0
литр
962
Комплексное удобрение Биоконсорт, марки6 Биоконсорт старт
Свободные амин-ты, L-77,0; Аминокислоты-106,6; Ph-7,0; N-35,5; Орг. В-ва-355,2; Экстракт морских водорослей-47,7
2 650,0
литр
963
Комплексное удобрение Биоконсорт, марки6 Биоконсорт вегетация
Свободные амин-ты, L-100; Аминокислоты-125,0; pH-4,0; N-62,5; Орг. В-ва-500; B-1,25; Mn-6,25; Zn-9,38; Fe-1,25; Cu-1,25; SO3-70,4; Co-0,25
2 650,0
литр
964
Удобрение "SunnyMix семена зерновых"
N-2,73, Cu-5,4, Zn-5,3, Mo-1,3, Mn-2,43, CaO-3,41, Fe-3,85+органические кислоты-25 г/л+аминокислоты-25 г/л+Стимуляторы роста и иммунитета растений-10 г/л+прилипатель, сурфактанты, гумектанты
2 200,0
литр
965
Удобрение "SunnyMix универсальный"
N-2,33, P2O5-20,3, K2O-13,7, B-5,1, Zn-5,6, Mo-0,06, Co-0,01, MgO-8,2, Mn-8,13, Fe-1,0, Cu-1,6+органические кислоты-25 г/л+аминокислоты-25 г/л+стимуляторы роста и иммунитета растений-10 г/л+прилипатель, сурфактанты, гумектанты
1 850,0
литр
966
Удобрение "SunnyMix пшеница"
N-4, P2O5-40, K2O-5,48, B-4,5, Zn-14,6, Mo-0,5, MgO-6,56, Mn-21,1, Fe-14, S-7,95, Cu-7,6+орг-е кислоты-25 г/л+аминокислоты-25 г/л
1 850,0
литр
967
Удобрение "SunnyMix Zn"
Zn-12,5, N-16,4+аминокислоты-85 г/л+Стимуляторы роста и иммунитета растений+прилипатель
1 850,0
литр
968
Минеральные удобрения Санни Микс Кукуруза

N-4, P2O5-30,4, K2O-41,1, Zn-34, MgO-41,1+органикалық тыңайтқыштар-25 г/л+аминқышқылдар-25 г/л+Өсімдіктердің өсу мен иммунитет стимуляторлары-10 г/л+желім, сурфактанттар, гумектанттар
1 850,0
литр
969
"SunnyMix подсолнечник" тыңайтқышы
N-1,2, MgO-8,36, Mn-7,0, S-10,7, Mo-4,0+органикалық қышқылдар-25 г/л+аминқышқылдар-25 г/л+ Өсімдіктердің өсу мен иммунитет стимуляторлары-10 г/л+желім, сурфактанттар, гумектанттар
2 200,0
литр
970
SunnyMix B тыңайтқышы
N-4,05, B-10,2+желім, сурфактанттар, гумектанттар
1 850,0
литр
971
Бином "Амбре-бор" микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
N-10 г/л, B-150 г/л, янтарлы қышқыл-100 г/л
2 150,0
литр
972
Бином "NPK 10:40:10" микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
N-10, P2O5-40, K2O-10, MgO-3,5, SO3-6,5, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л+Арахидты қышқыл-1 г/л, Дәрумендер (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1 600,0
литр
973
Бином "NPK19:19:19" микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
N-19, P2O5-19, K2O-19, MgO-3,5, SO3-6,5, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л+Арахидты қышқыл-1 г/л, Дәрумендер (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1 300,0
литр
974
"Silver Mix" сұйық кешенді микротыңайтқышы
Күміс (Ag)-0,3±0,1, Азот (N)-0,46±0,1, Бор (B)-0,33±0,1, Мыс (Cu)-0,45±0,1, Мырыш (Zn)-0,8±0,3, Марганец (Mn)-0,8±0,2, Молибден (Mo)-0,1±0,04, Кобальт (Co)-0,03±0,01
5 000,0
литр
975
N.S.Z. 26
Жалпы азот (N)-26, SO3-13, Zn-0,01
1 504,0
литр
976
SINERGON 2000
Азот-6, Көміртек-25,2
2 053,0
литр
978
Семена маркалы ЛАЙФ сұйық минералды тыңайтқышы
Азот жалпы-58,74 г/л, Фосфор-38,36 г/л, Калий-31,58 г/л, Магний-18,13 г/л, Темір-2,13 г/л, Күкірт-68,35 г/л, Бор-2,8 г/л, Мыс-18,22 г/л, Мырыш-18,22 г/л, Марганец-2,25 г/л, Молибден-4 г/л, Кобальт-1,2 г/л, Никель-0,07 г/л, Литий-0,3 г/л, Селен-0,09 г/л, Хром-0,42 г/л, Ванадий-0,54 г/л
17 845,0
литр
979
Рост маркалы ЛАЙФ сұйық минералды тыңайтқышы
Азот жалпы-62,05 г/л, Фосфор-54,57 г/л, Калий-7,79 г/л, Магний-29,74 г/л, Темір-3,1 г/л, Күкірт-84,48 г/л, Мыс-15,59 г/л, Мырыш-19,49 г/л, Марганец-3,1 г/л, Молибден-1,54 г/л, Кобальт-0,86 г/л, Никель-0,04 г/л
14 950,0
литр
980
Азот Плюс маркалы ЛАЙФ сұйық минералды тыңайтқышы
Азот жалпы-171,07 г/л, Фосфор-17,5 г/л, Магний-6,79 г/л, Темір-0,7 г/л, Күкірт-26,95 г/л, Бор-0,42 г/л, Мыс-1,68 г/л, Мырыш-2,17 г/л, Марганец-0,42 г/л, Молибден-0,7 г/л, Кобальт-0,35 г/л, Селен-0,35 г/л
12 450,0
литр
981
Бобовые маркалы ЛАЙФ сұйық минералды тыңайтқышы
Азот жалпы-94,25 г/л, Фосфор-28 г/л, Калий-28 г/л, Магний-28,7 г/л, Темір-0,87 г/л, Бор-1,96 г/л, Күкірт-26,25 г/л, Мыс-0,98 г/л, Мырыш-19,6 г/л, Марганец-24,5 г/л, Молибден-7,35 г/л, Кобальт-0,39 г/л

N-4, P2O5-30,4, K2O-41,1, Zn-34, MgO-41,1+органические кислоты-25 г/л+аминокислоты-25 г/л+Стимуляторы роста и иммунитета растений-10 г/л+прилипатель, сурфактанты, гумектанты
1 850,0
литр
969
Удобрение "SunnyMix подсолнечник"
N-1,2, MgO-8,36, Mn-7,0, S-10,7, Mo-4,0+органические кислоты-25 г/л+аминокислоты-25 г/л+Стимуляторы роста и иммунитета растений-10 г/л+прилипатель, сурфактанты, гумектанты
2 200,0
литр
970
Удобрение SunnyMix B
N-4,05, B-10,2+прилипатель, сурфактанты, гумектанты
1 850,0
литр
971
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амбре-бор"
N-10 г/л, B-150 г/л, янтарная кислота-100 г/л
2 150,0
литр
972
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK 10:40:10"
N-10, P2O5-40, K2O-10, MgO-3,5, SO3-6,5, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л+Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1 600,0
литр
973
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK19:19:19"
N-19, P2O5-19, K2O-19, MgO-3,5, SO3-6,5, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л+Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1 300,0
литр
974
Жидкое комплексное микроудобрение "Silver Mix"
Серебро (Ag)-0,3±0,1, Азот (N)-0,46±0,1, Бор (B)-0,33±0,1, Медь (Cu)-0,45±0,1, Цинк (Zn)-0,8±0,3, Марганец (Mn)-0,8±0,2, Молибден (Mo)-0,1±0,04, Кобальт (Co)-0,03±0,01
5 000,0
литр
975
N.S.Z. 26
Общий азот (N)-26, SO3-13, Zn-0,01
1 504,0
литр
976
SINERGON 2000
Азот-6, Углерод-25,2
2 053,0
литр
978
Жидкое минеральное удобрение ЛАЙФ марки: Семена
Азот общий-58,74 г/л, Фосфор-38,36 г/л, Калий-31,58 г/л, Магний-18,13 г/л, Железо-2,13 г/л, Сера-68,35 г/л, Бор-2,8 г/л, Медь-18,22 г/л, Цинк-18,22 г/л, Марганец-2,25 г/л, Молибден-4 г/л, Кобальт-1,2 г/л, Никель-0,07 г/л, Литий-0,3 г/л, Селен-0,09 г/л, Хром-0,42 г/л, Ванадий-0,54 г/л
17 845,0
литр
979
Жидкое минеральное удобрение ЛАЙФ марки: Рост
Азот общий-62,05 г/л, Фосфор-54,57 г/л, Калий-7,79 г/л, Магний-29,74 г/л, Железо-3,1 г/л, Сера-84,48 г/л, Медь-15,59 г/л, Цинк-19,49 г/л, Марганец-3,1 г/л, Молибден-1,54 г/л, Кобальт-0,86 г/л, Никель-0,04 г/л
14 950,0
литр
980
Жидкое минеральное удобрение ЛАЙФ марки: Азот Плюс
Азот общий-171,07 г/л, Фосфор-17,5 г/л, Магний-6,79 г/л, Железо-0,7 г/л, Сера-26,95 г/л, Бор-0,42 г/л, Медь-1,68 г/л, Цинк-2,17 г/л, Марганец-0,42 г/л, Молибден-0,7 г/л, Кобальт-0,35 г/л, Селен-0,35 г/л
12 450,0
литр
981
Жидкое минеральное удобрение ЛАЙФ марки: Бобовые
Азот общий-94,25 г/л, Фосфор-28 г/л, Калий-28 г/л, Магний-28,7 г/л, Железо-0,87 г/л, Бор-1,96 г/л, Сера-26,25 г/л, Медь-0,98 г/л, Цинк-19,6 г/л, Марганец-24,5 г/л, Молибден-7,35 г/л, Кобальт-0,39 г/л