"Қостанай қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қалалық және қала маңындағы қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жол жүру үшін жеңілдіктер белгілеу туралы" Қостанай қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 11 шілдедегі № 1441 бірлескен қаулысына және Қостанай қалалық маслихатының 2022 жылғы 11 шілдедегі № 130 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 22 ақпандағы № 2 және Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2024 жылғы 22 ақпандағы № 84 бірлескен қаулысы және шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 28 ақпанда № 10152-10 болып тіркелді
Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қостанай қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қалалық және қала маңындағы қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жол жүру үшін жеңілдіктер белгілеу туралы" Қостанай қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 11 шілдедегі № 1441 бірлескен қаулысына және Қостанай қалалық маслихатының 2022 жылғы 11 шілдедегі № 130 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28843 болып тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бірлескен қаулы және шешімнің 1-тармағы мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) он сегіз жасқа толмаған мүгедек балаларды алып жүретін адамдар.";
көрсетілген бірлескен қаулы және шешім мынадай мазмұндағы 2-1-тармағымен толықтырылсын:
"2-1. Қостанай қаласы азаматтарының келесі санаттарына қалалық және қала маңындағы қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жол жүру үшін бекітілген тариф құнының 50% мөлшерінде жол жүру жеңілдігі белгіленсін:
1) 7 мен 15 жас аралығындағы балалар;
2) 15 пен 18 жас аралығындағы балалар.".
2. Осы бірлескен Қостанай қаласы әкімдігінің қаулысы мен Қостанай қалалық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қаласы әкімінің міндетін атқарушы А. Исмагулов
Қостанай қалалық мәслихатының төрағасы О. Байгабулов

О внесении дополнений в совместное постановление акимата города Костаная от 11 июля 2022 года № 1441 и решение Костанайского городского маслихата от 11 июля 2022 года № 130 "Об установлении льгот отдельным категориям граждан города Костаная для проезда на городском и пригородном общественном транспорте (кроме такси)"
Совместные постановление акимата города Костаная Костанайской области от 22 февраля 2024 года № 2 и решение маслихата города Костаная Костанайской области от 22 февраля 2024 года № 84. Зарегистрированы в Департаменте юстиции Костанайской области 28 февраля 2024 года № 10152-10
Акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата города Костаная от 11 июля 2022 года № 1441 и решение Костанайского городского маслихата от 11 июля 2022 года № 130 "Об установлении льгот отдельным категориям граждан города Костаная для проезда на городском и пригородном общественном транспорте (кроме такси)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных-правовых актов за № 28843) следующие дополнения:
пункт 1 указанного совместного постановления и решения дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) лицам, сопровождающим детей с инвалидностью в возрасте до восемнадцати лет.";
указанное совместное постановление и решение дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Установить льготный проезд в размере 50% от стоимости утвержденного тарифа для проезда на городском и пригородном общественном транспорте (кроме такси) следующим категориям граждан города Костаная:
1) детям в возрасте от 7 до 15 лет;
2) лицам в возрасте от 15 до 18 лет.".
2. Настоящее совместное постановление акимата города Костаная и решение Костанайского городского маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Костаная А. Исмагулов
Председатель Костанайского городского маслихата О. Байгабулов